Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 117118119120121 140>
Korisnik
Poruka
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2011 u 19:15
Ljubica i kaktus su zaista osvježenje sad kad ništa ne cvjeta,pravi melem za oči poslije bjeline koja vlada oko mene,zaista prelijepismile106
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2011 u 19:24
Vau, kakav ti je božićnjak!Thumbs%20Up
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2011 u 20:24
Ljubica je baš posebna a kaktusi predivni!
 
         Clap            Hug
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2011 u 15:35
bozicnjakThumbs%20Up pozdravod menesmile78
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2011 u 16:43
Hvala vam drage moje i da u pravu ste, baš je lijep ( jesam skromna, šta neee?)
 
 
 
zato evo ga još malo, dok je u punoj cvatnjiWink100_1693
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2011 u 16:47
Jesam bezobrazna smile42, Enrikova nona, dobro došla u moje dvorište, ako se  ne varam ti si mi prvi put u posjeti.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2011 u 17:38
Šta je da je prekrasan jeClap
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2011 u 18:59
Eto vidiš, skoro pa prve susjede, a nikak do tebe da dođem.
Neću uopće komentirat tvoje cvijeće, cure su već sve rekle.
Samo htjedoh pitat: jel frizura pala?
Rekla si nakon kupaone, pa...
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2011 u 22:38
 Stvarno prekrasan!
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2011 u 00:50
Malo sam se "naluknula" i vidjela tvojeg ljepotana ! Ja imam istu takovu boju ali je moj Bozicni kaktusic prema tvojem miniminiminimini !   smile79
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2011 u 22:20
Mali kaktus, tvojom zaslugom sam otišla na temu o Uskršnjem kaktusu i poslikala moj božićnjak i uskršnjak i napisala svoj zaključak o razlici koja je vidljiva na člancima, a onda je zmaj upozorio/la da je na 9. stranici o božićnjaku upravo to detaljno objašnjeno, pa sam danas poslijepodne proučavala temu o božićnjaku i znaš šta...... moji "zdravoseljački" zaključci su i znanstveno dokazani LOL i sad sam si tak važna... joj kak sam pametna Embarrassed.
Bigi, je pala je, pa za šta me smatraš, pa kad ja nešto velim onda je to tak... sad sam opet "prirodna plavuša", a ne bijela baba...Wink
Gute, nema veze ak´ je mali, samo neka cvjeta i moj je drugi mali, ali je podario par cvjetića. No trebate vidjeti na temi o božićnjaku na 20. stranici  Pinus je stavio sliku kaktusa svoje susjede...  gorostas u odnosu na mojega smile227.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2011 u 23:33
Pa i tvoj je gorostas, nikada nisam vidjela većeg božićnog kaktusa. Predivan jeClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2011 u 00:02
Prekrasan jeSmile 
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2011 u 05:54
Možda i tvoj / moj jednom bude tako velik. Lani je htio cvasti pa odustao - mislila sam da je prerano i da je mlad. A ove godine sam nešto zabrljala, ništa od cvijeta.
Važno da raste!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2011 u 10:58
Moj božićni nikad neće biti takav, valjda biljka osjeti da nisam vjernik
 
smile96Danas idem po vrtovima, koji imaju preko 100 stranica....
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 15:57
gdje si Kato ja navratila a tebe nemasmile78
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 22:46
Prekrasan cvijet,moja jadna dva propupali još u decembru i nikako da se otvore cvjetovi,pa zvao se decembar,božičnjak  on će izgleda biti martovac jer su svi ti nazivi prošli po kojima je dobio imesmile85
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 18:42
Drage moje gošće, vidim divile ste se mome božićnjaku, no "finili su mare bali" nema više ni cvjetića ni pupića...
No ako ste čitale na temi o božićnjaku, sada poslije cvatnje potreban mu je period mirovanja i još jedan na jesen kada se unese u kuću... ja moje prvo unesem u hladni prostor, gdje mu krenu pupići, a onda u toplo gdje se razviju do kraja i procvjeta, a o tome kada se ga unese u toplo ovisi kada će cvjetati. Prije 3-4 godine unijela sam ga u toplo sredinom 10. mjeseca i u 11. je ocvao, preklani sam ga uspjela "tempirati" za Božić, lani nisam pa mi proteklog Božića nije cvao nego  sada ... siječanj/veljača.
Hoya, Sarajka, ako niste probajte ga unijeti u toplo i možda procvjeta...
Ali na dvorištu su krenuli prvi vjesnici proljeća
100_1701
moj "visibabnjak" podno ruže pokrivačice
100_1700
 ispred terase visibabe i šafrani ( oni su me jako iznenadili, jer prekjučer ih nije bilo, a jučer su več bili vani i počeli se otvarati)
100_1702
 znalci će ovdje prepoznati pacifičku krizantemu... moja/Lantanina pacifika... koliko ja vidim ona kreće Tongue, znači zima joj nije naštetila.
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 18:50
Kad ja kažem prvi vjesnik proljeća, onda doslovce imam jednu visibabu...Wink Ti imaš cijeli rasadnik...

Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 18:50
Koliko visibaba i šafrana Clap, a tek kad dođu tulipani. Ja sam dva puta pokušala donjeti visibabe, ali jednostavno nisu izdržale vrućine i suho tlo. Pacifiku samo odreži suhe grane i ona će sada krenuti.
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 117118119120121 140>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.