Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 92>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 00:28
Divne, divne trajnice i sukulente si dobila. Ima tu posla za nekoliko dana, pa samo polako. Doći ću opet!
Sutra je novi dan.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 09:06
...bome ima posla, slatkog poslaSmile...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 13:59
Baš lijepi noviteti!smile55

Ima posla i za tebe i za pomagače!
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 14:10
Samo naprijed Josipa,cvijeća nikad dosta.Krasna ti je pomagačica.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 21:09
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Divne, divne trajnice i sukulente si dobila. Ima tu posla za nekoliko dana, pa samo polako. Doći ću opet!
jesu stvarno sve u divnom stanju...sve sam uspjelajucet pozabijati u zemlju...danas sam pisala imene...moram se truditi sto vise pamtiti a to mi je jako tesko...hvala na posjeti...smile56
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 21:12
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Samo naprijed Josipa,cvijeća nikad dosta.Krasna ti je pomagačica.
to je mala kci od kolegice koja je pomagala..sama nebi uspjela pola...asov mi nikako neide...malo koju rupu i gotovo...hvala ti sto si mi zadala posla....bit ce koja slicica..smile88
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 21:17
Originalno poslano od člana Miranda Miranda napisao:

Baš lijepi noviteti!smile55

Ima posla i za tebe i za pomagače!
neznam koji je ljepsi...trajnice ili sukulenti...predivno...jesi vidjela koliko je toga...svaka cast...jedva cekam da ja imam sta podjeliti i usreciti nekog poput nas...divan opustajuci osjecaj...rad me umori ali i smiri...hvala na pohvalama sve su krive camelija i miska...a bit ce i jos krivaca...sve ste mi drage...smile79
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 21:21
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...bome ima posla, slatkog poslaSmile...
malo reci sladak...smiriva sva cula...danas sam toliko toga obavila..malo se vidi al mirne duse u krpice...mir u kuci...djeca Thumbs Updobro...nista vise netreba....dodji mi opet bit ce koja slicica...smile77
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 21:25
Biljaka je puno, a ti si to sve uspjela posaditi. Uistinu si bila jako vrijedna. A kad je puno novih biljaka, nije ni čudno da teško pamtimo sva ta nova imena. Zato lijepo svakoga dana zapamti samo četiri imena. Tako se lakše pamti. Uživaj u stvaranju svoga raja i druženju na forumu.
Sutra je novi dan.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 21:31
Originalno poslano od člana rubensica rubensica napisao:

Dobro dosla! Uzivam gledati vrtove na ovom forumu i nadam se da cu i ovaj cesto posjecivati..
kad su svi tako ljepi i jedinstveni..svaki za sebe..moj je jos zbrkan al dovest cu ga u red...imam sve vas za savjet i i podrsku nisam sama...slobodno dodji kad god vidis da se nesto desava....dobro mi dosla...smile73
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 21:34
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Biljaka je puno, a ti si to sve uspjela posaditi. Uistinu si bila jako vrijedna. A kad je puno novih biljaka, nije ni čudno da teško pamtimo sva ta nova imena. Zato lijepo svakoga dana zapamti samo četiri imena. Tako se lakše pamti. Uživaj u stvaranju svoga raja i druženju na forumu.
...jako puno mnoge znam po izgledu al iimene ssssu teska...zato sam pored svake napisala ime i zabola pa kad god ju obilazim ili kopkam da ju spomenem upamtit cu nesto...smile106
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 21:38
Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:


 
pa zar za mjesec i pol moze tako da me nagradi?...hvala slavuju mom..smile82 
...i ja se polako ali sigurno dizem...
sjećam se jednog simpatičnog vrtlara iz jedne vrtlarske serije koji je odvezao jednu biljku i dozvolio joj da raširi grane a to je komentirao ovako:sada se osjeća kao žena kada skine steznik, ahhhhh...LOL
tako i tvoja lonicera, dočekala da ju netko posadi u vrt da može pružiti svoje korijenje i grane.

Drago mi je vidjeti kako sadiš i uživaš i koliko su drage cure koje su ti to sve poslale.smile78
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 21:43
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:


 
pa zar za mjesec i pol moze tako da me nagradi?...hvala slavuju mom..smile82 
...i ja se polako ali sigurno dizem...
sjećam se jednog simpatičnog vrtlara iz jedne vrtlarske serije koji je odvezao jednu biljku i dozvolio joj da raširi grane a to je komentirao ovako:sada se osjeća kao žena kada skine steznik, ahhhhh...LOL
tako i tvoja lonicera, dočekala da ju netko posadi u vrt da može pružiti svoje korijenje i grane.

Drago mi je vidjeti kako sadiš i uživaš i koliko su drage cure koje su ti to sve poslale.smile78
pa je..imala je nekoliko listica i dvije grancice koje su mi pokazale da puza...cim je zemlju osjetila evo je oko metra...a i inace se brzo siri a to sam i htjela...sa desne strane cu neku ruzu penjacicu i to ce bit sto se ulaza tice....Clap
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 22:56
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 22:59
polica za sukulente...nema vode a ima sunca...koliko ga ima ove godine...
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 23:03
a mi cemo sutra vec procvjetati...Disapprove
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2014 u 08:36
Draga Josipa
Lijepo si sukulente smjestilapolica je za 5!
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2014 u 09:20
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Draga Josipa
Lijepo si sukulente smjestilapolica je za 5!
tu dobiju sunca vani su a  nekusnu....je dobro da su malo nize al moraju u rasti..Thumbs Up
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2014 u 09:33
...ne mogu a da ne primijetim i kometiram vrlo originalne i jaaako zgodno ukrašene teglice i zanima tko je zaslužan za to...čestitam na idejiClapClapClap...

...Josipa, pronašla si pravo mjesto za sukulente, tu će im biti zaista odlično, puno svjetla imaju...samo ih nemoj zalijevati neko vrijeme dok se ne ukorijene...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2014 u 10:13
Krasne nove biljčice, super si ih smjestila...vjerujem da je bio pravi užitak u sadnji tih malih čudesnih "stvorenja"...neka ti divno rastu i uveseljavaju te!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 92>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.