Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Maredelmare-galerija radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Maredelmare-galerija radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 27>
Korisnik
Poruka
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 17:02
Evo moja draga maredelmare pronadoh i spasih od izumiranja nase male kenjcice (pulad)
Pa ti vidi dali je to too





Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 22:15
Sviđa mi se elegantni tanjur, iako mislim da sam pročitala da je to prvi rad na staklu, kakav će tek biti 50-i. Rado bi pregladala uživo tvoj štand pun prekrasnih stvari od drveta čini mi se jako lijepo i pedantno izrađeno
Na vrh
tatjana_s View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 23:48
predivni radovi, al gdje mogu vidjet slikice štanda ili još bolje gdi je štand da ga posjetim?!
ništa mi ne pripada do misli koja nesmetano iz duše mi ističe
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 00:09
Tatjana, hvala, štand će bit će u Kaštelima 24. i 25, ovog mjeseca, pa u Biogradu početkom lipnja, prije toga u Dioklecijanovim podrumima ...i tako.
Ovo je štand naše udruge-znači, više autora.
Hvala Nada-istina, stvari od drveta su jako kvalitetne,i pedantne i masivne izrade..samo, pošto na štandu budu najčešće svi radovi nagurani, ni samoj meni nije baš idealan prikaz ovih drvenih radova.
Imali su katalog, al trebaju napravit novi jer je obogaćen novim stvarima.
A za tanjur...priznajem...još mi je žao što ga nisam uspjela oprat ili sastrugat:)))
Kad mi ga majstorica pohvali, velika mi je utjeha...al nije mi "sjeo"...pa šta mogu...osim čitat ponovo i ponovo pozitivne komentare-to mi dođe kao mantra da izbrišem misli o neuspjelom pranju tanjura:))
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 09:10
Štandovi me uvijek razvesele baš zato što su natrpani i šareni jer tako izmame poglede i onoga prolaznika koji nije baš zainteresiran (želim uspješnu prodaju), a sto se tiče tvojih radova smile141
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 21:46
Hvala ti andora..samo malo pauziram ima već neko vrijeme, a kako ćemo sad imat neke prigodne sajmove...moram izać iz debele hladovine i ubacit u 5.brzinu:))))
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 23:20
Evo ja ništa, ništa...pa navalim sa slikama
Oprostite na nekim pevelikim slikama, ali ova dva dana..ne znam zašto, neke slike uspijem namjestiti na pravu veličinu, a neke ne....sorry!!
Sama prezentacija mi je, a po običaju Bože moj, "savršena"

Najprije jedna kutija za boce...još jedna
ali ovaj put bez grožđa, čaša, boca i sl.
Baš za inat odlučila stavit salvetu koju do sad nisam nikad upotrijebila:






...onda su na red došle i ljubičice...pa ipak sam ja jednom davno, gledala film "Prodavačica ljubičica" a to je cvijeće čiji miris jednostavno oboožavaaam!!!!:




Konačno sam mogla nešto napraviti s lavandom...yesss!!!
Ovo je po mom guštu, naglašeno je zlatnim svjetlucavim šljokicama-mjestimično, kao i ljubičastim sama lavanda...al budete vidjeli.
Donji dio kutije sam ostavila bez šablone, iako je znam pogledat ispod oka..još se dvoumim da dodam šablonu ili ne...hm...:








..a i makove nisam htjela preskočit:))





Iza toga smo odlučili isprobati 2K medium...nisam zadovoljna, jako male pukotine, a step 2 se tako cijedi....!!! Strašno!
Kutija s maslinama...s uljanom bojom popunjavala kutije i brisala koliko sam mogla i ne-mogla, ali je ipak ostalo malo zatamnjeno...srećom uklopilo se u salvetu koja nije svijetla. A možete vidit i šablone"I did it my way"...rezuckala?...ma baš! Kist u ruke i to je to






...a onda tacna s 2K koja je trebala ostat svijetle krem boje i nisam htjela ponovo uljanom bojom, pa pokušala vrlo svijetlim sjenilom...OPET isto, i što je najgore, ovdje nisam nikako htjela da ostane nimalo zatamnjena,brisala i brisala ali nije pomoglo:







A sad malo romantike za kraj






..par se konačno sreo....


