Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj dekupaž
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj dekupaž

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 27>
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 08:32
ha šta kažeš!!!! to sam se sama nacrtala....malo mi je drhtala rukal nema veze....kad je bal nek je maskembalLOLLOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 08:53
 za bal je smile227 ali pazi šta radiš,ne preporuča se nikakav rad sa bojama, ne ljepiti salvete ,ne peći kolače ili nešto slično tome, da se ne išporkaš do bala
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 08:55
LOLLOL......e sad imam opravdanje da niš ne radim LOL
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 15:09
file, vidim da smo "pale" na istu zimsku salvetu...prekrasna salveta i prekrasan rad.
Ali i ovi zadnji su super, svi do jednoga, bravo!!!
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 17:27
File... prekrasna tekica... bas po mom gustuSmile
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 23:02
smile141
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 00:04
smile227kako je dobra tekica za recepte!!!!!smile141
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 08:44
smile96smile96Mare, jesi li to ti???????smile105
ANĐELKA
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 09:02
smile145smile187
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 09:20
 mare ? zašto se oni tebi svi smiju,žena se samo sredila za bal pa šta onda smile96smile96
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 11:36
nemam pojma filesmile60 meni niš nije smješnosmile156
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 20:15
 ja sam oduševljena sa svojim poklonom iz swapa
 a sad još malo slikica mog poklona maslini
 i jedan etui koji je bio dio jednog poklona
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 20:56
Originalno poslano od člana file file napisao:

Ovo je podmetač za svijeću,ona će doći naknadno

super,,ovaj motiv ja sam koristila na čašama i zdjelama, ali i ovo mi je super. samo čime si ovo oklolo pobjelila

Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 21:07
 omnia violet to okolo ti je umjetni snijeg odnosno pasta koju sam nanosila kistom malo po malo a po jelkama ima malo srebrenih šljokica
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 21:16
a taj umjetni snijeg si kupila..gdje..u hobby shopu ili
jer i meni bi bio jako dobro došo ove godine ali nisam našla ništa slično pa sam nešto improvizirala s bojama za staklo i konturama, ali to me skupo izađe..Wink
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 08:58
smile120
ANĐELKA
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 10:23
Lijepi swap si napravila našoj maslini...oduševila me ideja sa dominom...supersi ti to smislila i napravilasmile71
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 10:35
 evo mene nazad nakon nekog vremena .omnia violet eto sa zakašnjenjem ti odgovaram da tu pastu koja glumi snijeg sam kupila u hobby shopu ,lani šta je bilo bilo je ali za ovu godinu imaš vremena za pripremiti se .
 a sada nešto što sam završila ovih dana i poslikala .prvo po izzynim uputama stakleni pijat sa istom salvetom ali sa malo drukčijom doradom boja i drukčijim pijatom ,moram reći da sam se namučila prvo sa ljepljenjem trake jer pijat je zakrivljen ali eto mislim da sam to prilično uredno napravila a onda sam morala puno više slojeva boje nanijeti jer je raspucavanje raspucalo i zlatnu boju ,zašto ? fala izzy na slikovitim uputama jer sam iz njih puno naučila ja recimo nisam znala da se oko zaljepljenog dijela salvete ljepilo treba pobrisati zato sam ja na svom prethodnom radu sa staklom imala ruže mrlje oko uzorka salvete zato je taj pijat iša na pranje ( sve se skinilo sa njega iako je bija premazan sa onim za porcelan i zapečen u pećnici,doduše ja sam njega pekla po uputama nekih pola sata a na tom mom ljepilu piše da se peče 90 min ) sad sam nabavila dvokomponentnu smolu nakon koje se posuđe ne mora peći pa ću ovaj novi pijat premazati sa time a molila bi ako ima onih koji su to koristili da mi reču svoja iskustva i unaprijed hvala,a sad evo pijat
a onda jedna kutijica i nešto za proljeće
izzy nadam se da se ne ljutiš što sam koristila baš istu salvetu ali sam baš htjela vidjeti kako će to izgledati u mojoj izvedbi i još jednom hvala za upute ti si jedno veliko smile86
 
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 10:41
 usput ako niste primjetile ona predivna svijeća kraj pijata ,to je ona koju mi je maslina poslala za poklon ,predivna je !
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 10:41
Divan je , diiiivan! Doista je poseban i zbog oblika! Ma zašto bi se ljutila, super mi je ovo kad se od istog motiva mogu napraviti različite stvari! Svaka čast! smile78
E, sad... Ja baš radim na jednoj kutijici sa dvokomponentnom smolom od Marabua i jako sam zadovoljna! Nema nikakve mudrosti - zamiješaš JEDNAK omjer jedne i druge komponente, ostaviš da odstoji 10ak minuta, zaliješ ono što trebaš, suši se 24 sata dok se ne stvrdne, ali još 24 dodatno neka miruje da bude 100% tvrdo! Izgleda kao staklo! Samo prati upute proizvođača i sve će biti ok! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.