Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 111112113114115 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2009 u 10:58

Ili tajni obožavatelj ili Sveti Nikola ! Neobično, al' veseli!

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2009 u 11:30
Evo i kod tebe Svetog Nikole...draga Otok...malo je uranio...ali sve se to računa! Super! smile72
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2009 u 21:13
Baš je super ulov, ovaj sedum je poseban Clap
život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 10:06
Vidim da ste za vikend svi kupovali božićne zvijezde, a ja tvrdoglavo po svome - narcise



Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 10:28
e tako i ja volim...po svom Wink
zašto je netko bacio ovu heuceru? svašta Confused ali je bar znao na pravo mjesto baciti da dođe u prave ruke Wink
volim narcise Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 10:36
Konti, ja mislim da nije nitko bacio heucheru i sedum...mislim da je namjerno ostavio kod naše Otok....i to mi je super! Biljke spašene, a naša Otok nam zadovoljna! Wink
Narcise su ti Otok fenomenalne u toj košarici.Clap Jako lijepo!...malo gledam po mom vrteku....i primjetila sam da su neke proljetne lukovice potjerale...ko zna...možda i kod mene bude uskoro narcisa ako neće biti jaka zima! Big%20smile
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 11:58

Moram ja početi nositi smeće u kontejner a ne MM.

Vidim da nekima i tamo upadaju biljke. Ako se dobro sjećam(Confused )Flavia našla bor, ti dvije tegle.... Bogo mili.LOL

Inače moram reći,, da nakon što sam vidjela tvoje prekrasne umjetničke radove  mi je jasnije i uređivanje tvog vrta i kombinacije!Umjetnica!ClapClapClap
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 12:00
Košarica s narcisam je odlična, baš dobro, malo neobično... Clap
život je more
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 12:21
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Vidim da ste za vikend svi kupovali božićne zvijezde, a ja tvrdoglavo po svome - narcise<div ="mediaContainer">[IMG]http://i386.photobucket.com/albums/oo305/OTOK2008/DSC04798.jpg" />

Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 12:28
Eto, kako je lijepo kada kod kontejnera naiđeš na tako krasno iznenađenje!! Radujem se s tobom, juhuhuu!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 17:42
1.
 Stigao paketić od Hoye a u njemu - proljeće je a meni nemir, od sreće bi zagrlio svemir - biljčice - crvena lantana, srebrna dihondra, ceanothus i puno sjemenki.

Hvala Hoya!

2.
Otkrivena tajna teglica sa cvijećem pored kontejnera. Nisu bile pored kontejnera, nego u njemu, a čovjek koji traži flaše ih izvadio pa stavio van.
Kaže - nađe se puno zanimljivih stvari, a i cvijeća ponekad. Ako mi sad bude stavljao te zanimljive stvari u vrt - nagrabusila sam.

3.
Nisam se baš jako zalijenila. Danas je završena prva skalina u kamenjaru

 

nije nešto, ali me veseli

4. Svi imate prekrasne ruže, a moje su nikakve, pa sam si ja napravila sama ruže od voska. Ako se naljutim stavit ću ih vrt i trajat će - sve dok jako na zagrije sunce pa ih rastopi

 
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 17:54
Otok koji si ti maher!!!!!!!!!!!!!! Krasne biljkice imaš a ona crna trava je u dučanima dosta skupa,očito netko nije znao što ima...ili mu se nije dopalo.
zove se ako se ne varam Ophiopogon Planiscapus Nigrescens
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 18:42
Hana, hvala na imenu moje kontejnerske trave
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 18:53
glavno da su biljke završile u pravim rukama još ćemo se mi njima diviti....a ruže su   smile227  prekrasno djelo umjetnika
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 19:05
Otok trava bi mi baš dobro došla imam možda još jedno 10 cm kvadratnih praznog prostora, divna je. Baš si dobro rekla uhvatio tebe nemir prije proljeća, a umjesto svemira ućapala narcise, super.
 
A stranica 110 nudi ovo, vjerojatno si to mislila, presladak je
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 19:11
Ma ne Triša, sasvim pri dnu 110. stranice, prije čuvarkuća, predpredzadnja slika
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 19:11
Nema ju svi ruže , ja imam snijeg u vrtu.

Jednom sam u kontejneru vidjela hrpu lijepih ženskih torbica ( svih boja), a to ti se ne uzima iz kontejnera. I jednom sam našla lovor višnju lijepo zapakiranu u vreću pored kontejnera, uzela sam malo lovorika i odnijela je susjedi koja ju željela.

Trava crnac je jako lijepasmiley3905.gif, a ruže su prava umjetnost.Clap
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 19:18
Otok...pa ti si stvarno umjetnica. Ruže od voska su prekrasne Big%20smile...i još k tome žute....ma divno! ClapClapClap
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 20:43
Prekrasne ruže, i to u najljepšoj boji-žutoj
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 21:28
Za svestranost 5, za umjetnički dojam 5, za zalaganje na forumu 5 Clap, ipak sam ja bila profesor 2 godine pa znam ocjenjivati LOL
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 111112113114115 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,358 sekundi.