Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Galerija bake Tatjane
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Galerija bake Tatjane

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 85>
Korisnik
Poruka
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 16:51
Cure moje hvalite me kao da sam najveci majstor, a ja tek na pocetku, kad gledam druge radove onda mi padne mrak na oci, jer bi htjela sve nauciti a to ne ide tako
na brzaca.
Hvala
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 18:03
pa da jesi majstor jesi u tako kratkom roku toliko toga svladanog svaka cast radovi su prekrasni al pisanice su mi fantasticne
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 20:32
đurđice ipak vode u ovoj teškoj dvojbi      
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 17:34
navratila ja malo kod tebe u galeriju
jako lijepi radovi
Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 18:54
Jako lijepo...
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 06:48
Tatjana,kako sam ja još početnik u decoupageu,morala sam se vratiti puno stranica unatrag da vidim i naučim štogod, i jednostavno sam zapela na tanjurima(plavo-bijelim).smile211(mislim da nije potrebno ništa pisati)
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
bubi12 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubi12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 08:30
Radovi su ti predivni, posebno ova jaja . Jesi piliće radila sama ili sei ih kupovala
 
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 11:25
Tatjana,bas te vrijedni,toliko toga lijepog ste napravili.smile73
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 16:57
Mslo se moraam odvrijedniti, imam neki drugi posao, ali valjda cu stici i nesto napraviti.
Puno hvala svima koje me hvalite, ali ima jos puno toga
da naucim.
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 18:17
joj ženo, spavaš li ti ikada, pa radovi su ti svi izvrsni, ne može se jednostavno ništa izdvojiti, bila bi to nepravda, srdaćan pozdravsmile39
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 18:17
Koja raznolikost i mastovitos radova, svaka cast smile141smile73
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 19:03














To su moji novi radovi, stavljala uz asistenciju porf. Kontesa i asistentica Sara.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 19:10














Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 19:53
krasno, posebno sat i ovaj plavi tanjur!
ANĐELKA
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 20:30
netko je bio jako vrijedanClap
sat je jako lijep, jednostavan ali više mu ni ne treba. baš mi je taman!
i plavi tanjur.... i kutijica s ružama.... i ona vazica sa frostijem(?).
bravo TBsmile55
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 21:23
Vau koje vazice, prekrasno i bravo za asistentice.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 23:11
Jel ja ovde nisam dugo bila ili se ovde radi u 5.brzini?! Ovo se zove vrijedne ruke, da, da!
Puno, puno lijepih radova-one pisanice, joj posebno onaj komplet s đurđicama-fantastičan. Što volim te đurđice!
Ovaj sat mi je super-jednostavno, bez pretjerivanja, taman koliko treba!
Kutija odlična , a ova staklena posudica (ne znam kako bi je nazvala drugačije) imam je i ja...i sad kad je ovdje vidim ...ma morat ću i ja moju uredit pa taman joj trebale tablete za smirenje posle tog makeovera, hehehehe.
Ovaj zadnji tanjur me bacio u depresiju-ma odličan je, al ta salveta...ma di je samo nabavljate, ja bi kupila cili pak!
....naravno...da ih mogu nać
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 23:19
Tatjana
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 08:59

Vrijedna kao i uvjek!bravo Tatjana,puno lijepih radova a sat mi je presladak,umjeren,taman!Clap

Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 09:13
ja se ženo tebi divim, ukratko - uz sve obveze baviti se još i ovim i to tako profesionalno......    A sjećam se još nedavno na kavi da si bila početnik
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 85>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.