Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Triša piše dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Triša piše dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 40>
Korisnik
Poruka
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 09:55
Ja mislim da ona po mraku obilazi gradilišta i spašava odbačene ciglesmile96
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 10:06
Je pa skoro si pogodila, ima tu nešto građevinsko mateijala, koji je ostao od izgradnje kata na kući, ali ima i nešto što sam dovukla od susjeda, prijatelja i slično.
 
Prijatelji me zovu i nude svakojake materijale, čak i gurle, već sam mislila kako nebi bilo loše staviti jednu gurlu dugačku, pa u nju staviti kakve prkose, ili neko drugo sitno cvijeće - m,ožda i djetelinu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 20:32
Jučer sam ustvari nešto i radila u dvorištu. Kako sam kupila petunije ili surfinije i vodenike morala sam izvršiti raspored istih.
Vodenike kraj vodenika u vrtić u hladovini, a petunije (zvati ću ih tako)ovdje:
 
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 20:47
Ovaj vrč je stvarno orginalna ideja... još jedna u nizu.smile141
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 22:35
Ludih li žena na ovom forumu, kao da se natječemo koja će biti ajmo to nazvati originalnija, ma čini mi se da i ja negdje imam takvu džezvu, istina nisam je vidjela barem 10 godina ali možda uskrsne pa procvjeta, bravo Triša
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 23:05
Ajmo svi iz špajzi, van na sunce sve kaj ne koristimo- pa ak treba i kristalna čaša - nek služi nečem ljepom! Zakaj da skuplja prašinu na polici!!!?

Super Triša!
smile141
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 11:14
Triša, jesi sigurna da se nismo ništa dogovarale oko ovih džezvi???
Meni su u kratkom roku dvije otišle kaput i sada ih držim vani na stolu, jer sam si također zamislila jedan osteospermum unutra posaditi.Mislim da će biti jako efektno!!!smile79
 
Inače skužila sam i da obične plastične zdjelice iz kuhinje mogu jako lijepo  poslužiti kao tegle!!!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 15:31
Uh baš ste me razotkrile. Točno ste pogodile cjeli dan po kući, šuoi, nekim ormarima tražim stare zaboravljene stavri, pa sam tako našla i ovu staklenu džezvu u kojoj imače kuham kompot, a svake godine razbijem barem dvije. Sas sam se sjetila da negdje imam još takvi stvari.
Ali ustvari kriva je Franjica. Ona je prva počela izvlačiti neke šalice i posude, a onda jeproljeće počela s plastičnim zdjelicama, koje su super.
 Ah da slijedi plastična zdjela, koja puknuta bačena stoji u podrumu, a baš je zgodna, prozirna.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 15:44
Drugi puta kad razbiješ poslat ću ti ja jednu, imam od starih aparata za kavu. Za sad u njma samo držim ribe dok mijenjam vodu u akvariju.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 15:54
Ova je ideja originalna, ribice..ha,ha,ha
Stvarno me znate nasmijati- odlično!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 14:40
Triša, što se događa, ili si zaboravila pisati šta radiš ili si počela zabušavati???smile115
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 22:53
Proljeće me kritizira, pa moram barem napisati nešto o pregledavanju dvorišta, kad već ništa u njemu ne radim, jer je tako mokro, da će trebat 7 dana sunca da se osuši.
No ipak, ne mirujem kupila jedne nove škare, jer sad imam tako malo trave da ću ih morat koristiti češće nego kosilicu:
 
 
Konačno su novi listići uljepšali moje vrlo dragocjene anđeoske trublje(onak tko mi ih je poklonio može biti zadovoljan)
 
 
Klematisov cvijet se počeo otvarati - tako je interesantan, da sam već napravila desetak slika po svim fazama.
 
 
Roza trubice izašle
 
Noćne frajle niknule
 
Aster - ne znam kako dalje zazelenio
 
I na kraju moj ljubimac u punom cvatu
 
 
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 23:11
Znala sam ja da ćeš ti nešto raditi,ako ništa drugo, planirati.Škare su ti odlične i trebat će ti između kamenjaraThumbs%20Up
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 08:55
Bozur ti je fantastican Trisice, nadam se da moj nece odcvjetati dok me nema. Ali vjerujem da nema sance - dok si se tihvalila pupovima velicine loptice moji su listici rasli.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 09:14
To te ja pitam Triša.Nisam navikla od tebe da ništa ne pišeš, a znala sam da se nešto radi i bila sam u pravu!!!
A slike uvijek obraduju!!!Thumbs%20Up
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 15:29
Božur je divan. Ja  imam samo bijeli i crveni. I već se dulje vrijeme prijetim susjedi kako ću doći pokrasti njen ovakav rozi.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 22:33
OOOOh, imati ćeš ti polje roza trubica....Joj kad sve procvate....
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 22:59
vidim da se i tebi malo omaklo sjemena...tako i kod mene - sve gusto niče LOL

božur je divaaaan Heart
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2008 u 14:39
Triša sve je super, vidim da sam u pauziranju svašta propustila.....

Ali zar je ostala samo jedna anđeoska????
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2008 u 09:47
Anđeoske se samo dvije nisu primile, ali stavila sam onu koja je momentalno najljepša, a i te dvije ne diram - možda još prolistaju, sve su u vrtiću.
Jučer napravila dosta sličica, kupila neke biljkice, ali mi nešto "šteka" photobucket - možda je pretrpan, ne znam - danas kćer dolazi u pomoć, pa ću sigurno staviti nove slikice.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 40>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.