Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 109110111112113 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 15:48
Ja sve nešto čekala kad ćeš javit da idem u lov na kamenje a ti već doma Wink
U vrtu ti je savršenstvo,smile71 znam da ti je na moru bilo lijepo ali isto tako znam da ti je sigurno vrt falio puno, puno....
Drago mi je da je "dlakavo dijete" prizdravilo Big%20smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 18:02
ovo mi je kao s razglednice:
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 22:16
Vrt je prekrasan, uredan i zelen, kao da je proljeće! A o cvijeću da i ne pričem - prekrasni primjerci!!!! Ziva šalje pusu Fifiju da brže ozdravi Wink!
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 22:41
obožavam dalije !
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 23:27
Prekrasno, uredno, sve rascijetano i na pravom mjestu. Nigdje ni travke korova, svaka ti čast što uspijevaš ovako lijepo održavati svoj prelijepi vrtClapClapClapClapClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2010 u 07:27
Lora - hvala na pohvali, ima i korova kod mene, ali moram priznati da me malčiranje korama spašava i da mi, bar u otocima i poluotocima, upravo malč sprečava nicanje korova. No, zato moram najmanje jednom mjesečno sve okopavati uz rubnike tih otoka i polotoka jer bi mi trava sasvim prerasla iste.
 
Anči - i meni su dalijice drage, a i naša Ivna ih uvijek izdvaja. Ima neka slavonska veza Smile
 
Tatjana - bokić i tebi, draga Tatjana. Slikica je, na žalost nestala, ali ja ti zahvaljujem na pohvali!
 
Springy - Fifi je već sasvim OK, a kako je malo i osvježilo živahan mi je jako! Uzvraća pusu Zivi, a ja tebe lijepo pozdravljam i hvala na posjeti!
 
Korijenko - bok, draga moja. I mi i kamenje već smo doma (sad me bude Otok opet špotala kaj kamenje kradem po obali Smile ). Ovog smo puta baš lijepe crvenkaste primjerke našli koji su se vozili u Međimurje s našim Fifićem iza u autu.
 
Otok - vidiš, već sam te spominjala našoj Korijenko! Opet sam ti malo obalu olakšala, za par kamenčeka. Čuj, dobro je dok ti na otok ne dođem - jer ak bi ja tak uvijek sa sobom s otoka kamenje nosila ne bi to bilo dobro.. Nagnuo bi se otok Smile . Inače, mila moja, u pravu si - uživala sam u pogledu na cvjećke kad sam se doma vratila. Svakodnevno šetam vrtom i gledam novosti, i to mi je na moru najviše nedostajalo... Moje ritualne šetnje vrtom.
 
Bigmamma - uh, znam kako je to kad su radovi u tijeku... I kod mene su prekjučer krenuli, pa me više čišćenja nego vrtnih radova sad očekuje.
 
Baka - hvala na slikici liatrisa, baš su lijepi! Ljubičaste imam, bijele priželjkujem..
 
Misty - hvala ti na, uvijek, lijepim riječima i posjetama mojem vrteku!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2010 u 08:11
Draga svatko od nas ima omiljene vrtove i drage ljude ovdje
Time is something you can never get back..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2010 u 11:48
Kod mene ovaj tjedan.. Radovi u tijeku..
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2010 u 12:19
ova me neodoljivo podsjeća na tebe...znaš li zašto?
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2010 u 12:28
Bravo, Sara, imaš pravo! I mene! A i znam zašto! Wink
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2010 u 13:35
I ja znam ha ha ha......,lijepa Karmen u ljubičastom
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2010 u 13:38
 ja dođem na kavu dok zbegecate nadstrešnicu
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2010 u 13:56
Hoće li biti dovoljno kamena za treći red u kamenjaru?
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2010 u 16:47
smile55desetka za rudbekiju i koreopsis.
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2010 u 17:53
Aaaa vidila sam kameleon smile71dalije,rudbekijesmile55a radovi koji su u tijeku obečavaju nešto lipo,vidi se po postavljenoj konstrukcijiThumbs%20Up
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2010 u 23:18
smile55za nove radove !
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 07:00
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Kod mene ovaj tjedan.. Radovi u tijeku..
 
Bit će to krasno mjesto za kavicu s mirisom lavande! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 07:10
Aha draga, dalije su mi zakon Wink, stvarno ima neka veza !
Vidim opet si u radovima,vrijednice naša, bit će lijepo pijuckati kavicu na ovoj terasi Thumbs%20Up...
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 14:12
Nadstrešnica dobro napreduje, MM ju radi sasvim sam, ja sam samo farbala grede i daske, sve ostalo radi on. Mislim da će ju danas ili sutra dovršiti, mora dodati još nekoliko poprečnih greda koje će "lomiti" sunčane zrake, i onda samo gore idu prozirne ploče i to je to..
A evo nastavka slika "ljeto u mojem vrtu"
 
Liatrisi i rudbeckija
 
 
 
Vidim da neki naši forumaši ove cvjećke zovu lepi dečki. Kod mene su lepi dečki drugi cvijet, a ovo su breskvice, tako sam od bake naučila(ili sam ja to pomiješala, što je moguće Smile )
 
 
 
Bijeli i ružičasti sljez
 
 
 
Kadifica imam dosta - narančastih, žutih, duplih, jednostavnih... No, ne znam zakaj ih nisam sve sliknula, stoga danas samo ove žute.
 
 
 
Crveno i bijelo. Dalije.
 
 
 
Na ogradi... Lonicere, ukrasni slak, mirisna grahorica...
 
 
 
 
Koprivice ljepotice
 
 
 
 
Počeo je cvjetati moj bijeli ljetni jorgovan. U Rijeci sam kupila nedavno još jedan, tamno ljubičasti, i to po akcijskoj cijeni od 20kn!! Maleni je ali to je najmanje važno.
 
 
 
Kamenjarček moj!
 
 
 
Bijele se bijele balončeki..
 
 
Opet cvate vajgela.
 
 
Ulaz u kuću okupan ranojutarnjim suncem..
 
 
I, za danas, još samo pogled..
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 14:18
Anaida sve ti je lijepo,meni se jako sviđaju zvonćići balinćići i dalijeWink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 109110111112113 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,484 sekundi.