Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dvorište malog kaktusa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dvorište malog kaktusa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 117118119120121 222>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2011 u 11:21
Ajme ruže...smile71
Od svih mojih ruža samo je jedna roza floribunda dobra i tvoja žuta jer je posađena u polusjeni i na mjestu gdje inače jako zalijevam. Ostale su strava većinom bez lišća Confused. Primjetila sam da mi jedino stablašice koje je davno cjepio moj tata nikad ne oboljevaju. Mislila sam da sam ih krivo porezala ali ipak mi lijepo cvatu, malo im je više vremena trebalo...
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2011 u 15:14
Bok moja Kaktusek! Ruže su prave ljepotice!! Ja i dalje uživam, još uvijek prepuna krasnih dojmova s riječke kavice koje ću ubrzo podijeliti s tobom (možda već idući tjedan ako tebi i Free bude odgovaralo). Jel nam padala kišica doma??
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2011 u 15:43
Anaida,upravo su tuča i vjetar oprali moj vrtUnhappy
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2011 u 15:45
ajme štetaConfused nadam se da ti nije skroz uništeno
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2011 u 17:40
Pa, zar moja najljepša  aleja ruža je uništena..UnhappyConfusedCry.........ne mogu vjerovati!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2011 u 21:10
Evo mene natrag,nisam imala vremena se javiti prije.
Danas je kod mene bilo pravo uragansko nevrijeme.ConfusedPrvo je počela podati suha tuča,ali samo na kratko i mi mislili prošlo je.Ali figu.Desetak minuta iza toga digao se vjetar,počela kiša sa sitnom tučom i to je trajalo dobrih pola sata.Tuča i kiša nisu toliko štete napravili koliko vjetar,čak nam je nekoliko crijepova dignulo,možete li si zamisliti kako je to izgledalo.Confused
Uglavnom ,povrtnjak i cvjetnjak ovaj tren izgledaju žalosno,ali mislim da će se oni oporaviti,tegle sam skoro sve maknula u garažu,ali nešto i nisam stigla,ostala bez dubrovačkog gospara,jednostavno ga je prelomilo,toliko je jako puhalo.Confused
No,ja velim ima i gorih stvari od ovoga,cvijeće će se oporaviti,jel da,a i sutra je novi dan.Tongue
ps.ruže su posađene na južnoj strani uz kuću,osim što su ostale bez dosta latica,nema previše štete na njima.Tongue
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2011 u 21:16
Toliko sam ushićeno čitala postove, a onda sam se ukočila. Ajde, dobro je prošlo. Dobro kažeš: Sutra je novi dan
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2011 u 22:39
uh šta govoriš! nevrijeme, u nas ni kap kiše, samo je puhala južina! cvijeće će se oporaviti, gospara ne diraj, nastavi ga zalijevati normalno, potjerati će on!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2011 u 07:29
Jučer sam cijeli dan provela u vrtu i dvorištu,trebalo je počistiti taj nered koji mi je nevrijeme napravilo.Bila sam u povrtnjaku,salara i blitva su posebno isjeckani,paprika i rajčica potučena.Unhappy
Regine sam uspjela dignuti i privezati za kolce,sad im treba malo vremena da se oporave.
Trajnice u cvjetnjaku su bile dosta polegnute,ali mislim da će se veći dio oporaviti.Antanija,veliš gospar će opet potjerati,super.Kaktusi su bili zaštičeni,jedino mi je nekoliko sukulenta dobilo po glavi.Confused
Ali me je i jedan kaktus uspio izmamiti osmijeh kad sam ga ugledala.Tongue
 
 
 
samo sam ovog slikala da ga vidite kako je žalostan ranjeni
 
 
Bergenia,ruže kod mene najbolje prolaze,one su na dosta zaštičenom mjestu,tako da sad čisto pristoljno izgledaju.
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2011 u 07:41
SUTRA JE NOVI DAN,
POSLIJE KIŠE DOLAZI SUNCE!
kada sam čula da je nevrijeme,odmah sam mislila na vaše cvijeće,
pozdrav iHug
 
Tvoje ruže i orhideje su melem za dušu.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2011 u 08:21
i meni bi takav kaktus izmamio osmjeh
Na vrh
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2011 u 08:58
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

ovo je meni danas upalo u kolica,kak zna reči Flavia
ovo je poklon sa špancirkave
a ovo je poklon od moje mile Anaide
   ŠTO JE TO!!!!!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2011 u 09:13
Cvijetićljubac,to su male pilee,sobno cvijeće.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2011 u 09:45
Baš mi je žao radi nevremena. Ma oporavit će se cvijeće, a i sada imamo u čemu uživati. Kaktusić je med medeni.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2011 u 10:24
sutra je novi dan... i ja kažem i puno te pozdravljam smile78
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2011 u 12:27

Svima hvala na lijepim riječima,evo i potpis sam si stavilaLOL

Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2011 u 13:21

Žao mi je radi nevremena Unhappy.
Borci su oni, oporavit će se!
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2011 u 13:39
cvjetoljupcima malo za sreću treba, tebe je obradovao procvijetanl kaktus!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2011 u 14:27
Žalosna sam što si imala nevrijeme, meni su moji javili da kod nas nije bilo tuče..
 
Neka se cvijeće lijepo oporavi, to ti od srca želim!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2011 u 22:54
evo šaljem za oporavak biljaka
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 117118119120121 222>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,500 sekundi.