Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće oko i ispred kuće.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće oko i ispred kuće.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 117118119120121 226>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 10:53
ma stićeš i ti sve to ništa se ne brini a da nije teško jeeee- još kad imate jedno žensko dijete -za koje živite i dišete -a vidite da vam odlazi jako teško-e sad si me rasplakala -ali otišla sam i ja kao i svi mi pa moraju i one.----.nedaj bože da mi ostane sama
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 11:23
E Niho, super si ti meni, uživaj ti u kćerci, poslije češ u unucima.Sad si me sjetila kad si rekla da si se i sad rasplakala, kad sam se ja udavala, mama se napucala tableta za smirenje i ona hladna kao špricer a tata i brat cmizdre, savili se oko mene, ne daju iz dvorišta na vjenčanje otići smile96.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 11:38
imaš pravo najgore je biti sam,treba to gledat s lipše strane da ako je ona sretna bit ćemo i mi..ja vidim svoju najmlađu sestru kako nikako da nađe svoju sreću..naš tata je jako vesel jer "šta će njoj muški da joj stvara probleme najbolje joj je kod kuće "..interesantno kako roditelji ne misle da takva posesivna ljubav može samo odpartiti dijete od njih.Nas je 4 cure jedna je u braku već skoro 30g i zet mu nije "sia" kako treba..mislim da mu niti jedan nije dobar za nas..al eto život ide ja se čujem s njima 5x na dan i tel.račun je velik,iako nebih baš mogla živjeti s njima više od svega na svijetu volim se čuti makar i o glupostima smile79     pusa svim mamama i tatama  
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 12:09
Niho moja, kakav zet, pa neće se valjda tako mlada udat, ali ako hoće- kao da se tebe nešto pita. Pusa za veliko mamino dijete velika
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 12:19
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Niho moja, kakav zet, pa neće se valjda tako mlada udat, ali ako hoće- kao da se tebe nešto pita. Pusa za veliko mamino dijete velika


--------- Ma vidi je bolan ----------hoće akobogda ali to do njih----a ti znaš da si prva o svemu obaviještena -i bićeš na vrijeme samo ako se oni ne odluće nastaviti ovako se zabavljati ---Wink-kako god neka idu da ja malo sa svojim Sadikom budem samaLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 13:19
Bude li veliko vjenčanje evo mene i mm - ha koja sam bezobraznica, sama se pozvala. Šalim se, naravno, rano je još neka malo uživaju, kako bi ti rekla nek se zabavljaju.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 14:04
 Kad dođe za to vrijeme -akobogda -naravno daće biti veliko-pa to naša jedinica ali ja bi ipak voljela da oni još malo žive slobodno ------a ti si već narućena ne brini -bez tebe u mome životu ništa neće proć i to sama sve znaš-volim te
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 23:30
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

 Dobro sam prošla --hahahahhahahh-hvala njemu i na tome ali ja kad vidim njih kako su sretni ja sam mirna ali i kad pomislim na taj dan .sva se zgrozim -moja je to ipak jedinica -.ali šta mogu-nek je ona meni živa i zdrava

niho znam kako ti je ,moja jedinica je nas obavjestila prije pola godine da se udaje ako bog da 01.08.ove godine nisam sebi mogla doci danima ,ja sam nju rodila  sa 17 a cini mi se da je jos premlada sa 23(ko joj se javljaLOL) i sad kako se vrime blizi mene hvata panika da cu revati ko magare i upropastiti joj svatove a mislim i da MM i MMS idu tim putem,ali sto kazes nek su zivi i zdravi to je najvaznije
If tears could build a stairway
And memories were a lane
We would walk right up to Heaven
And bring you back again...
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 12:22
Uhhhhhhhhh-blago tebi onda draga moja -ti ćeš prije plakati nego ja....a ja već i sad kad se sijetim plačem ko luda kako ću bez nje sama----ali sretno njima svima -dijeca neka grade sebi dom kao imi svi
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 12:25
Drage moje treba mi od vas pomoć -Imam sijemenke biljaka koje ne znam kad treba da se posiju -pa možete li mi odgonetnuti kad da ih posijem jer sam jedva doćekala te biljke-

----Crnooka suzana--

....Hibiscus syriacus---

....Echinacea---

....Pasiflore edulis-----Eto ja mislim da vam neće biti teško -lijep pozdrav
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 12:44
Niho posij sad sve..Suzanu i ehinaceu posij u posudice,taman kad ojačaju bit će vrijeme da idu napolje.Isto i hibiskus.Pasifloru edulis posij u pvc flašu il u neku saksijicu pa u pvc posudu sa poklopcem,da prije nikne..
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 22:33
Hibiskus dok buš sijala obavezno stavi najlon na posudicu, da bude vlaga, jer se jako teško izvlačo iz vanjske opne, ovako će biti vlažnije pa se neće toliko mučiti Wink
Budi promjena koju želiš vidjeti.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 22:43
Oho Niho sije, a uz ovako dobre savjete. bit će cvijeća LOL
život je more
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 22:47
i meni je dobro dosao odgovor za sijanje
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 07:14
A i ja sam sve savjete "prepisala" odmah Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 11:50
Joj cure hvala vam najljepša -pa moram malo i ja da sijem vrijeme je -ako se šta uhvati neka mu bude a ko ne ima ko ćemi donijeti gotovu biljku -lijep pozdrav
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 11:57

Eto, valja svratiti i kad nema slika.

Ja sam hibiskus posijala... ali znači moram staviti najlon. Neće biti štete jer sam ga posijala u nedjelju!

Sve više vidim da to sijanje, sađenje i sl. doista visoka nauka za mlade, koji pamte....Confused

Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 12:05
Bako ja nisam stavljala najlon kad sam sijala hibiskus i svako sjeme je niklo.Sijala sam ga i prošle i predprošle godine.Ako već želiš da prije nikne stavi sad foliju nije kasno..Ja sad sijem u flaše od coca cole.Posiječem ih popola ali ne skroz,samo malo da ubacim zemlju i sjeme.Onda ih malo zalijepim selotejpom.Čem otvaram povremeno da izađe višak vlage,kroz čep i zalijem.Tako sam radila i prošle godine ,sijala sam dature,suzanu,slak...Sve u flaše,super improvizirani plastenik!
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 12:23

Eto i ja navratila po savjete o sijanju.

A kako nisam prije komentirala, samo bi dodala da ti je kćer prava ljepotica i da mi je ista ti, a vjerujem i da je vragolanka na tebe Wink
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 13:36
Originalno poslano od člana primorka primorka napisao:

Eto i ja navratila po savjete o sijanju.

A kako nisam prije komentirala, samo bi dodala da ti je kćer prava ljepotica i da mi je ista ti, a vjerujem i da je vragolanka na tebe Wink


- Ma hvala ti draga moja .ali ona nije baš na mene ništa -ja sam prava vragolanka --------i ponosna sam na to jer sam sa svojim ponašanjem ovdje stekla jako puno lijepi i divni prijatelja a sama i znaš da smo već bile skupa i bićemo okobogda opet nadam se uskoro.ljep pizdravWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 117118119120121 226>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.