Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj kutak za opustanje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj kutak za opustanje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 35>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 11:51
Mimar to je stvarno vrt sa dušom i mislim da prekrasno mjesto za odmor i ranojutarnju kavu Clap nadam se da će te ipak pronaći neko manje radikalno riješenje od micanja sveg cvijeća to bi bila velika šteta Unhappy
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 11:58
O mimar, rasplakala si me. Tako si to sve lijepo napisala, oslikala fotografijom i riječju. I tu je tvoja veličina, savršenstvo u svakom pogledu!
 
Hrabro izvaži i učini ono što će te održati jakom.
Drago mi je da smo vidjeli sliku tvojeg carstva.smile78
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 12:04
Danas cu vam jos malo pokazati zasto imam toliko ruza i zasto ih volim. Kod mene one u cvetaju tri puta (sto je retkost za bilo koju cvetnicu u vrtu), nisu previse zahtevene sto se vode tice, ne traze prehranu, retko podlezu bolestima. Orezivanje, malo okopavanja i darovace vam cvetove citavu sezonu. Svi koji imate vrtove a nemate ih, razmislite... Smile. Danas, Ruzin dan  Wink
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
o tome da je svaka ruza drugacija i da je posebna ne moram ni da vam pricam, slike same dovoljno govore 
 
 
 
 
 
.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 12:11

Ooo Mimar! Ti si osoba s velikom dušom i tvoj vrt također.

Predivno si ga opisala kao i zašto je takav. Kao da vidim one zidove, pa kapije u nizu....Znam da će ti biti teško promijeniti ali doista je ovoliko cvijeća zahjevno za održavati.

O tvojim obiteljskim prilikama mogu samo Cry. Pa tvoja je baka morala biti (ili još je?) velika osoba kad te ovako divno odgojila: osjećajna, pametna, dobra...
Tvoja djeca imaju veliku sreću i očito to znaju, jer uzvraćaju svu ljubav koju im daješ.(Dajete... da se TM ne uvrijedi!Wink)
 
A vrtu, cvijeću, ružama jos jednom Thumbs%20UpClap
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 12:21
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

O mimar, rasplakala si me. Tako si to sve lijepo napisala, oslikala fotografijom i riječju. I tu je tvoja veličina, savršenstvo u svakom pogledu!
 
Hrabro izvaži i učini ono što će te održati jakom.
Drago mi je da smo vidjeli sliku tvojeg carstva.smile78
 
Draga, mnogo nas je ovde takvih, samo su price malo drugacije. Svi imamo ono nesto, onu slavensku dusu, cim toliko paznje i vremena trosimo na cvece. Kroz nase postove se provlace emocije koje nosimo, samo treba malo zaviriti ispod povrsine  i videti ko smo stvarno. Nazalost, zivot je kolac koji ponekad mesis sam, i to je sreca;uglavnom ga dobijes vec umesen, i grizes takav kakav su ti ga tutnuli u ruke.
Ja imam tu srecu ili nesrecu Wink da sam od onih zena koje u svemu idu do kraja: kad vole onda se potpuno predaju, kad su nezadovoljne onda su nesrecne, kad prestanu da vole odmah prekidaju, kad jedu onda se najedu, kad rade onda se satiru...LOL
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 12:34
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Ooo Mimar! Ti si osoba s velikom dušom i tvoj vrt također.

Predivno si ga opisala kao i zašto je takav. Kao da vidim one zidove, pa kapije u nizu....Znam da će ti biti teško promijeniti ali doista je ovoliko cvijeća zahjevno za održavati.

O tvojim obiteljskim prilikama mogu samo Cry. Pa tvoja je baka morala biti (ili još je?) velika osoba kad te ovako divno odgojila: osjećajna, pametna, dobra...
Tvoja djeca imaju veliku sreću i očito to znaju, jer uzvraćaju svu ljubav koju im daješ.(Dajete... da se TM ne uvrijedi!Wink)
 
