Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt by Maris
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt by Maris

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 102>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 22:50
Originalno poslano od člana maris40 maris40 napisao:

Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:

Bez teksta sam....[IMG]smileys/emot112.gif" align="absmiddle" alt="smile55" />Što se klijališta tiče,slažem se s tobom...nikad dosta[IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />Berba prije Uskrsa ti izgleda slasno[IMG]smileys/emot108.gif" align="absmiddle" alt="smile50" /> 





Hvala Tea ,samo ne znam šta ću s one 4 šparoge.

Ha najbolje ti je da ih ubaciš u jaja i poklopatLOLNemaš kaj drugoLOLThumbs%20Up

Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 22:52
Sve lijepo, odlična ideja.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 23:03
Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:


Originalno poslano od člana maris40 maris40 napisao:

Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:

Bez teksta sam....[IMG]smileys/emot112.gif" align="absmiddle" alt="smile55" />Što se klijališta tiče,slažem se s tobom...nikad dosta[IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />Berba prije Uskrsa ti izgleda slasno[IMG]smileys/emot108.gif" align="absmiddle" alt="smile50" /> 





Hvala Tea [IMG]smileys/emot133.gif" align="middle" />,samo ne znam šta ću s one 4 šparoge. [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" />
Ha najbolje ti je da ih ubaciš u jaja i poklopat[IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />Nemaš kaj drugo[IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />[IMG]smileys/smiley20.gif" align="absmiddle" alt="Thumbs%20Up" />



Po onom receptu-tek toliko da zamiriši?
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 23:04
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Sve lijepo, odlična ideja.....





Hvala Milica.
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 08:34
E baš po tom receptuLOLClap
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 12:00
Briši poruke...brzoLOL
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 13:04
Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:

Briši poruke...brzo[IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />


Obrisano.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 17:39
pa, svaka častClap...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 09:13
sve ti je prekrasno.imaš zlatne ruke.neznam je li više volim tvoje biljke ili salvete.ti si čudo žena.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 09:41
Ovo je pravo bogatstvo u tvom vrtu... stvarno svaka čast, jako, jako lijepo.
Povrtnjak ti je famozan Thumbs%20Up a imaš i strpljenja za sijanje.
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 10:30
Draga Maris, nisam uspjela sve pregledati, ali ovo što jesam me je ostavilo bez teksta.....u transu sam.......Pa ženo ti čega god se primiš to je napravljeno umjetnički, sve je dovedeno do savršenstva. Hoćeš fotografiranje, bavljenje vrtom, salvetamaThumbs%20Up.......
 
Ostatak galerije moram uzeti slobodnog vremena, skuhati si kavicu i malo po malo razgledavati i "pariti oči"......
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 10:47
Hvala vam od .
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 14:05
Originalno poslano od člana jani jani napisao:

Draga Maris, nisam uspjela sve pregledati, ali ovo što jesam me je ostavilo bez teksta.....u transu sam.......Pa ženo ti čega god se primiš to je napravljeno umjetnički, sve je dovedeno do savršenstva. Hoćeš fotografiranje, bavljenje vrtom, salvetamaThumbs%20Up.......
 
Ostatak galerije moram uzeti slobodnog vremena, skuhati si kavicu i malo po malo razgledavati i "pariti oči"......

Slažem seWinkPrava si umjetnica smile78
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 15:09
Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:


Originalno poslano od člana jani jani napisao:

Draga Maris, nisam uspjela sve pregledati, ali ovo što jesam me je ostavilo bez teksta.....u transu sam.......Pa ženo ti čega god se primiš to je napravljeno umjetnički, sve je dovedeno do savršenstva. Hoćeš fotografiranje, bavljenje vrtom, salvetama[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley20.gif" height="17" width="23" align="absmiddle" alt="Thumbs%20Up" />.......
 

Ostatak galerije moram uzeti slobodnog vremena, skuhati si kavicu i malo po malo razgledavati i "pariti oči"......
Slažem se[IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />Prava si umjetnica [IMG]smileys/emot133.gif" align="absmiddle" alt="smile78" />


Na vrh
ribar View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ribar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 15:38
maris odusevljena sam zaista si se potrudila i jako je lijepo .Ja takodje sadim neko povrce u jesen ali samo ono koje ne moram prekrivati preko zime :Luk,Cesan,Spinat salate ali ovo tvoje zaista zasluzuje svaku pohvalu
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 18:43
Ja sam sa klijalistem odusevljen, sve je tako uredno i plodonosno, berba je stvarno bila slasna vidim, neka, mene tako veseli kada vidim da netko uziva u svojim berbama, jer sav taj trud se isplatio, jedva cekam nove slikice iz povrtnjaka Maris ..... 
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 22:45
Originalno poslano od člana ribar ribar napisao:

maris odusevljena sam zaista si se potrudila i jako je lijepo .Ja takodje sadim neko povrce u jesen ali samo ono koje ne moram prekrivati preko zime :Luk,Cesan,Spinat salate ali ovo tvoje zaista zasluzuje svaku pohvalu


Hvala ti Ribar na lijepim riječima.
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 22:49
Originalno poslano od člana mali_vrtlar mali_vrtlar napisao:

Ja sam sa klijalistem odusevljen, sve je tako uredno i plodonosno, berba je stvarno bila slasna vidim, neka, mene tako veseli kada vidim da netko uziva u svojim berbama, jer sav taj trud se isplatio, jedva cekam nove slikice iz povrtnjaka Maris ..... 





Hvala Mali vrtlar na posjeti,bit će novih slikica, uskoro.
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 22:50
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 23:03
Ona kosarica sa povrcem prije Uskrsa, pravo bogatstvo, a jos kad vidim kolko toga ima u klijalistu-ko u rasadniku, bit ce povrtnjak za ogled.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 102>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.