Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 114115116117118 159>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 11:34
za tvoj vrtClap...smile113
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 12:30
bravooo za fino skockani novi kamenjar, a ostale cvijećke se već odavno hvale same Thumbs%20Up
čitam da je i kod tebe lišće japonice spaljeno od sunca pa sam sad malo mirnija jer kod mene je situacija ista
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 12:35
smile113  Samo pozdravčić da ti ostavim!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 10:43
smile141   smile113
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 03:21
SmileDrage moje posjetiteljice evo me konačno u mom vrtu da vam se zahvalim na posjeti i odgovorim na divne komentare i pitanja. Jednostavno fali mi vremena pa ne stižem češće biti ovdje...Novih slika imam dosta pa ću vam ih i pokazati...
ANAIDA  sviđaju ti se irisi...Lijepi su priznajem, ali već su na odlasku..
BERGENIJA vrt se popunjava, zahvaljujući dobrim ljudima sa ovog foruma koji su mi poklonili razne biljke...Tvoje biljčice lijepo rastu i nadam se da će i cvjetati....
MALI KAKTUS kao što sam napisala BERGENIJI vrt se popunjava i svakim danom je sve puniji i ljepši, samo da još padne kiša i dobro ga zalije bilo bi super...
LOVRO crvena ruža je potpuno rascvjetana ,a i još je jedna procvjetala, nadam se da će uskoro i ostale...Tvoja magnolija je u odličnom stanju, lijepo je prolistala i nadam se da će iduće godine možda i cvjetati...
GIO tvoji kosmosi su nikli....Nisam te pitala da li si ikada dobila moju kovertu sa sjemenjem. Jesi li je dobila?
KONTE neki moji irisi koji su na žarkom suncu imaju spaljene listove ali svejedno cvjetaju tako da se možeš tješiti....
ANTUN kažeš da su ti irisi na suncu i ne cvjetaju...Moji su na raznim pozicijama i na suncu i u hladu i cvjetaju, čak više oni koji su na suncu...Nadam se da će i tvoji konačno procvjetati, nema tu neke filozofije.Ti im možda posvjećuješ previše pažnjepa se ne mogu snaći....
FREE nahvalila si moje kamelije, hvala ti za to..One su završile sa cvjetanjemi kreće vegetacija . Drago mi je da moji irisi cvjetaju kod tebe...
BAKA , da napravila sam i mali povrtnjak i voćnjak...Mjesta ima za sve jer je to prilično veliki vrt...Sve je lijepo niklo a od voćki samo višnja ima plodiće. Presadila sam i jagode penjačice koje su mi bile u vrtu oko kuće i sada se već pomalo crvene....
LORA, ENRIKOVA NONA, ZVRK, MOON, ANASTAZIJA  hvala što ste svratili, dođite mi opet uvijek ste drage gošće....SmileSmileWinkWink
 
 
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 03:44
Sada malo novih slika jer ovih sam dana dosta toga poslikala....
 
Najprije malo ruža...
 
Ruža Ingrid Bergman u novom vrtu..
 
 
Ruže u dvorištu, ne znam im ime...
 
 
 
 
Jedna od mini ruža...
 
 
Klematis Pilu..
 
 
Pogled na kamenjar i biljke u njemu...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 04:01
Još malo slikica prije spavanja...
 
Prvo šoping iz Austrije...
 
Kupila sam trio lantana u jednoj posudi, vrlo zgodno..
 
 
Ne znam pravi naziv ali po mome je roza potočnica, Lora će znati pravo ime...
 
 
Cleome..
 
 
Astilbe, koje ima svaka kuća u dvorištu u Kaprunu gdje sam bila...Kupila sam još 2 boje hemerokalisa, slike kad procvjetaju..
 
 
Ovu sam predivnu biljčicu donesla iz šume..Čekam da procvjeta i da pitam znalce za ime...
 
 
Ovoj biljčici isto ne znam ime ...Mimar ako svratiš to je tvoja biljčica samo ne znam ime...
 
 
Pitospora je krenula sa cvatnjom i svojim predivnim mirisom...
 
 
 
Hoste...
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 04:08
Za kraj još nekoliko cvjetajućih kaktusa koji su me ovih dana ugodno iznenadili...
 
 
 
 
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 06:55
Ovo slika mi jeprekrasna
 
 
 
 
Lantana je baš neobična .
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 06:57
Kako su ti lijepi kaktusi,oprosti kaj sam njih prvo spomenula,ali kad sam ih vidjela nisam mogla biti tiho.Tongue
Ruže ti već cvjetaju,prekrasne su,ja još malkice moram čekati da se moje otvore,imaš hoste jako lijepih šara,pitusporum miriši,ono bi mogla biti roza potočnica,a bila si i u šopingu,baš me zanima kakva će biti crvena astilba.Clap
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 07:02

Kod tebe je uvijek rascvjetano..Clap
U mom vrtu si spomenula da ti raste čepljez ali da ti to sve više liči na daliju. Isti dan kad sam donesla čepljez donesla sam ti i daliju (crveno-bijelu), pa možda je zbog toga došlo do zabune. Možda čepljez ipak nije niknuo (u tom slučaju lako ćemo ponoviti postupak).Wink

Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2011 u 02:16
Drage moje gošće NATALY, MALI KAKTUS i ANČI, hvala vam što ste svratile, dođite mi opet...
MALI KAKTUS mene isto zanima kakve će biti astilbe, jer to je nova biljka za mene. Nisam je do sada imala, ali kad je trajnica dobro ju je imati. Nadam se da će biti kao na slici...Kad procvjeta biti će ovdje slika da je svi možete vidijeti....Kaktusi su me baš obradovali sa svojim cvijetićima, a i ruže također... 
NATALY jučer sam ti objasnila da je dalija izašla, a da čepljez nije, jer sam posadila samo jedan gomolj a to je dalija.Još samo da procvjeta ....   
sutra je novi dan
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2011 u 07:05
Jagoda, evo i mene! Cleoma će ti već cvjetati?? Moja je "visoka" nekih 2cm pa me ova kod tebe osupnula. Ja astilbi imam puno i sigurna sam da će ti se svidjeti, poput malih perjanica su im cvjetići..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2011 u 16:46
prelijepo cvijeće imaš! kamenjar je za deset, i šećer na kraju rascvijetani kaktusi!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2011 u 17:42
I ruže i klematisi i kaktusi, pa nove biljke iz Austrije, svaki pojedini cvjetić je prekrasan.
A onaj pogled na kamenjar, taj me oduševio, baš si ga lijepo iskombinirala 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2011 u 18:26
I mene je oduševio pogled na kamenjar, ali me Anči pretekla i  već ponovila slikuBig%20smile.
Inače imaš doista prekrasnih primjeraka i dopunjavaš još ljepšima!ClapClapClap
A kaktusi u cvatu....Thumbs%20Up
Na vrh
BLANKA C. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BLANKA C. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2011 u 19:44
 
 Lijepo,jako lijepo ClapClapClapClap.
 
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2011 u 20:39
Divne ruže, kamenjar, lantane 3 u 1, hoste, ClapClapClapClapClap
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2011 u 21:43
sve ti je prekrasno, ali ruže su meni najdražeClap, Ingrid Bergman WOW!
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2011 u 22:48
Uvijek nas zadiviš prekrasnim cvijetovima i predivnim novinama. Zbirka se i dalje povećava, a sad kad imaš novi vrt bit će tu sigurno još puno novih biljaka.
Divota je prošetati tvojim stranicama

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 114115116117118 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.