Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna oaza na brijegu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna oaza na brijegu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 107108109110111 319>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2012 u 22:20
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2012 u 22:23
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2012 u 22:27


Ukrasne jabučice
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2012 u 22:30
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2012 u 22:33
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2012 u 22:59
Bravo,plastenik se popunjava,a s lukecom si me oduševila .
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2012 u 23:25
smile78Ponovo preljepo rascvjetao brijeg a niču i plastenici vidim pa ti više nećeš ni ići na plac, voće, povrće cvijeće što je slijedeće?
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2012 u 23:40
Neumorna si draga, svaka ti čast!
Lipik
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2012 u 23:54
opet sam došla diviti se tvojim slikama..ova mi je posebna

..hvala na receptu za pekmez od bundava..mora da je fini
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2012 u 09:01
Evo prošetah i uživah,sve je prelijepo,noviteti,police prepune,okoliš :),najviše me zaitrigirao luk,javljaj kako nepreduje i da li je zbilja istina to što bakica reče.
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2012 u 09:51
Baš je lijepa a i ostalo....Još nisam čula za taj luk stoletnjak...


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2012 u 10:39
blic šetnjica... za luk ja naravno pojma nemam... tuduk sam za povrće i voće Confused.
Sve ostalo je divno, ali i meni je pampasica prekrasna... moja je odlučila odštrajkati ove godine s metlicama.

Pekmez isproban... taktički raspoređen po palačinkicama jučer navečer i zadovoljno završio u trbušćićima.. odličan je... onaj s čokoladom Wink
belica,zagreb
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2012 u 10:41
Nije me bilo dva tjedna i odmah se ima što vidjeti, kad god šetam tvojim vrtom uvijek si mislim kako ona sve to stigne   smile211
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2012 u 13:59

Nisi jedina koja se to pita!
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2012 u 21:19
maris40 izgleda da si ti jedina znala za ovaj luk.Pošto sam ti ja gradsko dijete,meni je očito falilo gradiva iz tog područja.Sva sreća,bakice s placa su mi prozor u svijet i puno sam od njih naučila.

aralija moram nadoknaditi sušno ljeto bez velikog uroda.Ma trebala sam slikati papriku u plasteniku da vidiš,ogledni primjerak,ali sad tek rađa.

ljiljus nisam neumorna.Danas smo imali radnu akciju,jedva stojim.Anabistrica mi je rekla da želi slike iz vrta,a ne samo sukulente.Situaciju sam shvatila ozbiljno i krenula odmah u akciju sa svoja dva muška pomagača.

Mari5510,ono sam se popela na stolac da uslikam.Slijedeća slika je sa krova,sva sreća da nije strm.A ako imaš volje ,isprobaj recept.

arim i ja pomno pratim taj čuveni luk.Maris mi je rekla da zna za njega i da ga već dugo traži.Morat ću od bakice otkupiti sav urod.

milica7 hvala na šetnji,dođi mi opet,a luk izgleda svi ili volimo ili je stvarno neobičan.

belica neka si se ti zasladila,moraš vratiti izgubljeno.Slike mog tj.našeg današnjeg truda bit će poslikane sutra.MM je rekao zašto smo to sadili kad danas sve vadimo?Kako objasniti da sam u međuvremenu promjenila koncepciju.

Ksan ja ti nemam praznog hoda,a imam i dobre pomagače.Dobar dio radova ipak je moj,ali moraš stalno nešto raditi ili mjenjati.Meni je to radna terapija.

Anastazija draga,ja sam stalno u zaostatku sa radovima,ali onda subotom zapnemo i nema pauze,danas akcija trajala od 11-18 sati,bez predaha.

Svim svojim šetačima šaljem

Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2012 u 21:32
lijepe slike, kao i uvijek, jedva čekam vidjeti novi imidž tvog imanja
pošto onih svojih par kvadrata, raštrkanih ni simo ni tamo zovnem vrt, onda mi se nekeko ne priliči tvom dati isti naziv
ipak je to lijep i poprilično velik komad grunta


stogodišnji luk imam, meni se jako sviđa kako raste, slatko mi je vidjeti male glavice formirane pri vrhu stabljike
ne konzumiram ga, bude mi ga žao kidati jer ga nemam dugo pa ni puno
ali kažu da se cijelu godinu može jesti, kad nema češnjeva, može se rezati zeleni dio - stabljika
evo kako ta lukovica izgleda
http://i1024.photobucket.com/albums/y302/kalelarga/AD%202012/P1110297.jpg
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2012 u 23:22
Velika hvala i smile78za uslišenu želju. U vrtu se uvijek nađe neki razlog za uživanje i veselje, zar ne? Vidim da je pampasici sušno ljeto godilo pa se kočoperi.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2012 u 19:39
natalija ne znam baš da li će biti sve novo,ali sam se trudila da neke biljke dovedem u red,a one koje su jako narasle ili sam ih na krivo mjesto posadila(znaš ono kad posadiš tamo gdje ima mjesta) sam ovaj put stavila kako treba.Luk je upravo taj na slici i moram reći da je već narastao nekoliko cm.

anabistrica moram priznati da sam te odmah poslušala.Ipak su mi falili radovi u zemlji.Nadam se da će ti se sviđati.Čak sam se popela na krov radi slikanja.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2012 u 19:44


Peperomia carperata rosso
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2012 u 19:48


Poklon od maris Crassula pellucida rubra
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 107108109110111 319>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.