Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 113114115116117 133>
Korisnik
Poruka
ovcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: okolica Zagreba
Status: Offline
Bodovi: 543
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ovcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 20:57
Ma sve je prekrasno
Život je more...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 21:05
Oh, Duda, kod tebe ljeto, a ne proljeće!smile181
Kad će godišnji?
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 22:13
predivno,bez riječiiii
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 22:46
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

jednostavno sam oduševljena sa ovom biljkicom stalno daje nove cvijetiće..možda sam dosadna al morala sam ju ponovno poslikati

Prelijep cvijet,a k tome kažeš  stalno cvijeta,moj veliki favorit.kako se zove?Pokušam ga nabavit.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 22:57

Duda, krasna ti je ova Lewisia !

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 22:58
prekrasno ClapClapClapClap
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 23:05
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

evo me natrag sa slikicama,za Uskrs moja Lave je imala berbu mladog luka kojeg je sama sadila i bila je vrlo ponosna

Vrijednica mamima,prekrasna curica.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 23:50
Dudo ...savrseno,od klemica,ostica i svega ostalog
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 07:53
Duda, prekrasni ostići. pogotovo onaj sa proširenim laticama!!!
A amarilisi... evo konačno da na moru nešto kasnije procvate nego kod nas!!!
Znači, samo rozi je "zaštekal"???
Prekrasni su ti, sttvarno!!!
Ja sam si kupila samo bijelog, i sad mi je žal!!!
Veliki pozdrav tebi i kćerkici!!!smile78
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 08:35
ehej curke samo blic pogled i da vas pozdravim...LOVRO ma svi izlaze evo prvi je procvao crveni,pa bijeli,evo sad jeotvorio i šatirani rozi...a tek izlaze šatirani crveni i crveni od MIreK...pa to je i dobro nek uvik nešto cvate...bila sam u frci šta je al sve je na kraju ok
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 09:28
Sve rascvjetano, ljepotice moja, vrt kao i ti, neka ti i dalje bude tako, dok ja ne dođem i nešto ne ukradem, no toliko je toga da će biti dosta i za tebe i tvoju preslatku nasljednicu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 11:13
Dakle, vrt je zaista u reprezentativnom izdanju, prelijepo jeClapClapClap...
krasan je vatreno crveni amarilis, ali i elegantni bijeli je divan, jedino što crveni vodi u broju cvjetovaSmile...klematisi, isto tako divni, ne znaš koji je ljepši, a tek ostići i pelargonije...oduševio me prepredivan crveni ostić, vau, vau, vauSmile...gailardijama nema mane, krasne suWink, a bome su me iznenadili digitalisi svojom ranom cvatnjom, prekrasni suStar.
pusa
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 11:34
evo curke me nazad,ne peglam al farbam stan pa dobro dođe minutica za odmorit ruku pa da stavim dalje slikice...a da da ne zaboravim,
arim košare i kokos umetak sam nabavila u mbm,a ono su vrsta pelargonija
 
a sad hauchere,pliz da mi znalkci ih identificiraju znam za prvu da je tiarela možda bu koja i dupla slikica,neznam jer sam ih rasadila okolo
 
1-tiarela
 
2-
 
3-
 
4-
 
5-
 
6-
 
7-
 
8-
 
9-
 
10-
 
11-
 
12-
 
13-
 
14-
 
15-
 
16-
 
17-
 
 
 
 
 
 
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 11:35
Duda pa Lave ide tvojim stopama, sadi već na veliko i to uspješno Thumbs%20Up nadam se da je lukec fini bio Smile
ostići ostavljaju bez teksta, lewisia je medena, ali kamenjar mi se jako sviđa...baš je super Thumbs%20Up
P.S. upala sam na pola Embarrassed
heucherama se očito sviđa kod tebe Big%20smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 11:50
prve ruže
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 11:56
konte lukec je od lani to curke podsiječaju LOL 
 
 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 12:46
zimzelena lantana otvara prva sezonu njihove cvatnje
 
 
a sad svega po malo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 12:59
Hvala na odgovorima.
Kod tebe sve u cvatu   smile64 a moj cvjetnjak nema što puno pokazati.Nije se još probudo iz zimskog sna  smile49


Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 13:12
prelijepo i rascvijetano u tebe! imaš lijepu i zavidnu kolekciju hauchera! zanima me kako ti podnose ljetne vrućine!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 16:48

Heucere i tiarele su prekrasne i imaš ih zbilja puno i neka, baš mi je drago, a tvoj lamparantus predivan, ali samo da znaš i moj-tvoj je isto i to u vazi, i ide on lijepo po zimi u podrum!

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 113114115116117 133>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.