Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 117118119120121 159>
Korisnik
Poruka
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 16:08
Bogat vrt! prepun cvijeća i mirisa!
Drago mi je vidjeti cvijet roza kaktusića kojeg smo si razmijenile!  Baš je cakani! Nadam se da će ti brzo cvjetati i bijeli jer je moj ove godine imao odjednom 12 cvijetova! Šteta što im cvijet kratko traje!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 22:37
...bila i ja, malo prošetala, nauživala se svega lijepog, divota...a i otkrila sam da se moj jedan cvjetić zove rumenika Smile smile78
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 22:40
prelijepo cvijeće,a kaktusić presladaksmile113
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 23:33
divno cvijeće, baš sam uživala
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 23:54
Prošetala i uživala zadržala sam se malo pored nara uživam u njegovom cvatu a malo poslije i pored oleandera,sve prelijepo.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 11:01
Felicia je divna, oleanderi također.. A žuta graničica Malog Kaktusa je predivna, kod mene se od lani tako raširila da ju i ja već dalje dijelim našim curama.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 11:10
I ja sam prošetala tvojim cvijetnim carstvom....Pa prvo perunike... bravo za kolekciju... to mi je predivno cvijeće... i ja pokušavam "izmješati" razne boje...ali se moram za neke očešati...ako treba i u MBM-u!
Ostalo da ne nabrajam jer bi mi se sapleo jezikEmbarrassed... prekrasnog cvijeća, kaktusi su posebno čarobni...
Usput sam otkrila da je dobro da sam i ja moju feliciju posadila u vazu...
Amarilisi su ti divni, oleandri...prekrasni....ClapClapClap
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 11:13
Kako puno ljepih cvijetica ...kalistemona me odusevila ove godine na sajmu ,ma sve je ljepo ...
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 11:28
Jagoda... kakvi amarilisi smile227
Moram što prije svratiti u tvoj novi vrt da vidim čega si sve nasadila, drago mi je da ćeš druge godine uživati u raznim perunikama a i u trešnji "Kanzan" Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 03:11
Hvala puno na obilasku moga vrta i cvijeća...Drage moje TRIŠA, BERGENIJA, FLAVIA, SARAJKA, MOON, ANAIDA, BAKA, CVIJETOMANIJAK, KORIJENKO dođite mi opet..
TRIŠA, dobro si primjetila, kamelije prolaze a oleandri dolaze. Oba su cvijeta lijepa i raskošnih boja.
BERGENIJA razmjenile smo kaktuse, nadam se da će tvoj bijeli također cvjetati kod mene, ne mora imati 12 cvijetova, može i manje...
FLAVIA  drago mi je da si i ti svratila i da si i ti nešto kod mene naučila.
ANAIDA kažeš da ti se je graničica Malog kaktusa proširila i da je sada ti poklanjaš dalje...Nadam se da će tako biti i kod mene...
BAKA  što se tiče perunika ove sam ih godine počela skupljati i žicati okolo kod dobrih dušica... Tako ćeš morati i ti, možda će se i kod mene štogod viška naći iduće godine..Feliciju sam posadila u posudu jer je mislim seliti u zatvoreni prostor po zimi obzirom da su mi već dvije smrznule, a tako napravi i ti....
CVIJETOMANIJAK dobrodošla među moje cvijeće...
KORIJENKO samo ti svrati u moj novi vrt, biti će mi posebno drago da zajedno sa mnom pogledaš biljke među kojima ima dosta i tvojih.....
 
Dosta je kasno, počinje mi se spavati pa će nove slike biti tek sutra....SleepySleepySleepy
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2011 u 02:14
Evo konačno malo novih slika kojih imam na pretek , samo vremena nemam za stavljanje...
 
Počinjem sa slikama iz novog vrta...
 
Frezije nisam nikad imala, pa sam ih posadila i predivno cvjetaju..
 
 
 
 
 
 
 
Ruže....
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2011 u 02:18
U ove kasne sate uživam u ovim divnim ružama!
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2011 u 02:33
Hvala ti Alisa na obilasku i pohvalama u ove sitne sate...Ti si dakle isto noćna ptica kao nekoliko nas standardnih. Upravo sam stavila drugu grupu slika kad ono ode u vjetar...Poludim kad mi se to dogodi , ali ima i gorih stvari pa ću ponoviti....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2011 u 02:53
Evo nastavka novog vrta...
 
Oduševile su me ove rudbekije u MBMu, pa sam ih morala kupiti....Sada čekam da procvjetaju one od Korjenka...
 
 
 
Flox iz G Kotara, čekam cvjetanje onog iz Decore...
 
 
 
Čuvarkuće, dobri duh svakog vrta....
 
 
Ovih nekoliko raste u panju...
 
 
Gladiole koje sam preselila iz kućnog vrta...
 
 
Rumenkabujno raste i cvjeta...
 
 
Fizalis stvara lampione, netko mi je poklonio, ali ne znam tko...
 
 
Agava od Beline, lijepo se je smjestila...
 
 
 
 
Evo i mojih grota ...
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2011 u 03:15
Opuncije dobivene od Muhle, posredstvom Korjenka....
 
 
 
Kozmosi od Gio....
 
 
Božićna pšenica ima klasove, nadam se da ću imati za idući Božić...
 
 
Lamprić, samo izgleda neće cvjetati...
 
 
Ukrasna kadulja...
 
 
 
Na kraju priče i malo povrtlarenja...Biljke u slami koju sam dobila od Hoye.Hvala Hoya to je super...
 
 
 
Salata i mrkva koje nisu u slami, ali su isto lijepe...
 
 
Isto tako i kapula...
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2011 u 06:19
Jagoda, odmah ujutro sam uživala u tvojim slikama - i odmah je ljepša radna nedjelja!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2011 u 20:35
Sve je super, al šatirana ruža mi je za 10
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 12:59
Bravo Jagoda! Sada imaš i ti vrt bez motike!!!!Thumbs%20Up
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 13:07
Crveno-bijela kadulja je krasna. Nisam još vidjela takvu.
Frezije su prekrasne, probaj nabaviti i one male, bijelo-krem boje, ,možda nisu toliko raskošne kao ove, ali krasno mirišu.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 21:59

Otok je rekla ono kaj sam ja mislila.
Kadulju sam dugo gledala jer sam mislila da si ju ti pofarbala.
Frezije volim od malena, a tvoje mi izgledaju baš lijepo i zdravo.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 117118119120121 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.