Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - hoću i ja...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


hoću i ja...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 25>
Korisnik
Poruka
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 22:00
potpisujem sve što je izzy rekla i samo dodajem, da tako moćno djeluje da je to...jednostavno...WOW... čestitam na prekrasnom radu...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 00:43

hvala punooo na komentarima, sreća pa ima forum, danas sam pola dana bila nervozna, a pola plačljiva.... baš je vrijeme gadno, ali vaši komentari to baš popravljaju smile79

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 08:40
 
Savršeno!!!!
ANĐELKA
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 10:17
Originalno poslano od člana malena malena malena malena napisao:

hvala punooo na komentarima, sreća pa ima forum, danas sam pola dana bila nervozna, a pola plačljiva.... baš je vrijeme gadno, ali vaši komentari to baš popravljaju smile79




drago mi je što imaš mjesto gdje te možemo malo usrećiti.... smile72
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 11:22
Draga malena....polaskana sam činjenicom da misliš da vas dvije , ti i moje djetešce,možete u isti koš, ali istina je nešto sasvim drugo. Draga moja ti si toliko dobra u tome što radiš ...toliko uredna, s prekrasnim odabirima motiva, boja, jako volim doći na tvoje stranice i uživati u  tvojim radovima. Ovaj zadnji poseban je ..prekrasan odabir boja...crvena...je baš crvena...eto puno toga što drugi nemaju , imaš baš ti. Nitko nije isti...svi smo po nećemu posebni...veselim se tvojim novim radovima i očekujem ih sa nestrpljenjem...smile79
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 13:08
jako mi se sviđa ova kutija...sve je tako lijepo ukomponirano...fino...fancy...odlično!!!
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 17:47
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

Originalno poslano od člana malena malena malena malena napisao:

hvala punooo na komentarima, sreća pa ima forum, danas sam pola dana bila nervozna, a pola plačljiva.... baš je vrijeme gadno, ali vaši komentari to baš popravljaju smile79




drago mi je što imaš mjesto gdje te možemo malo usrećiti.... smile72
 
jedna mala ispravka: punooo usrećiti smile79
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 17:49
anđelka, lula, orca baš mi je drago da navraćate ovdje i hvala vam puuunooo na komentarima smile73
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 17:50
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Draga malena....polaskana sam činjenicom da misliš da vas dvije , ti i moje djetešce,možete u isti koš, ali istina je nešto sasvim drugo. Draga moja ti si toliko dobra u tome što radiš ...toliko uredna, s prekrasnim odabirima motiva, boja, jako volim doći na tvoje stranice i uživati u  tvojim radovima. Ovaj zadnji poseban je ..prekrasan odabir boja...crvena...je baš crvena...eto puno toga što drugi nemaju , imaš baš ti. Nitko nije isti...svi smo po nećemu posebni...veselim se tvojim novim radovima i očekujem ih sa nestrpljenjem...smile79
 
a jel to znači da me nećeš upoznati s kćerkom? smile198
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 18:28
Wink
Originalno poslano od člana malena malena malena malena napisao:

Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Draga malena....polaskana sam činjenicom da misliš da vas dvije , ti i moje djetešce,možete u isti koš, ali istina je nešto sasvim drugo. Draga moja ti si toliko dobra u tome što radiš ...toliko uredna, s prekrasnim odabirima motiva, boja, jako volim doći na tvoje stranice i uživati u  tvojim radovima. Ovaj zadnji poseban je ..prekrasan odabir boja...crvena...je baš crvena...eto puno toga što drugi nemaju , imaš baš ti. Nitko nije isti...svi smo po nećemu posebni...veselim se tvojim novim radovima i očekujem ih sa nestrpljenjem...smile79
 
a jel to znači da me nećeš upoznati s kćerkom? smile198
 
Dapaće ...ako želiš zašto ne...obje ste posebne...kao što sam već rekla....i svaka ste u svojoj kategoriji najboooooolje...Wink
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 19:21
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Wink
Originalno poslano od člana malena malena malena malena napisao:

Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Draga malena....polaskana sam činjenicom da misliš da vas dvije , ti i moje djetešce,možete u isti koš, ali istina je nešto sasvim drugo. Draga moja ti si toliko dobra u tome što radiš ...toliko uredna, s prekrasnim odabirima motiva, boja, jako volim doći na tvoje stranice i uživati u  tvojim radovima. Ovaj zadnji poseban je ..prekrasan odabir boja...crvena...je baš crvena...eto puno toga što drugi nemaju , imaš baš ti. Nitko nije isti...svi smo po nećemu posebni...veselim se tvojim novim radovima i očekujem ih sa nestrpljenjem...smile79
 
a jel to znači da me nećeš upoznati s kćerkom? smile198
 
Dapaće ...ako želiš zašto ne...obje ste posebne...kao što sam već rekla....i svaka ste u svojoj kategoriji najboooooolje...Wink
 
smile78
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 19:52
Prekrasna ti je kutija s notama, ali i onaj lonac za cvijeće...po mom guštu!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 20:02

ova boca još nije gotova do kraja, trebam urediti vrat boce, nisam jjoš dobila ideju, ali mm kaže da mu nedostaje nešto na crnom dijelu, pa ako neko ima ideju dobro će mi doći :)

Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 20:02
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 20:03
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 20:04
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Prekrasna ti je kutija s notama, ali i onaj lonac za cvijeće...po mom guštu!
 
hvala ti, drago mi je da ti se sviđaju radovi. danas sam poklonila jednu posudu za cvijeće, ali se nisam sjetila slikati prije
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 23:41
Danas sam si priuštila šetnju tvojom galerijom u cijelosti i mogu samo reći smile227 krasni radovi, naročito crno-bijele kombinacije koje doista radiš odlično, ona kutijica u sivo-crno-bijelim tonovima je prefenomenalna...
 
Ali i ova posljednja crvena je doista maestralna...Bravo Malena
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 23:43
ja ne bih nišrta dirala na ovom crnom dijelu... 
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 23:46
Malena ...a možda samo neki detalj na poklopcu...recimo da je on crven ...ustvari je baš o.k
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 07:31
smile55
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 25>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.