Eto, "bombardiranje" slikama za sada završeno

VAŽNA NAPOMENA: svaka sličnost, bar nekih radova,
s nekim radovima pravih majstorica je namjerna!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 23:34
smile39 koja eksplozija savršenih radova! nemogu nista izdvojit kad je sve  smile93 svaka čast mare! smile211
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 23:43
Hvala ti rositis ružitis mladicatitis!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 06:14
 Sada si nas stvarno bombardirala....i ma koliko se trudila teško mi je komentirati svaki rad posebno,Sveukupni dojam je smile141.Za ovoliko radova treba imati dosta vremena a o trudu da i ne pričam , zato ,zato svaka čast na tome .
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 08:00
Stvarno jedno more prekrasnih radova.
Ne znam koji mi je ljepši.
Sviđa mi se kako si na kutijicu s lavandom dodala šljokice da ne budu napadne i kao da su su onako bez veze, nego su baš odlično sjele, a što se tiće dodavanja šablone i ja si sad razmišljm i zaključih ovako, ako je ostaviš ovako bit će odlična, a ako dodaš i neki mali detaljić šablonom bit će isto odlična pa ti kako ti dođe.Smile
Zapravo mi je jaaaako lijepa ova s maslinama.smile126
Ostale ništa manje.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 08:16
Rano,7i30,kava,otvaranje komp.zavirivanje u pećnicu,a tamo ugodan šok.Sva sreća da je kava tu,bez koje ujutro ne funkcioniram,prva slika,pa druga,pa.....šok iznenađenja,koja eksplozija,a majke mi i gomila radova.Da li je to ono"ništa ne radim,a ispod stola krišom"svega se nađe?Čuj mare ako smo čekali,baš smo i dočekali,moje iskrene čestitke,a o divljenju da ne pričam.Bravo,bravo,svaka čast ina urednosti i kompoziciji.Ej,ipak ti moram reći,ali u pozitivnom smislu (ima tu u tebi naše krvi,znaš koje,h...........,mada na samoj granici.Lijep pozdrav i neka ti nastavak dana bude lijep kao i tvoji radovi.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 08:28
prekrasno!Napisala sam ja na svojoj stranici-a vidjet ćete tek lipote kad Mare stavi svoje radove na svoju stranicu!i evo!Ali to treba vidjeti uživo,tek tada sve ove boje,motivi,izrada dolaze do izražaja!smile73
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 08:58
mare, mare, cvite moj, predivno, predivno, predivnosmile93
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 09:53
koliko divnih radova na jednom mjestu,krasnu izlozbu si nam pripremila  mare,hvala ti  i cestitam.smile99
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 11:44
Ajme mare,ubila si mesmile39,rekoh,da škicnem na tren a onosmile181ne mogu k sebi doć!Ajme masline i šablonica,ajme ružice na kutiji i posudici,ajme makovi i lavanda,sve baš tako perfektno triba bit i nikako drukčije!!!
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 16:24
milostiva,   vi to    u 5. brzini ?   Zato šaljem   
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 16:30
smile227 koje ugodno bombardiranje, neznam sta da izdvojim, sve ti je super, od odabira motiva, sjenacanja, 2k, i sablonice, svaka cast, bravo smile169
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 17:57
Ma ne radi mare ništa ispod stola, nego sam uvik bila kampanjac u svemu pa tako i u ovome...ništa ne radim jedno vrijeme, pa onda ubacim u 5.brzinu kao što Gogs kaže
KIKA'56, Gogs, maslina, andora, Šabica, Slavice, mumica, Sarita, Biljana...hvala vam svima
Nakon ovih komentara moram ostat u petoj
Šabica nastavit ću gledat ispod oka..šablona ili ne..
Kika..otac i mater su mi iz 2-3 kilometra udaljenih sela, pa nema sumnje u ono o krvi
..a je im bilo zgodno nalazit se kad su bili momak i cura
Maslina, kad mi ti pohvališ masline...ponizno se
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 21:55
čuj nje 5. brzina a ja dobila dojam da je kraj mene prošao bolid smile115
ajd sad ti iskomentiraj sve ovo ,bogme dala si nam posla
smile93smile93smile93smile93smile93
 
najviše su mi se svidile ružice pa ljubičice pa lavanda pa makovi pa maslineLOLWinkma sve mi je predivnoooooooooooooooo
jednu stvar ću ipak izdvojiti ...tvoje ruke  kako su vrijedne
smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.