Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - flover - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


flover - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 18>
Korisnik
Poruka
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2012 u 22:56
flover žao mi je tvoje orhidejeCry,ali nemoj odustati imaš ovakvo prekrasno cvijeće,naletjet ćeš ti na jednuWinkruže su ti smile64
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 06:00
krasne ruže i sve ostalo naravno- ali super su mi oni bodljići smješteni karaj onog panja. Clap
belica,zagreb
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 20:29
Hvala Jaco što me hrabriš,nadam se da će i orhideje doći na red,predivan su cvijet,i drago mi je da me uvijek posjetiš.....kao i naša Belica,redovito mi dolazi,da vas bar  mogu smile142 počastiti,ma bolja je smile121po ovoj vrućini.....šaljem vam puno smile79
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 20:54
procvjetao i crveni ljepotan,ali ima samo dva cvjetića....
clematis je još pun cvjetića....
dipladenija konačno krenula u cvatnju,prestala kiša i eto je......
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 22:03
smile79
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 00:19

Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 06:29
Ha, ha može može i pivo, nema frke samo nek je fino hladno.
Dipladeniu si ugurala u vrč? e pa to još nisam vidjela, neće li joj biti tijesno?

belica,zagreb
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 08:39
Lijepo, rascvjetano kod tebe. Tongue
Lipik
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 09:00
Prekrasno cvijeće ,a Ismenu sam prepoznala po lišću,žao mi je što nečeš uživati u njenom cvijetu,posebno je lijepa.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 12:51
Prekrasno ti je sve cvijeće,a meni se posebno svidio clematis zbog neobične boje.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 17:23
krasan panj, dakle nisam jedina, čudo da već nemamo temu "panjevi u dvorištu " ! Možda ja i otvorim tako nešto.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 18:07
krasno cvijeće Thumbs%20Up
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2012 u 17:45

Hvala curke na posjeti,a trudim se oko cvijeća koliko mogu i stignem,a sad još imam i problem da nemamo dovoljno vode,pa muku mućim kad treba zaljevati.....A Belice nadam se da će dipladenija uspjeti u vrću,lani sam također imala jednu u funkcionirala je,dok nije došao snijeg u zimi,pa se smrznula.....a valjda ću ovu sačuvati,pa će nagodinu u veću posudu....

velika smile78svima....
dature napreduju,veselim se cvjetekima,ali to ću još čekati
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2012 u 17:51
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
alad View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 790
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2012 u 20:56
Prekrasno cvijeće imaš
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2012 u 22:39
Meni bi kao i belici pasala smile121


a drago mi je kad vidim tako mladu ženu vrijednu,koja voli cvijeće.Znam koliko trebaš i vremena i novaca za održati sve to vijeće,  kod nas na kontinentu zima nam uzme pol naše muke,ali nedamo se miWinkWink
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2012 u 23:03
petunije su prekrasne zelene, a jel ti to imaš ljubičastu duplu?, ova roza sa tamno roza rubom mi je isto prekrasna
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2012 u 06:23
Alad,hvala na lijepim riječima,na posjeti smile78
Jaco 123 ,ma može  smile121uvijek....i hvala ti na potpori,znaš ja zapravo živim u (ja znam reći najstarijem na svijetu) malom selu ,u kojem smo mi jedini mladi par , a da ne kažem kako svi stari razmišljaju kao da su u srednjem vijeku,tako da ste mi vi  važno i gotovo jedino MLADO žensko društvo-ma sve ste super-imam ovaj forum i cvijeće ......
Lorica,da imam ljubičastu duplu petuniju,a sve su sad zapravo krenule rasti.....a ja malo -malo pa bez  vode, morat ću prizivat smile92 kao indijanci,he-he.....smile79 svima.....
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 21:49
ne znam šta moj krumpirko čeka sa cvjetićima....
 
ovaj cvijet sam dobila ovog proljeća,i sprema se za cvatnju,ne znam mu ime,cvate kao plava kugla-tako mi je rečeno....možda neko na forumu zna ime
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 23:01
I tebi je problem voda?Meni muka od same pomisli na redukcije vode i slab gotovo nikakav pritisak
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.