Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 114115116117118 133>
Korisnik
Poruka
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 17:19
smile39smile227Koliko cvijeća.....predivno Duda, u vrtu doslovno eksplozija boja i oblika.....ClapClapClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 20:48
smile89 Koje boje u vrtu!!!!!!!!!! Preeeeedivno !!!!!!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 21:09
viš kak me zbune te ponovljene slike LOL
ovaj dio sa lamparantusima je mrak, ja sam dobivene od tebe posadila u teglu i na južnu stranu kuće stavila i nadam se cvatnji Smile 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 21:51
halo djevojke hvala na dolasku u moj vrtek..večeras sam jako umorna završila sam farbanje stana pa me bole ruke sve u 16 pa čemo nastavak slikica sutra...antonija hauchere su preživjele ljeto i zimu,u sijeni masline i sa strane je zid od  bršljna tako da nisu na direktnom suncu,prekrasne su samo me buni to mijenjanje boje lista ono jesensko i sada proljetno novo nemaju skoro veze jedno s drugim..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 21:57
priznajem-sve ti je predivno,ali kor.zvoncici me odusevljavaju
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 22:01
Koja divota, ali Heucere su i meni naj :)
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 22:22
sve je prekrasno...ajde usput isprazni sanducic..ja se raspisala a ono sipakLOL
prekosutra mi pase jer imam ja i za tebe nesto...javim se ...
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 09:33
ehej curke kod mene divan dan...nadam se da sam i vama ga uljepšala ...evo odma idem praznit 
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 11:06
i kod mene divan dan popodne idem u vrt kod tebe prekrasno rascvjetano delosperme u raznim bojama to još nisam vidjela ja imam roza ma sve ti je prekrasnosmile57
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 16:52
imam ti ja pelargoniju sto mirisi na limun a ja bih tu na ruzu sto mirisi ako moze ...
vrt ti je prekrasan :)))
a biljke fantazija svaka ti cast
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 21:34
ma kraljiceeeeeeeeeeeee..nisam odavo bila kod tebe i sad trenutno ne pregledam tvoj vrzsmile79....samo sad da te pozdravim i izljubim piunooooo smile78..li onda nastavljam sa vrtom
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 21:48
Originalno poslano od člana panda panda napisao:

imam ti ja pelargoniju sto mirisi na limun a ja bih tu na ruzu sto mirisi ako moze ...
vrt ti je prekrasan :)))
a biljke fantazija svaka ti cast
dogovoreno čenđanje Big%20smile super ... javim ti se na pp 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 21:50
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

ma kraljiceeeeeeeeeeeee..nisam odavo bila kod tebe i sad trenutno ne pregledam tvoj vrzsmile79....samo sad da te pozdravim i izljubim piunooooo smile78..li onda nastavljam sa vrtom
ehejj niho dobro je... nisam stavljala slikice dugo al evo počela sam a sutra nastavljam samo svrati skuham kavu Thumbs%20Up za cilo društvo hehehe
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 02:38
ClapDuda draga, dugo nisam bila kod tebe u posjeti, pa imam puno ljepote za vidijeti...Lamparantusi su zakon, predivni su.Lantana roza preslatka je...Kod mene još ne cvate ali nadam se da hoće...Ruže heucere, amarilisi i sve ostalo je preljepo,pravi praznik za oči...ClapClapWink
sutra je novi dan
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 06:46
Evo i mene, vrt prepun iznenađenja. Neka te ne buni što heuhere mijenjaju boju lišća, to je još jedna njihova dobra strana, osim što čini problema kod identifikacije. A koliko ih je, to se već zove kolekcija. Samo je prva tiarela, sve druge su heuhere. Lewisie su prekrasne, veseli me da i njima odgovara morska klima. Clap za mamu i njen najljepši cvjetak.  
Na vrh
nanica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nanica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 12:16

Stvarno je ugodno i lijepo šetati tvojim vrtom

Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 15:59
moze duda-lave pratim te, morat cu cesce svracat :)))
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 20:39
bok cure evo počinjem peglat kaj znači stavljam i slikice...Baka Bea da nema vas nebih se ja pravila baš jako važna sa svojom kolekcijom h. Thumbs%20Up e i to me definitivno buni da li se uzme u obzir karakteristike novog lista ili starog ? ko bi ga zna
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 22:54
Lipo, lipo, neznam što je lipše Clap Ipak mi je zapela za oko ova ljepotica

život je more
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 23:06
necu sliku ponavljat za lantanom al i mene je odusevila ova ljepotica :))
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 114115116117118 133>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.