Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - tinaV
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


tinaV

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213>
Korisnik
Poruka
tinaw View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaw Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 17:47
moje omiljene ljubice
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 19:44
Sve prekrasno, ljubičice mrak!
ANĐELKA
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 20:56
Tina, svi su ti radovi prekrasni, ali skrinjice... ajme, kakve su to skrinjice... tako starinske, tako profinjene i taaako dobro napravljene... sta reci o tome vise... smile71
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 21:03
Stvarno Big%20WOWBig%20WOW....kakve prekrasne kutijice, zaklela bih se da su desetljećima stajale u nečijem ormaru zaboravljene...toliko si dobro uspjela dobiti pravi starinski štih da ni ja nisam daleko od misli da si jednom ipak živjela u nekom drugom razdoblju Wink ...ova salveta je doista posebna, vidi se to posebno i na prelijepoj staklenoj tacni, a ljubičice...nemam riječi, obožavam ih
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
tinaw View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaw Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 21:13
hvala vam na divnim komenrarima ,vaseli me raditi kada čujem pohvale od svih vas
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 00:08
Oduševljena sam tvojim radovima, ne znam koja mi je škrinjica ljepša, tako profinjeni motivi i uredni radovi, pa onaj sat opet,  ma prava si majstorica, stvarno !!!!!!! 
Moram se vratit pa opet polako pregledat!
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 07:51
Originalno poslano od člana tinaw tinaw napisao:

moje omiljene ljubice
 
 
...i moje...savršen rad!!!!!!smile55
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 14:34
Toliko lijepih radova..ipak izdvajam kutije,predivne su,sve do jedne!
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 14:42
Krasni su ti tanjuri, naročito volim kombinaciju crackla i pitorica.
 
Svaka čast na preciznosti.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 18:29
prekrasno,naročito škinjica saružom i set od ljubičica
Na vrh
tinaw View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaw Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 19:58

volim pročitati vase pohvale,ali može i nešto malo kritika evo baš možda na bocama koje  često ne radim

Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 20:25
a jok... nema kritika... sve je jako, jako lijepoSmile
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 20:29
pa baš i nema prostora za kritiku kad je sve lijepo Smile
ova kutija za vino mi je baš baš super Clap
 
možda mi je jedino malo grub pittorico na boci sa bršljanima.....ali opet ne mora to biti mana.....nekome će se baš to sviditi
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 20:31
Prekrasni radovi Tina, nemam za izdvojiti niti jedan - svi su mi lijepi
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 20:58
nema kritike,vec same pohvale,radovi su odlični al ovaj zadnji mi je naj naj smile72
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 21:21
pa daj nam onda pokaži nešto za kritizirati. tu se zaista nema šta reći osim da su radovi odlični.
Na vrh
tinaw View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaw Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 22:15
ja uvijek nađem nešto što me smeta i kažem moglo je bolje vjerojatno zato i radim dalje da usavršim tehnike jer kada vidim neke vaše radove još mi dosta treba
mnogo ih je završilo pod vodom ili prefarbano
hvala    -nešto za mališane
 
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 22:29
jesu li to stolice? baš su cakane Clap
 
a pranje i prebojavanje je sastavni dio decoupagea....tako da te to ne uzrujava Big%20smile
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 23:34
Ne da nema mjesta kritikama, nego je sve čak presavršeno, toliko uredno i dotjerano do zadnjeg detalja...ne bi se baš reklo da boce često ne radiš jer su predobre, sve redom, meni je čak i onaj pittorico na boci s bršljanom odličan, jer si postigla zapravo neku dubinu, ko efekt sjene u photoshopu...bravo TinaBravo%20!  Bravo%20! 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 07:31
Super boce...moja omiljena tema....smile141
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.