Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lovrina okolina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lovrina okolina

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 111112113114115 120>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 23:16
samo da Vas pozdravim sa dvije rascvjetane dame...




Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2013 u 00:45
Dame su ti stvarno prekrasne, prave dame. Teško je reći koja je ljepša.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2013 u 06:21
dame su divne, a lijepa je i jesen u tvom vrtu
... ni ljeto nije zaostajalo

kako je cvijeće podnijelo radove? je li bilo štete? nadam se ne puno, a pitam zato jer bi kod nas mogla skela dogodine pa me već brine kako će se to odvijati Confused

kako ti je asarina? cvjeta li još?

pusa lovriStar
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2013 u 09:59
majstorica si i za slikanjeThumbs Up sve bolje i bolje fotkeClap za dame, kao i za sve ostalosmile141
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2013 u 10:14
Topli pozdravi od prelijepih damica, uzvraćam pozdrave !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2013 u 13:30
Krasne damice!
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2013 u 13:52
Divna je jesen u tvom vrtu, a rascvijetale dame su posebno lijepe!!!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2013 u 14:00
Anabistrica, Mary, Glikica, FLORAMYE, tikvić.....Hug

Natalija, Hug....radovi oko kuće nisu odnijeli danak...ja oko kuće nemam zemljane površine, već su tu bile poslagane tegle..tak da sam lako maknula na travnjak ispod trešnje gdje su čekale i čekale...i nisu dočekale da ih natrag posložim nego sam ih direktno u podrum ovih dana...
..a asarina ne cvate više, nema sjemenčice, lijepa je , zelena i dugačka (bila, al sam je podkratila i s njom na tavan...ko zna, možda preživi)...nego...kod kamelie  (ili camelie????) Embarrassed...sam vidjela da je ona zove lofus....sad što je, il je to isto..ne znam! Wacko
Lovro uzvraća pusu Luciji!

Lijep pozdrav moje dame!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2013 u 15:26


smile169    Uz lijepe pozdrave vrijednim ručicama ........



.......lijepo molim donji dio sličice ove biljčice !!!  EmbarrassedEmbarrassed

Predivno cvijeće, trebala bi od izvođača radova na skeli zatražiti da ti plate odštetu za produljenje rokova !  Mogla si reči da ti cvjeće pati na neodgovarajučoj poziciji i da tražiš odštetu za psihičke patnje tvog cviječa !!  Šteta kaj ti teglice nisu zasjale na prozorima već idu dikretno u podrum !!  Al glavno da smo mi vidjele koliko si ti cvijeća zapelcala ove godine, pa ti moremo ići i za svjedoke !!



A ovo čuvaj kao oko u glavi preko zime !! LOL
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 23:34
Prekrasan kutak, sigurno ti i Lovro uživate u njemu Clap
život je more
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2013 u 12:04
Evo i mene nakon dužeg vremena ......
Samo kratko pozdrav i sve pohvale za krasno cvijeće do daljnjeg !
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2013 u 21:05
Free, ne mogu ti poslikati donji dio biljkice...možda ću moći u proljeće ....;)
...a brugsica....ma ima je...!

Lantana, to mi je uistinu bio najljepši jesenji kutak...
Nata07, hvala na javljanju...dođi češće, i na cif, i u vrt...  ;)

A sad....kad pomislim daje kasno za sve ljepotice vani u vrtu...dogodi se ovo...procvala Acidanthera...


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2013 u 21:23
Prekrasna je!!!! Zvijezda vrta!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2013 u 21:27
Nikad nije kasno kažu mudri ljudi, to se kod tebe pokazalo itekeko, preljepo, uživaj u ljepoti zajedno sa svojim najboljim izdankom Lovromsmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2013 u 23:42
Draga žao mi je što su ti se radovi odužili,ali svejedno prelijepi su kutevi zasjenili sve to. Slijedeće proljeće bit će još ljepše kad sve dobije svoje mirno mjesto,pa se rasepiri! Prekrasne su mi one "divlje" slikice svega u divnoj sinergiji.
Pozdrav veliki!
...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2014 u 19:03
Potpisujem šetnju i provjeravam 
da li ti je stiglo proljeće
i da li imaš novih slikica?
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 18:30
Originalno poslano od člana Lovro Lovro napisao:

....







Toplo te pozdravljam draga Lovro!  

Tako jednostavna slika a toliko lijepa, skladna- dokaz da nemora biti samo lijepo ono što cvate!

Ponovno ostavljam trag u tvom vrtu, na prstima sam hodala kao balerina ( heheh moš mislit kako izgledam tako hodajući ), nečujno kao povjetarac, samo sam tu i tamo malo pomilovala tvoje cvjećke i rekla im da se strpe jer će još malo stići proljeće i sunce!

Veliki i topli pozdrav šaljem svima, stalno ste mi u mislima... mora da je Lovro već veliki dečko... nadam se da ćemo se ponovno naći u neka, za mene, bolja vremena.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 20:05
Kad sam se već prošetala u nadi da su nove slikice tu jer je tema dignuta, rekoh da i pisanoga traga za sobom ostavim.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 20:32
Sad sam tek vidjela koliko me dugo nije bilo kod tebe i koliko sam
toga propustila ! Zelim ti da ti i ove godine bude sve tako lijepo
sareno !        do iduce posjete !
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 21:48
Baš ste me raznježile!
Hvala što ste potabali snijeg i rastjerale kišu iz mog vrta...
No, kod mene još sve spava..samo poneki jaglac, visibaba, tratinčica uveseljavaju moja okeca kad u nadi da ugledam "nešto" prošećem dvorištem ...
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 111112113114115 120>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.