Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 115116117118119 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 23:24
Ja sam sve nove slikice pomno pregledala, ali u pamćenju mi je ostala isključivo podranea, stvarno je prelijepa...a boja...divota....dobro veli Rain, pravi specijalitet! smile39
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 10:07
Žuta penjačica ludilo, posadila sam je kćeri ispred ambulante, kad je vidla tvoju sliku, skoro se onesvjestila od ljepote.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 10:21
Lantana, ovih je dana MM malo čačkao po forumu, tj. htjela sam da vidi tvoj vrt i okućnicu...... krenuli smo od prve stranice.......nije mu uopće bilo dosadno (inače je jako rijetko na kompu)....... imaš sve njegove pohvale Clap
Žutu sam i ja jučer slikala....kako se brzo širi Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 14:03
S malim zakašnjenjem čestitam tebi i tvojem Bolu na nagradi, a ako su tvoji sugrađani vrijedni i vole prirodu poput tebe ne čudim su uopće nagradi, a naročito ako su članovi žirija vidjeli tvoj vrt.
Vrt i teras i dalje su ti prekrasni, boje tako svježe i žive, kao da je svibanj. A kod nas u  zg magla i sivilo i hladnoća.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 21:44
Hvala Lora.

Flavia vidim ja da si ti zaljubljena u podraneu, istina da je interesantna, danas sam napravila povaljenicu s jednom granom da vidimo kako to ide Wink

Triša drago mi je da joj se sviđa, i nadam se da će biti velika kao moja.

Korijenko hvala na pohvalama TM, možeš mu prenjeti i moje divljenje vašom hacijendom.

Sara hvala na čestitkama, Bol je stvarno lijepo mjesto, s puno lijepih plaža, a u zadnje vrijeme se puno ulaže u hortikulturu u mjestu, oko hotela, a i u privatnim domaćinstvima. Kod mene je već dva dana prekrasno vrijeme, bilo je vruće sjediti na suncu.
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 21:49
Flavia jučer si me u tvojoj temi ohrabrila za orhideju, danas sam išla u K.... i vidim orhideje po 30 kn to mi se učinilo jeftino, pa ajde da kupim jednu i to baš onu koju si mi preporučila Phalenopsis, nije me dugo trbalo nagovarati LOL

Prvo sam je stavila na terasu...


...s pogledom na more


...pa na zalasku sunca


...pa smo ušle u kuću




život je more
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 21:55
prekrasna orhideja, predivno uslikano smile141za fotografkinju
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 22:02
orhideja i zalazak sunca... prekrasno 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 22:40
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Flavia vidim ja da si ti zaljubljena u podraneu, istina da je interesantna, danas sam napravila povaljenicu s jednom granom da vidimo kako to ide Wink
 
 
:beso:%20-%20beso%20-%20mierda ??%20-%20??%20-%20tb
 
 
A orhideja je prekrasna, kako se lijepo uskladila sa bugevilijom...a morska pozadina...savršena....uf što volim te tvoje slikice sa morem u pozadini....orhideja će te dugo uveseljavati svojim cvjetovima....oni traju...i traju...i traju....kad ocvate, nemoj rezati cvjetnu stapku dok god se ne posuši...jer...postoji mogućnost da iz postojeće potjera još koju grančicu sa novim pupoljcima!
 
??%20-%20??%20-%20tb
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 09:30
Šta bi ti lutko moja rekla . Počela sam sanjati tvoj vrt. Pričam mm da samo kod tebe došla samo da se islikam sa cvijećem i ženo čitavu noć sam bila u tvome vrtu ali najviše slika imam sa tvojom bugicom. Sad smo se ja i mm smijali i kaže da li me je ruka bar zaboljela slikajući , Pa Lantana nisi nisvijesna koliko se uživa kod tebe-a sad još i orhideje pa začiniš ga ono dobro . Skodam ti kapusmile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 09:38
hocu na more
svaki put me odusevis sa slikama
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 11:17
Orhideja jesmile227
Ali kao što sam već pisala (mislimConfused) imaš i oko. Slike su prekrasne!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 11:23
Ma nego šta.... u tvoje se je carstvo trebala useliti baš ova ljepotica, odmah je bila i na foto session-u Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 18:26
Misli, kaj da velim, znaš kaj mislim o tvojem cvijeću i fotkama smile89
Oduševila si me orhidejom u zalasku sunca.Clap
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 14:57
Hvala vam drage moje smile79
Nadan se da će ova orhideja kod mene ostati živa.
Vrijeme je prekrasno, u vrtu sve cvijeta, pa evo jedan mali dio
Žuta je narasla preko tri metra




Pacifička krizantema


Žuta margareta


Žuta lantana


Gazanije




Visoki zvjezdan


Budleja


Ostić krenuo nakon ljetne stanke


Podranea je nekako tamnija i još ima cvjetova, a vole je i kukci




Čubar u punoj cvatnji


Biserak


Anemone


Ruzmarin


Felicia


Jedna mlada lozica


I jedno srce od šarenolisnog bršljana


...ima još, za neki drugi dan...

život je more
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 15:09
Kad sam krenula listat mislin si evo nam Lantana u žutome a onda dalje  sve šarenije...... Thumbs%20Up
Sad još malo pa kad kod nas bude cvijeće "spavalo" kod tebe će stalno biti nešto u cvatu.
Molin te da mi spremiš par sjemenki od ove žute lantane.... ove što su mi ove godine niknule su narančaste, roza ili žuto-roza(mix)
Ti si nama poslala zeleno-bijelo srce a ja ti šaljem ovakvo  smile84
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 15:10
lantana sve ti je prekrasno smile64
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 16:48
Lantana držim fige da orhideja preživi i da budeš zadovoljna. Ostalo je sve još u cvatu, a žuta lantana predivna, ja imam žutu koja baca na roza, ova tvoja je puno ljepša, pa ćemo jednom,,,,,,,,
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 18:15
Draga Lantana, nema više riječi kojima bih mogla opisati ljepotu tvojih biljaka.
Rapsodija u žutom je veličanstvena.
Stvarno si sretnica što živiš na tako klimatski pogodnom otoku.
Lijepi pozdrav
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 18:29
Predivna ti je <orhideja ali vijeruješ da ja još nisam vidjela da je ko ima kod menesmile99
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 115116117118119 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,289 sekundi.