Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kaktusi i ostale biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kaktusi i ostale biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 77>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 18:02

Baš me neće. Dva put me izbaciloAngry i sad pišem na wordu.

Nisam  dugo bila kod tebe i morala sam se prilično vratiti unatrag. Tako je to kad ima puno vrtova.

Jesi se namučila, ali ono s kamenčićima je prelijepoClapClapClap.

Imaš krasnu kolekciju biljki, cvjetnih, sukulenata....Thumbs%20UpBig%20smile

A crvena bugica....smile39Big%20smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 18:15
Ljepi su mi kakusi u cvatuWinkTome se uvijek divimThumbs%20UpFino si ih smjestila u na toplo sve zajedno,društvance ljepo izgledaWink
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 22:01
Krasna kolekcija kaktusa, a ovi u cvatu su posebni! Clap
život je more
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 22:04
gio,gricka,silvy,natalija,bako ,tea ,hvala vam na lijepim riječima,jedva čekam proljeće da mogu pokazat moj vrt koji se pošteno napunio raznim trajnicama,lukovicama,vrtnicama a tek sjemena što sam kupila ,bit će to u proljeće moja oaza sreće ....za sad sukulenti i kaktusi me uveseljavaju a ima i po koji cvjetić još uvjek kod mene


Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 22:11



Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 22:15



Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 22:16
ovo ne znam što je,niklo je na tri mjesta..

Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 22:19
ruže sam skratila,očistila od listova iako su još imale cvjetove ,sve sam očistila jer su bile bolesne..sad nek se malo oporave i nek čekaju proljetno orezivanje i gnojenje

Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 22:21
iako je slika loša stavljam je da vidite moje sunce kako slatko papa...

Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 22:24
mirjam hvala ti..
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 22:26
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

prekrasno si uredila vrt, draga kamenjar, kolekcija sukulenata zaista reprezentativna, a posebo me oduševila ova crvena bugica, nevjerojatno je lijepa.

na proljeće ću poslikat svakoga posebno i vidit ćeš kojeg nemaš ,da mogu i ja tebe obradovat ..bugicu imam prvi put ,kao uostalom i sve drugo ,učim tu sa vama i sretna sam

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 22:26
To ti zoveš pokoji cvjetić,pa to je još šarenilo,da vidiš kako je u mom vrtu bila bi žalosna.Lijepo si uredila ruže,vidjet ćeš kako će biti lijepe na proljeće.A tvoje sunce izgleda kao velika maza.Tongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 22:29
Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:

Ljepi su mi kakusi u cvatuWinkTome se uvijek divimThumbs%20UpFino si ih smjestila u na toplo sve zajedno,društvance ljepo izgledaWink

tea nisu na toplom,svi su na hladnom mjestu...hvala ti na posjeti smile73
lantana smile78
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 22:32
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

To ti zoveš pokoji cvjetić,pa to je još šarenilo,da vidiš kako je u mom vrtu bila bi žalosna.Lijepo si uredila ruže,vidjet ćeš kako će biti lijepe na proljeće.A tvoje sunce izgleda kao velika maza.Tongue

valjda sam sve kasno posadila pa mi tek sad cvjeta,jucer sam to slikala..a moje sunce je prava maza,ponekad ako mi imamo recimo grah on dođe onjuši naše jelo i uvrijeđeno ode na sofu jer mu se ne sviđa hehehhe
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2011 u 09:47
obradovala sam se cvjetnim slikama,puno mi se svidja kako je odradjen ruzicnjak ,i ja sam se juce borila sa bolesnim liscem ruza,a tvom suncu i tebi naravno.
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2011 u 10:28
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:

Ljepi su mi kakusi u cvatuWinkTome se uvijek divimThumbs%20UpFino si ih smjestila u na toplo sve zajedno,društvance ljepo izgledaWink

tea nisu na toplom,svi su na hladnom mjestu...hvala ti na posjeti smile73
lantana smile78

Mislila sam je u prostoriji toploWinkKod tebe je još uvijek cvjetnoClapPesek je krasanWinkvolim njemačke ovčareThumbs%20Up
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2011 u 10:51
Krasan mi je tvoj ružičnjak sa tim kamenjem
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2011 u 19:53
hvala gio,meni je isto žao u kasnu jesen pokidat ruže,al kad pomislim kolko im dobra s tim činim onda bez grižnje savjesti ih ogolim...tea drago mi je da voliš njemačke ovčare i ja ih volim a mislim i oni mene jer čim me vide mašu repom svi...
otok tvoje riječi mi puno znače,i meni je lijepa ta kombinacija s kamenčićima..pomalo sređujem okućnicu
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2011 u 19:29
Pridružujem se svima koji kažu da to nije skroman početak. Nema tu nikakve skromnosti. Volim vidjeti sukulente i kaktuse u vrtu kao stalnom staništu naročito kad je to tako lijepo složeno i kombinirano s interesantnim kamenjem. Još kad se skroz razrastu, bit že to ludilo.
A kaj se tiče ruža, pa svima su - i tu na sjeveru, ove godine bile slabije zbog velike i duge suše. Dobro da su uopće preživjele ovu godinu.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2011 u 21:50
Ja nemam riječi za ovu ljepotu,kaktusi i sukulenti kao da su u svom prirodnom staništu,Prekrasno Kamenjar!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 77>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.