A vrtu, cvijeću, ružama jos jednom Thumbs%20UpClap
 
Baka smile78. Moja baka zivi zauvek u mom srcu!
Naucila sam da raspoznajem puteve i da merim zelje po velicini svog koraka ali imam pedeset godina, sigurnost pantera, samopouzdanje lavice, hrabrost vucice...kao svaka majka
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 12:35
smile227
Mislim da sam upravo prošetala carstvom ruža...
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 14:35
Auuuuuu, koje kraljice vrta! smile55
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 14:57
Mimar predivne su i najradije bi zaplakala jer da vidiš moje... to je nešto strašno, već skoro pa mjesec dana nemaju lišće, cvale su na proljeće jednom i odmah počele gubiti lišće krcate su bile lisnih mrlji i uzalud sam dvaputa špricala i prihranila ih točno kako su pisali Horvatovi. Sada tako siromašno cvatu da to nije ni slično cvijetu nešto malo, kržljavo i totalno su "gole". Čim počinje nicati mlado lišće već je bolesno.
Totalno sam se razočarala u ruže da ih u vrtu zaobilazim. Par penjačica koje imam su relativno OK ali ove druge -užas.
Zato ću ja uživati u tvojima tako bujnim i zdravima Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 19:04
Ma tvoj vrt je moj favorit i bez njih, valjda bas zato sto se razlikuje od mog (znas onu, nikad ne zelis ono sto vec imas ) ali mozda ne bi bilo lose da ih cim krenu na prolece isprskas Mospilanom, moje je napao neki crv a i lisce je krenulo da se susi pa sam izludela, kidala sam i pobacala na stotine prvih pupoljaka, ali su se posle samo jednog prskanja oporavile i krenule. Imam jednu novu koju cekam da procveta, trenutno je u pupoljku, cuvam njenu fotku samo za tebe, ovih dana...
Svima hvala, nadam se da vam je setnja prijala i da sam vam delimicno, barem slikom docarala cvet koji spada u najomiljenije.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
montokuc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Svibanj 2009
Lokacija: Germany
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje montokuc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 19:44
Sada sam otkrio tvoj vrt,to je vrt sa dusom koju si mu ti utkala,slike su ti divne,hvala ti!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 14:57
Gdje si nam, Mimar!???
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 21:14

Šaraš mimar, di si?

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
marijankica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijankica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 23:37
ruže su prekrasne
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 09:46
i ja se pitam gde si
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 10:15
Mimar,nadam se da je sve ok...da negdje odmaras...!? Javi se kad stignes...Smile
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 14:54
Mimar....ruže su prekrasne, a fotografije savršene! Čuvaj kičmu i molim te nađi načina da ostanu ove divne ruže u tvom vrtu! .....smile79
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 20:52
Anaida, Dzomba, Hoya, Gio , Flavija hvala sto mislite na mene. Tu sam, jos sam na nogama i jos uvek nemam hrabrosti da se susretnem sa neurohir. oci u oci . Pokusavam eto, da ga izbegnem, i cekam da se desi neko cudo, racunam na tu energiju koju nosim da ce me i ovog puta izvuci iz svega. Radim, sredjujem po kuci i basti, skitam, slikam, pevam
Veceras sam luda za Borisom Novkovicem (pre neki dan za Merlinom )
Slika iz baste stotinu, i posto sam prepustila drugima citav mesec, sad je red da malo dodjete na pricu i setnju u moj kutak . Tiha muzika za dusu, balade iskljucivo (Hari Mata Hari, Tose, Cola, Bijelo Dugme, Sergej Cetkovic, Kemal Monteno, Indexi, Oliver Dragojevic, Ciboni ) i ...opusteno
Kad se umorite, svakoj po jastucic u paviljonu i solja Jacobsa ...


 













 

 
 




























 
 
 
.























 



 
 




 

.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 21:05
Ovoliko ljepote na jednom mjestu ,stvarno ,nemam riječi
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 22:00
Draga Mimar, ti si me duboko dirnula sa svojom zivotnom pricom do
I ja sam odrasla kod bake od 2 mjeseca, pa do 7 godina u lijepoj Slavoniji ravnoj.
Isto tako i ja sam htjela da u mom vrtu imam sve ono cvijece koje me podsjeca na rano djetinstvo.
I moj vrt sa cvijecem i cvijece koje imam u kuci je neki bijeg iz stvarnosti u svijet fantazije i maste.

Vrt ti je zaista prekrasan, prekrasan. Jako lijepo njegovan, vrt sa dusom i sa pricom koju nosi sa sobom, sa tuznom pricom u kojoj mozda mnogi mogu pronaci sebe, nazalost.

Ja ti zelim sve najbolje, da ozdravis i da se jos dugo druzis sa nama.
Zelim ti svu srecu ovog svijeta.
Budi jaka kao sto i jesi i ne predaj se!
Vjerujem da ces pronaci neko resenje i da ce ti netko pomoci oko odrzavanja tvog vrta, da ti ostane sve prekrasno cvijece.

Tvoj kutak za opustanje je lijepa cvjetna bajka u koju bi svatko rado zavirio i ostao do kraja zivota da uziva u toj ljepoti.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 35>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.