Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 109110111112113 140>
Korisnik
Poruka
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 08:09

kada dođe paket uglavnom imamo slatke muke kuda sa cvijećem, ali uvijek se nađe i sve se smjesti i uklopi.

tvoje cvijeće je lijepo samo mi je žao što se bolje ne vidi klematis!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 08:11
Lijepo si ti to opljevila i uredila!Clap
 
A da nas dvije napravimo  feštu.Jelovnik: tvoje banane i moji kesteni!LOLLOLLOLLOL 
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 11:09
Paket je prebogat i sad slatka briga,sve smjestitismile160ali  znam da je u dobrim rukama,pa vidi se po tvom vrtusmile55
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 11:11
Vidim radi se na proširenju, kada je cvijeće u pitanju uvjek se nađe mjesto za sadnju.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 13:24
dobili smo iscrpan izvještaj,hvala!Tonguep o z z
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 16:14
Koliko poklona od naše Šmrcko - pa i mi u Rijeci uvijek dobijemo svašta od nje, no poslati paket čak do tebe - to je prava stvar.
Evo prošetala,  kako ne mogu u svoje dvorište, baš mi je super u tvom.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 19:04
Kao što su svi rekli odličan paket,istina da svima nama zaigra srce kod otvaranja paketaClap,a vrt ti je prelijep
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 07:42
Kat.rea, lijepo si dotjerala dvorište.
A o poklonima je sve već rečeno. Samo da ti šapnem: Meni ti sve njeno super raste. Sigurno zato što je darovano od srca!
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 16:48

Nadam se da su pelceri zasađeni i naravno da se sve primi!

Biljčica broj 2. je alyssum saxatile ili kamenita trava - lijepa trajnica sivih listova koja cvate u rano proljeće!
 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 16:57
Mislim da je to točno BergiThumbs%20Up. Jedini je problem što nije imala korjena i nemoguće je bilo skinuti pelc sa korjenom. Izgledala mi je klonula vrlo brzo, nadam se da će se primiti i meni bi to bilo korisno ako uspijeSmile
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 07:13
Katice, lijepo si ti smjestila mnoštvo biljkica naših forumašica!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 09:54
smile227lijepo sređena gredica sa novim biljkicama
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2010 u 22:16
Kato moja pročitala sam u lukovicama da si imala ukrasni luk (nadam se da ga još imaš Wink ).
 
Ja sam kupila neki dan par lukovica .
 
Željela sam kupiti Agapantus -ukrasni ljilan ,a kako sam loš poznavaoc te vrste, ja sva sretna dok sada nisam otkrila da sam ustvari kupila Alium -ukrasni vlasac LOL.
A dobro što je tu je.smile42
Pa te sada lijepo molim savijet za ukrasni vlasac.
Dali ga smijem sada posaditi u vrt i ostaviti ga tako godinma kao i tulipane Question
Ili ga moram posaditi u teglu pa na proljeće u vrt ,bojim se da mi ne smrzne Question
Opet mislim se ni luk zimi ne smrzne u zemlji pa onda ni ovaj ne bi trebao.
Mogu li gusto posaditi lukovice ili da ih mali raštrkamQuestion
Trebam li  vaditi lukovice da se odmore ,pa u jesen opet saditiQuestion
Molim te kato kao vrsnog poznavaoca cvijeća udijeli mi koji savjetLOL .Kad sam već kupila krivo cvijeće smile78
 
 
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2010 u 11:10
Kate bome si se dobro naradila, ali kad se ovo sve popne uz ogradu uživat ćeš u lijepom cvjetnjaku Clap.
Došla mi je sveki iz KT pa sam joj pokazivala vaše vrtove, a kako si joj ti blizu i jako voli ruže pokazala sam joj tvoj asortiman ruža i bananu i oduševljena je posebno onom penjačicom Wink
život je more
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 22:03
Pozdrav! Krasne biljke i dvorište, ni ja ne bi imala ništa protiv jedne onakve pošiljke koju si dobila, heheh  Big%20smile   LOL
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 20:28
Prekrasan poklon si dobila,blago tebi,držim fige da ti se sve primi i lijepo razraste !
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 22:53
To mora da je bio ogroman paket, svaka čast smrcko, samo me zanima koja je ono kamenjarka koja je pod brojem 23?
 
Vrt je zaista predivan, ne može biti ljepši, a na proljeće kroz ogradu ne budeš vidjela stvari svojih dragih susjeda!
lijepi pozdravSmile
 
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 23:03
 Predivno cvijeće ali su trube ipak svojom ljepotom sve nadmašile.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 11:18
već preko nekoliko dana nikakvih noviteta od tebe, sigurno imaš šta pokazatismile78
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 12:26
katek draga ti si vrijedna ko mravac Clap
moram se vratiti na trube jer ih tek sad vidim, a prekrasne su i moje su stigle od tebe, zato tako lijepo cvatu Wink ali ove tvoje su prava drvca raskošnog cvijeta Thumbs%20Up
bome si se nasadila svega i svačega kada je stigao paket Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 109110111112113 140>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.