Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No.2 Proljetni swap 2010.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No.2 Proljetni swap 2010.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 14>
Korisnik
Poruka
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 12:57
smile70ja ovih dana samo uzdišem ..za sve su krivi vaši radovi proljeća
curke radovi su mrak smile93
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 13:15
stvarno ste sve više nego dobre!nauživala sam, se ovih dana gledajući sve te prelijepe stvari!
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 14:30
More, hvala na kolažu
Maslačak i Maredelmare: predivni radovi, kako ste se samo posložile u bojama i tonovima, a i kolaž je sve prikazao na najljepši način Thumbs%20Up
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 16:19
Hvala kami!
More, ma bila sam strašno nestrpljiva da vidim kolaž i baš si nam ga super složila!
..kao i sve ostale, naravno!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 18:03
Evo javlja mi more da je dobila paketić.Nestrpljivo čekam kolaž.smile126smile45smile140
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 18:37

Evo i mene Smile Danas sam dobila paketić od Kiki i ODUŠEVLJENA SAM! Kiki, hvala ti na predivnom poklonu smile79

 
 
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 18:46
Kiki-ko i more: divota, baš lepršavo proljetno, bravo djevojke Clap
Kiki-ko: kako sam ja od svoje swapice tražila lavandastu sliku, baš mi je drago da je još jedan swap u lavanda motivima Embarrassed
more: Divni magnetići(?), a quilling čestitkica je odlična, za držati na vidljivom mjestu Thumbs%20Up
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 20:34
Da,biti će na jako vidljivom mjestu.More,prekrasan lila kolaž.Baš u stilu.Ali ne mogu se načuditi kako nam je sve leptirasto.Kao da smo se dogovorile.Čekaj,da nisam ja u svojim postovima par stotina puta spomenula da volim leptire...?Hm... smile187
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 20:41
@ Kiki, nešto su me leptirići uhvatili u zadnje vrime i ugodno sam se iznenadila kad sam vidila da i na tvome poklonu ima leptirića. I u pravu si kad kažeš - kao da smo se dogovorile Smile
 
@ Kami dobro si napisala, ono jesu magnetići. Ali čestitka je u biti bilježnica (sa 38 str., mislim) Smile
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 21:01
Sve mi se čini da bi se bilježnica mogla pretvoriti u slikicu na mom zidu jer u protivnom bi mogla dobiti nogice.smile199
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 22:22
cure odlicni radovi smile93...super ste to slozile...svaka cast...   a nasa more je to sve skupa super upakirala....
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 23:21
Love%20Yousmile71 smile93smile93smile93... dakleeeee, cure drage sve ste se opasno raspištoljile, da ne velim rasproljetile... jedan swap ljepši od drugoga... prava eksplozija kreativnosti, razigrane mašte... pravo ste vrelo razigranih ideja i samo s nestrpljivošću čekam ostatak predobrih kolaža kojima nas More oduševljava svakim novim swap-parom.... ujedno javljam da smo SandraZg i ja danas popile fini rashladjeni sokić uz obalu Bundeka i razmijenile naše swapiće... ona je draga, predraga mlada osoba, oduševila me svojim poklonima od kojih je jedan i za "tekuću" upotrebu i jako, jako fiiiiiini Drinking%20Red%20Wine ...no strpljenja, sve ćete uskoro vidjeti....
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 00:46

 

 

Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 02:03
kiki-ko,more,primavera,smile64sandra-prekrasni radovi!Stvarno ste curice dale sve od sebe za ovaj proljetni swap!savršeno!
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 08:53
Primavera i sandrazg: bravo djevojke, swapići su vam dražesni, profinjeni i nadasve proljetni,
a i lokacija gdje ste se razmijenila mi nekako pristaje njihovom šarmu Clap

edit: znate da je rok razmjene bio jučer pa nam more odsad radi prekovremeno, a možda i danas na praznik rada slaže preostale kolaže Cool
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 11:38
Club Club Club Crazy%201 ....ajmeeeeee sramoteeeee, ja sam se tek danas osvjestila i shvatila da sam potpuno fulala temu.... curice moje drage i nadasve draga Sandra, oprostite gospoji u godinama preopterećenoj svakojakim brigama, menopauzičnim gubljenjima u prostoru i vremenu Arrow%20Head     ... vi ste sve tako drage, fine i pristojne, hvala posebno Kami koja pozorno prati svaki swap kolaž i podupire nas svojim divnim komentarima, hvala Slavici i svakako puno hvala mojoj swap-partnerici Sandri, što nije niti jednom rječju prigovorila swapićima koje je dobila od mene... ja sam se zanijela u te ruže i samo sam njih imala pred očima, shvatila sam iz Sandrinih postova da ona silno voli ruže i u tom zanosu posve sam smetnula s uma da je ovo decoupage swap.... to sam shvatila tek kada sam htjela objaviti fotke u svojoj galeriji, kad ono... Thinking one tu ne spadaju, nego u Ručne radove i izrada nakita.... no dobro, utjeha mi je ipak da barem godišnje doba nisam fulala smile96 pa ću priču o swapu i fotkice postaviti u Ručne radove i staviti ovdje link za djevojke koje manje švrljaju onim dijelom foruma.... velika pusa svima za razumijevanje Valentine%20kiss
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 11:41
Pa Primavera ovo je sve samo ne isključivo decoupage swap Wink Ja sam svaki dio svog swapa stavila u zasebnu galeriju,
ali sam u svakoj od njih stavila i fotkicu svega na kupu Embarrassed Kud si se sad dvostruko zaletila LOL
Sve metode su bile dopuštene, samo što većina onih koja se bavi i decoupageom ima potrebu dio swapa napraviti u decoupage tehnici...

Da si stigla bolje švrljati i gledati, primijetila bi da je OTOK Izzy poklonila divnu sliku na staklu koja nikako nije u decoupage tehnici
i objavila ju samo u svojoj galeriji u Razni hobi gdje i spada Tongue Ah, naša konzervice šašava

edit: evo, ja provjerila i more je na 1.strani napisala: "Poželjne su raznovrsne tehnike. Dakle, zasučite rukave i na posao Tongue"
Na vrh
sandrazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 12:27
Pozdrav, drage cure, swapići su vam prekrasni, stvarno ste se potrudile....nadam se da ste sve uživale kao i ja....posebno veliko HVALA Primaveri na predivnom swapu, zbilja mi se sviđa...jučer mi je stvarno bilo prekrasno popiti sok s jednom tako divnom osobom i šteta što je vrijeme brzo prošlo...nadam se reprizi:)smile79

inače, ja sam i mislila da trebaju biti različite tehnikeConfused
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 12:29

  Confused Cry ...ne znam, valjda mi je takav dan, potpuno sam smetena... ne samo da sam noćas sve pročitala, čak sam si i na papirić popisala sve swap radove... bolje da preskočim današnji dan i da se pokrijem po glavi  ...očito sam malo pukla (štono bi reko Mister K...m LOL ) ... sad vidim i sama, no kakogod, hvala ti još jednom draga Kami na pojašnjenju i nadasve veliko hvala našoj marljivoj More   koja je sigurnom rukom i prekrasnim kolažima vodila ovaj swap...Thank%20You

...hvala i tebi draga Sandra Thank%20You ...bilo je pravo zadovoljstvo upoznati upravo tebe i usrdno se nadam da ćemo naše druženje još koji put ponoviti...btw, čokoladni liker je mmmmmmmmmm, predobar Smile
 
...ipak dajem i link na Ručne radove i izradu nakita gdje sam, kako i spada, pokazala svoje swapiće
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 14:14

 

 

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.