Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - josipino cvijeće na vikendici
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


josipino cvijeće na vikendici

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 39>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
BLANKA C. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BLANKA C. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 08:36
PREDIVNOOOOOsmile57........moj neostvareni sanCry,ali se još uvijek nadam da će se ostvariti
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 10:27
Hana, ona ružičasta ruža je romantik kolet, grmolika,
Korjenko, i ja sam oduševljena helenijem i crvenim i žutim, moram ga još razmnožiti, mada se ne širi kao druge trajnice.
Hvala svima ostalima na posjetismile79
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 11:06
josipa cvijece ti je famozno,stvarno prekrasna okucnica,a tvoje ruze su mi posebnesmile71smile120
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 11:19
Josipa kod tebe je taaaako lijepo...
 
Cvijeće prekrasno, priroda prekrasna, ma kud ćeš ljepše!!!
 
Bravo
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 11:58
To je znači crveni helenij što si mi slala. Ni jedan nije niknuo smile43, sram ga bilo. A prekrasan je...
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 15:20
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 19:02
draga Horti, baš mi je žao,ali ni meni neće da nikne iz sjemena ,
.Biljke koje mi se najviše sviđaju teško je razmnožiti sjemenom . Mislim da ću odustati.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 19:42
krasno ti je cvijeće, ruže posebno.... a ja ubirala sjeme helenija - pa nije valjda uzalud? Budemo probali,nemam što izgubiti
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 23:00
Onaj žuti cvijet što neznaš ime je vratić, kaloper (ima tema u trajnicama) Wink
Sve ostalo za svaku pohvalu, stvarno neznam što bih izdvojila smile141
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 10:27

Ruže su me očarale...

Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 10:39
Imaš i ti prostora... treba to raditi. A sve je ipak prekrasno!
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 21:19
koja divota raj za dusu a melem za ociClapClapClapClapClapClapClap
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 21:36
prekrasno smile64
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 22:41
A to je taj kaloper, čula sam za njega a nisam pojma imala da ga imam. Hvala Silvek, pravi si znalac.
Hvala, na komplimentimasmile79
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 09:08
mislim da još nisam bila u tvojem vrtu ali je sve za svaku pohvali - oduševio me helenij, još ga nisam vidla do sad a bome niti čula.... smile141
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
mirna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 19:53
Josipa, i vrt i vikendica su mrak!
Najljepše je što možeš tako često uživati u ljepotama koje ste stvorili.
 
Na jednoj od slika sam vidjela da imaš "španjolsku lavandu". Zanima me kakva su ti iskustva s njom. Ja sam ljetos kupila jednu teglicu ali sam odustala od nje i poklonila je jer bi se svako malo "objesila" prema dolje bez vode. Nekako mi ne ide uz bok obične lavande. Obična lavanda (možda bi me forumašice i ispravile-lavandin) mi se čini puno skromnija i nezahtjevnija.
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 22:26
Mirna, ja obožavam tu kako ti kažeš španjolsku lavandu,jer mi je puno ljepša od obične.Cvjeta prvo ona ,jako ljubičastom bojom, a onda obična.Kod mene su posađene u vrtu jedna do druge i ta i obična  i nisu uopšte zahtjevne.Samo ih ošišam i to je sve.Nisam nikada primjetila da joj fali vode ,a nikada je skoro ne zalijevam.Neko kaže da ne podnosi mraz,a kod mene se nikada nije smrzla ,a znalo je biti i  - 15 .
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 23:03
šetam večeras prvi put tvojim vrtom i pitam samu sebe, kako mi je moglo izmaći nešto tako lijepo, skladno, dotjerano, o ružama neću ni da govorim, toliko vrsta i tako lijepo rasporedjene...
Oduševljenja sam svime i ništa ne mogu izdvojiti....naravno ruže su prva liga
 
 
P.S. Da li sam ja to zapazila jednogh malog peseka?

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
mirna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 21:18
Zovu je "španjolska" ili "leptir" lavanda. Vrlo je interesantna i ima krasnu boju. Namjera mi je bila posaditi je u podnožju velike tegle u koju sam posadila maslinu, a ta tegla se baš ne zalijeva često (radi odsutnosti)
 
Tvoja vjerojatno ima dovoljno vode iz zemlje. Sad si me zagolicala pa razmišljam da je možda iduće godine ponovno kupim i probam posaditi.
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 13:35

Meni ova biljčica liči na Hemerocallis neki dupli.





Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.