Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Shashin dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Shashin dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 39>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 10:31
i nakon čišćenja vidjela šta je sve ninulo i pred cvatnjom je...encijan
 
 
alium
 
jorgovan
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 10:32
ovo mi miriši pred terasom
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 10:34
baš bih rado na tvoju terasu Smile
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 11:24
O kako je to lijepo,a kod mene kiša već danima.Evo sada su rekli da nastupa bolje vrijeme tek u srijedu.Narast će mi ne samo plivaće kožice već i zazubice!smile195
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 15:32
Ajme kako sam samo ljubomorna, a kod mene iz cvijetnjaka viri ćekić i ostatci od ograde smile85
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 16:22
E pa kako ćemo osjtiti miris kave na tvojoj terasi od tog silnog mirisa cvijeća - sve je predivno smile78
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 20:20
smile89 fontana - prekrasna....sad još sve izgleda ljepše nego pred par dana...a rascvjetali encijan zapravo nisam niti nigdje vidjela...obavezno to poslikaj...da se mogu naslađivati .... i alium...
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 20:53
Sasha - za tvoj rajski vrt nemam riječi!smile120
Jedva čekam da moj bude oformljen tak da u proljeće sjednem na terasu i slušam kako sve oko mene buja i cvate.
Za sad još moram puno toga saditi da bi bio šaren i cvjetan donekle ko tvoj!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 22:49

Mikica,kod nas su kišu najavljivali nekih 10ak dana no do danas je nije bilo.Stvarno je bilo krasno toplo vrijeme,idealno za raditi a izgleda i za cvijeće ,što se vidi po njemu.

Ja nisam ni sve napisala kaj sam radila.Naravski da sam jučer pokosila travu a usput sam jednu veeeeliku košaru(Silvek zna,onu kaj je kod fontane bila) stavila ispred one šupe,pod prozor,i oplela je bršljanom.Ništ nisam posadila u nju jer još ne znam šta bi.Danas je kiša cijeli dan no sutra je uslikam pa mi možda vi pomognete kaj da u nju posadim.

Vidjela sam da mi je dosta cvijeća,koje sam posijala,niknulo.Sad će na očigled rasti poslije kiše.

Encijan bi trebao za koji dan procvasti,pa ga budeš vidjela. Kako sam podjelila mladi encijan ,ti budeš samo kod mene ga gledala dok se ne razraste. E da,SilveK,sjetih se kaj si nisi uzelasmile42...Ericu.Kad dođeš po sjeme,sjeti se da ti je iskopamWink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 22:52
Imala si sreće s vremenom. Kod nas u Rijeci je strašno od kiše se bojim da će ponešto i istrunuti, jer lije već danima. Danas se pokazalo sunce, ali sada opet pada i tako navodno do srijede.
Morat će mo biljke preseliti k tebi.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 23:17
Kod nas su jučer najavili kišu za danas i sutra i sljedećih nekoliko dana.Danas gledam,vele da nebude kiše sutra. Meni odgovara,ova danas je bila idealna,cijeli dan je lagano padalo i sad bi super bilo da je sutra opet lijepoBig%20smile
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 23:40
Shasha mislim da se nemoram ponavljati ali ajde opet ću reći da mi je tvoj vrt predivan!smile106
Per aspera ad astra.



Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 08:52
Shasha....
 
šta reći a da se ne ponavljam!!!!
smile73
Prelijepo!!!
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 09:59
Sasha, divan vrt.
Može pitanje? Da li je jasmin onaj starinski što baca na lila-plavo ili je više roza? Ili to  snimka čini drukčije nijanse?smile55  
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 10:00
Ja sam jutros skroz zamantrana!! K'o da sam pila.....
NE jasmin, nego jorgovan.......smile48
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 16:09
Manči,više je roza. Sad je procvao pa ću ga uslikati da vidiš.Uglavnom svjetla boja je
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 18:08
Predivno i jako ljepo odrzavano.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 21:48
Hvala Dalmax, trudim se.Da bi moglo bolje to je jasno,no  polakoWink
Danas sam sva neka leteća bila. U 7 sati sam "finiširala" farbanje stolica(je,vjetar je puhao pa nikako nisam uspjela završiti,a ne farbam bojom nego sprejem,pa leti svuda samo ne po stolici). Onda sam malo prčkala  i presađivala neke belagonije. Oko 10 je MM(ljubi ga majka) skuho kavu pa sam imala pauzu i oko 11 bjež u grad po neke gluposti.Usput svratili do lesnine pogledati neke klupe i stolove za terasu(ne doma ,u vikendici mi fali),no nemaju ništThumbs%20Down.(Aj ok,da ne odem bez ičega našla neke kante jeftine)
E onda smo ganjali crijep,i ulovili gaThumbs%20Up,pa bjež u vikendicu i brzinski sadi nešto povrća(crveni i bijeli luk, peršin,mrkva,tikvice,dinje,mažuran,bosiljak.....) smile46i u 14h.doma,treba i jesti nekajsmile41
Poslijepodne sam još malo  vani presađivala neke biljkice. Iz nekog šimšira mislim neki topiari(valjda se tak zove) ,to je neki ko bonsai,napraviti pa sam morala smisliti utege da grane malo povijem....ne znam kaj sam radila još,no nema veze.
E sad,gladiole su niknulesmile213i poprilično biljkica koje sam posijala.
Encijan će sutra procvasti(jedva čekam jutro da ga vidim) evo i jorgovana za Manči,izbliza
 
A da nebi samo za nju bilo a za vas ništa,jedan slatki trio tulipana za vjerne čitateljiceEmbarrassed
 
ovaj trio zumbula sam,čini mi se već stavila pod slike zumbula
 
NO,ovaj žuti garant nisam jer je tek procvao
 
 
sad odoh spavatismile49
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 21:55
Dobro da si mi uslikala tulipane, ovdje tek cvjetaju narcise! E da mi je znati u koju sam to zemlju dosla, da bude jos cudnije u vrtnom centru niti jedne lukovice tulipana!!
Vrt ti je luuuuuuuuuudilo smile211
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 21:56
Ove prekrasne biljkice sigurno će ti osigurati noćas miran san ispunjen cvjećem. Vjerujem da će i meni - prekrasno !
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.