Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Emilly
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Emilly

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 70>
Korisnik
Poruka
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 21:30
Ovu mandevilu sam unjela unutra, otpadaju joj listovi i pupovi. Uskoro će samo granje od nje ostati Confused

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 21:32
Vidim da svi imate neke pomagače u vrtu, pa da i ja predstavim svoju ljubav

Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 21:59
Bome se manekenski namjestio ili čini mi se da je kujica ....ko da pozira svaki dan...
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 22:20
Neka te Mandevila ne brine, ona zimi bolje da miruje i skupi snagu za proljeće, kad je moraš dobro šišnuti da bi krenulaWink
Ljubav ti jeThumbs%20Up
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 22:39
Kod tebe sve same egzote. Lijepo je i u vrtu, slika s čuvarkućama u kamenu je super Clap
život je more
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 23:21
Originalno poslano od člana Silvestra Silvestra napisao:

Bome se manekenski namjestio ili čini mi se da je kujica ....ko da pozira svaki dan...


Da, cura je. Manekenka LOL
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 23:22
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Neka te Mandevila ne brine, ona zimi bolje da miruje i skupi snagu za proljeće, kad je moraš dobro šišnuti da bi krenulaWink
Ljubav ti jeThumbs%20Up


Tako je i prošlu zimu bila kilava. U proljeće sam ju pošišala skoro do zemlje, sad je ogromna Tongue
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 23:24
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Kod tebe sve same egzote. Lijepo je i u vrtu, slika s čuvarkućama u kamenu je super Clap

Hvala Heart
Još jedna neobična orhidejica, pomalo neugodnog mirisa...
Encyclia cochleata

Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 23:31
Ti stvarno imaš zlatne ruke! Ovoliko različitih orhideja nikad nisam vidjela na jednom mjestu...Prelijepo, oduševljena sam!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 00:03
Originalno poslano od člana Emilly Emilly napisao:

Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Neka te Mandevila ne brine, ona zimi bolje da miruje i skupi snagu za proljeće, kad je moraš dobro šišnuti da bi krenulaWink
Ljubav ti jeThumbs%20Up


Tako je i prošlu zimu bila kilava. U proljeće sam ju pošišala skoro do zemlje, sad je ogromna Tongue
Imaš bijelu mandevillu?
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 01:09
Originalno poslano od člana 2201tea 2201tea napisao:

Emilly ti si naša "kraljica orhideja"Wink
 
Potpisujem!
 
Svaka čast na brojci i veliki naklon draga!
 
smile72
Rijeka

Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 08:20
Emilly manekenka ti je preslatka
I ova orhidejica ,kao sto kazes pomalo neugodnog mirisa,je isto divna
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 08:35
Hvala vam svima, polaskana sam titulom Embarrassed
Mislim da ima još ljudi koji ju zaslužuju više od mene. Gledala sam jučer po vrtovima, orhideje uglavnom svima uspijevaju (onaj nobile od Mire K, ako se ne varam, je preeedivan) smile141

Bebolina, nemam bijelu mandevilu. Imala sam crvenu, ali sam ju bacila u proljeće prije par godina... Dok mi nisu objasnili da ona ponovno potjera iz korijena Embarrassed
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 08:37
Originalno poslano od člana 2201tea 2201tea napisao:

Emilly manekenka ti je preslatka
I ova orhidejica ,kao sto kazes pomalo neugodnog mirisa,je isto divna


Hvala, evo upravo hrče tu kraj mene LOL

Ta orhideja mi je skroz smiješna, sva sreća pa smrducka samo preko dana. Ostavila sam ju u spavaćoj sobi, do večeri se prolufta LOL

smile78
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 08:47
Originalno poslano od člana Emilly Emilly napisao:

Vidim da svi imate neke pomagače u vrtu, pa da i ja predstavim svoju ljubav


smile78
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Bodljica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bodljica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 09:27
Emilly, zavirila sam malo u tvoje carstvo i sve što mogu reći jesmile58orhideje su zaista prekrasne - oduševile su me (kao i ostalo cvijeće), vrt ti je prekrasan, a pomočnica za poželjeti.. ako češ trebati pomoć za izbijanje prozora javi se.. Smile pa da još malo uživam u ovakvim ljepotama..
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 16:34
Hahaha, da se mene pita... Imam taman jedan zid prazan, prozor bi mu samo tako išao LOL
Ali, radi mira u kući, bolje mi je da šutim još neko vrijeme LOL

Hvala na pohvalama i ponudi smile79
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 17:20
Originalno poslano od člana Emilly Emilly napisao:

Originalno poslano od člana 2201tea 2201tea napisao:

Emilly manekenka ti je preslatka
I ova orhidejica ,kao sto kazes pomalo neugodnog mirisa,je isto divna


Hvala, evo upravo hrče tu kraj mene LOL

Ta orhideja mi je skroz smiješna, sva sreća pa smrducka samo preko dana. Ostavila sam ju u spavaćoj sobi, do večeri se prolufta LOL

smile78

U spavaćoj sobi,veliš...malo da začiniš strastiLOLWink
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 17:29
ljepota...neda se opisati
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 20:29
Originalno poslano od člana Emilly Emilly napisao:

Hvala vam svima, polaskana sam titulom Embarrassed
Mislim da ima još ljudi koji ju zaslužuju više od mene. Gledala sam jučer po vrtovima, orhideje uglavnom svima uspijevaju (onaj nobile od Mire K, ako se ne varam, je preeedivan) smile141

Bebolina, nemam bijelu mandevilu. Imala sam crvenu, ali sam ju bacila u proljeće prije par godina... Dok mi nisu objasnili da ona ponovno potjera iz korijena Embarrassed
Imam male sadnice bijele mandevile koju sam dobila iz sjemenaEmbarrassed
Kad ojačajuWink jedna ide tebi
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 70>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.