Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bugičin mini eko povrtnjak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bugičin mini eko povrtnjak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 39>
Korisnik
Poruka
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2014 u 19:26
Bugica, brzo ćeš se sladiti svojim plodovima.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2014 u 07:05
Da, veseli me to neizmjerno, jer uzgajam ih od sijanja, pa mi bude žao ako što podbaci. A klinci ih obožavaju. Tako da se nadam da ih neće kakvo zlo pokositi prije reda. 

milice, navrati mi opet, drag si mi i rado viđen gost. smile113
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2014 u 07:42
samo neka raste,imat ces ti sta nositi i na more.Tongue
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2014 u 07:48
Tako je,tako je...smile126Vidiš kako imamo slićna razmišljanja, bolje reći, čitaš mi misli. LOL
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 16:50
Malo novih slikica i jedan eksperiment - puzajuće rajčice. Smile


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 16:51
I njihovi prvi plodovi
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 16:57
Visoki grah napreduje
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 16:59
Niske mahune
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 17:00
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 17:03
Paprika babura slabo napreduje
Na vrh
zova View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2014
Lokacija: bihrs
Status: Offline
Bodovi: 319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 20:52
Jesu li ovo stvarno neke puzajuće rajčice il ih samo nisi kolčila.Visoki grah ti je super,kod mene tek počeo puštati lozu još se nije ni uhvatio.
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 22:40
Ovdje je sve super, ne moram dolaziti u vizitu
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2014 u 09:17
Hehehe... smile156draga kaktusić, slobodno navrati, vesele me tvoji posjeti! smile79
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2014 u 11:24
Prvi plod margloba
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2014 u 12:42
Kod tebe sve buja.Clap
Kako se ponašaju biljke po folijom?
Kako si sve napravila da se što manje boriš sa korovom, bravo učim od tebe.Thumbs Up
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2014 u 13:08
Hvala ti smrcko, vesele me tvoje riječi. Smile A biljkice pod folijom dosta brzo rastu i zemlja ostane prilično rahla i ne suši se samo tako, ali meni je glavnije da mi ne raste korov oko njih, dakle što manje motike, jer nemam baš previše vremena za boraviti stalno u vrtu. Povrtnjak radim otprije par godina i otada i malčiram. 

Prvo su moj vrtić svi gledali u čudu, sve puno sijena, a tijekom vremena, neki su i to prihvatili pa sad i oni malčiraju. Big smile Drago mi je da si i ti prepoznala vrijednost malčiranja. Moram napomenuti da ni puževa nema, zmije nikada nisam susrela, čega se većina boji pa odustaje od toga. Konačno, malč se jako slegne i prijanja uz tlo, pa ne vjerujem da bi se išta tamo zavlačilo.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2014 u 15:28
Malčiranje ti je živo đubrivo za biljke , bez kravljeg urina i sa svim hranjivom.

Ja ti kosim susjedima oko mog terena. Pitam "Susjed (a) hoćeš da ti pokosim i prilaz vrtu i oko vrta, ako treba i dvorište?" A oni mi ovako odgovore Big smile Tongue Clap Embarrassed Heart Tongue Wink.

Već mi se jedna kosilica raspada od napora, otpadaju joj kotači LOL

Sad više ni ne pitam, samo im pokosim, održavam sve više površine po naselju.LOL
Kad bi dobila na lotu kupila bi onaj traktorčić kosilicu i imala bi hrpu malča.Smile

Zar ima itko bolju susjedu
-kosim im,
-dajem pelcere i to moraju uzeti nema hoću-neću, nego moraš ( ne smije moje dvorište biti ljepše od njihovog)
-pitaju me za savjete oko uzgoja ( kao da išta znam, ali eto osjećam se kao indijanski agronom) LOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
zova View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2014
Lokacija: bihrs
Status: Offline
Bodovi: 319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2014 u 18:01
Smrcko i mi smo počeli kositi komšijama-gratissmile39ljudima ništa više jasno nije
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2014 u 18:23
smrcko, draga, lijepo je imati susjedu poput tebe. Hug Ali, ja je nemam, nažalost. Zbilja ti želim da ti se želja ispuni - jedan lijep traktorčić kosilica, onda trava neće ni stići narasti. smile115
zova, baš sam navratila u tvoj vrt! Puno si radila ovih dana. smile160Susjedi se ne mogu niti žele buniti, baš im je dobro... LOL 
Na vrh
medy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2014 u 18:03
Joj bugi sada sam ljubomorna sve ti jako bujno,kod mene katasrofa od vrta ove godine sve je nešto krenulo naopako
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.