Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće oko i ispred kuće.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće oko i ispred kuće.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 109110111112113 226>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 12:10
smile96To ti misliš -samo se ja malo umirila zima mi baš jezik zavezala--čekaj dok se otkravim malo
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 14:41
Ma šta je to u Bihaću???...... više mi liči na Jahorinu....Wink
 
Snješko je prva liga.....ali kud si mu taj picmoljak nabila na glavu, ko neki sirotanac......njemu treba pravi lončina da mu glavu čuva.....Wink
 
Idem malo bacit grah da vidim kad stiže proljeće kod tebe...... LOL
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 15:19
joj koliko snijega kod tebe, super snijegović a i snješka je super, znači i dalje traju sniježne radosti-- nema z od zelenila (barem što se vanjskog dijela vrta tiće)....
ha-hahhh, ajde korijenko vidi imeniLOLWink
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 19:51
Ajme snijega! Snjegovićka SmileSmileSmile
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 21:00
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Ma šta je to u Bihaću???...... više mi liči na Jahorinu....Wink
 
Snješko je prva liga.....ali kud si mu taj picmoljak nabila na glavu, ko neki sirotanac......njemu treba pravi lončina da mu glavu čuva.....Wink
 
Idem malo bacit grah da vidim kad stiže proljeće kod tebe...... LOL



----Ma bolan kakva Jahorina ja sam ispod Plješavice planine--a ovo je umijesto cvijeća zabavada se ne poludi

---- Bacaj grah odma ja izludismile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 21:24
Počeli ste čarati-barati LOL
život je more
Na vrh
AMRA.E View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AMRA.E Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 21:32
bila sam u tvom vrtu niho.kako vidim iz istog smo grada samo ti s jedne strane a ja s druge.hrabra si kad si mogla napraviti ovolikog snješka.ja se ove god.nisam usudila ni grudvu napraviti a toliko mi je dosadio...još samo da prođe februar....a ondaaaa..možda bi mogla svratiti i do meneee...smile142
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 22:45
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Počeli ste čarati-barati LOL


--------- E kod mene ćeš bolan svašta vidijeti-a samo Korijenko tako nešto može da uradi LOLLOLLOLLOL-i jo mi se ne javlja da znam na čemu samWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 22:47
Originalno poslano od člana AMRA.E AMRA.E napisao:

bila sam u tvom vrtu niho.kako vidim iz istog smo grada samo ti s jedne strane a ja s druge.hrabra si kad si mogla napraviti ovolikog snješka.ja se ove god.nisam usudila ni grudvu napraviti a toliko mi je dosadio...još samo da prođe februar....a ondaaaa..možda bi mogla svratiti i do meneee...smile142


--- Ma hvala tii draga moja -a ja sam ti inače lutalica i jedva čekam da stvarno ovaj snijeg prođe-pa proljeće da već jednom krene a nemoj reći da nećeš iti kod mene ubrzo ------jedva čekam da sve to kreneTongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 23:16
a jesi se uvaljala u taj snijeg ko šaumrola
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 09:08
Vidim ja da se sprema bihaćka kava, pa zovite i nas, ali ne dok je snijeg.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 18:36
Samo se već nakupljajte ja mislim da neće nam dugo trebati -ko god želi rekla sam -triša vodić i već startaj daraga moja sve dočekivam draga srcesmile79-i nemogu vas doćekati
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 21:20
smile85
Evo nisam ništa odavno stavila -pa reko na malo pokažem kako moje cvijeće napreduje čak i zimi ali dok sam okrećila kuću i sišla malo do kaktusa šokirala sam se -imala sam šta da vidim . Moj jedan isto od najdraži kaktusa koji sam dobila od moje Triše mi propao to je već drugi koji mi ne uspijeva-i rastužila sam se ušasno za nijm-pa evo vidite šta se desilo -nije mi nikako jasno zašto jer bio je gdje i svi -nije zalijevan ali je otišao sam od sebe
.

** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 21:25
smile99    Ovo je moja ..Ginura koja mi ove god lijepo uspijeva.

.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 21:27
smile127
-- Samo da mi je znati koja je ovo biljka stvarno neznam kako se zove ali sam zaljubljena u nju vidite ko nebi bio...

.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 21:30
Wink
   -- Evo moje ljepotice koja mi uvijek cvijeta nikad ne prestaje od ljeta
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 21:31
Strašno za kaktus, ali ponekad se jednostavno dogodi. Ne razumijem se baš nešto u kaktuse, ali meni ovo liči na napad nekih gljivica.

Sve pohvale za ginuru, baš je prekrasna!! Clap

A ono što neznaš je fittoniaWink
Budi promjena koju želiš vidjeti.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 21:32

--- Amarilis mi je pupao i evo skoro će cvijetati




-- A sa strane u društvu su ovi primjerci kaktusa koje sam danas unijela u topliju prostoriju jer veljača je pa da se privikavaju...za ljepše dane.


** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 21:39
smile71

-- I nešto biljkica koje krase moj prozor.....






** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 21:59
Super Niho Clap,  vani je sve bijelo, a unutra toplo i tebi i kaktusima.
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 109110111112113 226>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.