Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dadinicino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dadinicino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 117118119120121 139>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 21:54

smile141   za Katicu !


Čini mi se da svi na ovom forumu imaju neku zanimaciju po zimi dok nam vrtovi spavaju.

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 21:59
Anastazija Hug Hvala ti, draga!
U pravu si za zanimacije... izgleda da moramo nekako potrošiti vrijeme, da nam iščekivanje proljeća lakše prođe.

Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 22:07
Dadinice, ti ne samo da si vrijedna vrtlarica, već si i jako kreativna. Tvoja slastičarska, a sada i krojačka umijeća dokazuju upravo to. Prije, možda već dvadesetak godina, u Osijeku je bila radionica na kojoj su dvije mlade Amerikanke podučavale izradu upravo ovakvih lutaka. Napravile smo ih jako mnogo koju smo poklonile djeci stradaloj u ratu. Ali nakon toliko godina, uz najveći trud, ne mogu se sjetiti izrade lica, znam da smo oko glave vezali uzice kako bi dobili nos i usta, ali kako....  No, uglavnom Katica je preslatka. Vjerujem da takvih uradaka, koje skromno skrivaš imaš još i  zato bi mi bilo jako drago da to podijeliš s nama. Clap
Ha, a ne bi bila ni loša mentorica Heart
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 22:39
Bucka, hvala ti na ovom komentaru!
Uradaka je do sada bilo zaista puno, i heklanih, i štrikanih i ponešto plišanih igračaka, i oslikavanog stakla... žao mi je što se nikada nisam sjetila sve to slikati, jer bilo je tu zanimljivih stvari. No, sada to više ni ne mogu, jer to uvijek radim na dar. Ja sam od onih čudnih tipova koji vole pokloniti ono što su sami izradili. Takav poklon mi je uvijek intimniji i osobniji.
NO, sada kad imam hobi temu, svaki ću rad slikati i staviti.
Drago mi je da ti se Katica svidjela. Kad budem slijedeću radila, slikat ću faze izrade glave i lica, možda se nekome učini interesantnim pa pokuša i sam.
A mentorica.... pa hvala ti. Sad ću biti neskromna (natjerala si me), 8 godina sam vodila kreativne radionice u našoj osnovnoj školi, još uvijek kontaktiram sa tom "svojom" djecom i kažu da sam ih puno naučila.
Šaljem ti smile78
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 22:46
A u kojoj školi? U Popovcu? Kada?
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 22:59
Da, u Popovcu.... do lani. Prošle školske godine sam prestala. Počelo je dok je moj sin išao u osnovnu školu, prvo roditeljske radionice za dane škole, pa se nastavilo. Radili smo svašta, dječica su bila divna i trudila su se da naprave što ljepše mogu. 
Sada ih vodi jedna draga mlada dama, nastavnica fizike i tehničkog. 
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2013 u 18:48
Uh ,Dadinice,kolaci torte cvece basta jagode maline....sad i lutke
pa znas sta
udaj se za mene
jer ti si pravi


Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2013 u 20:06
Leona draga ...... prihvatam! LOL
Hvala na komplimentu!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2013 u 20:17
Jesmo svi pozvani?
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2013 u 20:18
Naravno! smile78
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2013 u 20:19
Ok,samo spremi koferce ja stizem,Miska a ko znas svirati prva si pozvana
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 17:13
curice drage kao prvo moramo na referendum pa da vidimo hoće li biti svatova.LOL

leona samo da znaš kod nas se zet ne dovodi u kuću,a u svatove možemo i nepozvani

smile83
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 19:17
Beba Katica je super, a sutra joj je još i imendan. Svaka čast draga na kreativnosti. smile55
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 20:06
Ajama smile79

Karli, hvala ti draga! smile79
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 22:17
Stvarno si vrijedna i kreativna, Katica je već osvojila naša srca. Clap 
život je more
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2013 u 20:57
uživala sam šetnjom kroz tvoj vrt,osladila se kasnim jagodama,i divila se slatkoj lutkici.Sa tako divnim hobijem zima brzo prolazii.PozdravTongue
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2013 u 22:46

Ženo draga,ima li išta što ti ne znaš napravit? Večeras sam ti vidila i vrt i dvorište i torte.  Sve odiše nekom toplinom i sve je prekrasno. Pozitivne energije na sve strane! A tek patkice, maca ,pas…. Suuuuper!!!!!!!

Mora bit da si ti jedna stvarno posebna osoba.Heart
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2013 u 00:00
Prosetala sam ti ja malo u natrag i moram ti reci ...
sve je lijepo ali najljepsi mi je onaj "2 metra pozdrav za kraj" !    
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2013 u 00:13
Originalno poslano od člana Miranda Miranda napisao:


Ženo draga,ima li išta što ti
ne znaš napravit? Večeras sam ti vidila i vrt i dvorište i torte.Sve odiše nekom toplinom i sve je prekrasno. Pozitivne energije na sve strane! A tek patkice, maca ,pas…. Suuuuper!!!!!!!
Mora bit da si ti jedna stvarno posebna osoba.Heart

 
Je, je Miranda, dadinica je zaista jedna posebna osoba
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2013 u 06:58
Samo da se javim i da ti kazem da si
                            
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 117118119120121 139>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,875 sekundi.