Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 107108109110111 243>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 17:28
Slažem se , samo moraš doći po njihsmile102
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 17:30
stvarno je novi cvjetni ljubimac divan ,i ja ti zelim da je na kraju moras smjestiti u vrt
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 17:53
Vidim da triša ne miruje, kupuje se i to je dobro!
I moji Bešlićevci isto cvjetaju. Kupile smo istu crasule (i moja upravo sada cvjeta) i jako mi se sviđa njen cvijet!
Gardenija je super!
Od ona dva kaktusa što si nabavila onaj lijevi imam i ja(barem mi se čini). To je kakutsić koji mi je ove godine jako puno puta cvao! Barem jedno tri puta i svaku put po dva cvijeta! Boja cvijeta je žuta(moja omiljena)
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 18:06
Triša crasule i kaktusići su predivni,gdje ih držiš kad ti sada cvjetaju,moji su u dubokom snu!!??Thumbs%20Up
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 18:17
Pa dobro Triša, je li sada vrijeme za cvatnju kaktusa i sukulenata?
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 18:25
lijepo si se opet počastilaClapClapClap ja čekam slijedeću kavu u Bauhausu, samo ne znam kako ću pred MM

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 19:08
Prekrasne biljke..ljubičice su jako lijepe, sviđa mi se boja
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 19:45
Drage moje, kaktusi su svi pred staklom - dobro većina - i u toplome i izgleda da su odlučili cvjetati, što me jako raduje.
 
Lora, lora, samo nam još Bauhaus treba, ali... i ja jedva čekam.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 19:46
I hoću da znaš samo ovi picmoljci su već veliki porastli tako da ne znam da li ćeš šta dobiti smile155
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 15:52
Tmurno vrijeme nije me spriječilo da vam pokažem kako već pomalo otužno izgleda moje dvorište na današnji dan.
Ipak nekoliko cvjetova i pupoljaka moje najdraže žute ruže prkose jeseni
 
 
 
 
Veseleme i neveni koji me neće razočarati čitave zime, uvijek ću moći ubrati poneki cvjetak za vazu na stolu
 
 
Ceratostigma plumbaginoides promijenila je boju u crvenu-pravu jesenju
 
 
U zaštićenom kutu dvorišta zgurali su se jasmin, palma datula i bugenvilija još uvijek u cvatu.
 
 
Najbujnija je ipak felicija, a iznad nje se nadvio valjda posljednji cvijet brugmansije
 
 
Lantanina pacifička krizantema rasprostranila se po riječkim forumskim vrtovima- naravno i u mome zauzima važno mjesto
 
 
dekospermumi imaju po jedan cvjetak
 
 
 
Kotola je lijepa i kad ne cvjeta
 
 
Senecio cineraria baš se oporavio od drastičnog orezivanja
 
 
Azaleju čuva zeleno bijeli bršljan
 
 
Graptopetalum ostaje vani - kaže Lora bez problema preživi zimu.
 
 
Gazanije, a u sredini lavanda
 
 
Improviziran staklenik od siporeksa, na dnu je stiropor, a gore termopan staklo - hvala Hoya.
 
 
Znate kocicko je dvorište kad gotovo cjelo mogu obuhvatit jednim pogledom
 
 
Još jednom slikano s vrata dvorišta
 
 
Na balkonu se smjestilo ovo
 
 
I na kraju doma sam, stojim kraj šparheta i gledam van
 
 
 
 
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 16:46
Ma eto sve si sad pokazala -a poslije nema šta. Ma kod tebe je uvijek prekrasno bez obzira što je jesen, Vidi bugice kakva je a moja sine ćelava samo tako. samo stabalce ostalo . I šta sad kameni cvijet može u ledeno gdje sad svoje da sklonimsmile65
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 16:47

Triša, prekrasno ti je dvorište....jako lijepih biljaka imaš i krasno je vidjeti toliko cvjetića sredinom studenoga u tvom vrtu! Žuta ruža je fenomenalna, ali što ti je bugica još uvijek lijepa!!! smile94

Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 17:01
lijepo i još uvijek rascvijetano, a izbor biljaka kao u botaničkom vrtu

još malo žutog 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 17:16
Cure hvala vam, ma ovo su vjerojatno zadnje slikice da još nešto cvjeta, iako kod nas znaju neveni, ruže tratinčice (još ih nemam) cvjetati cjelu zimu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 17:30
Triša, dvorište ti prekrasno izgleda, tako volim, nema odustajanja ni u jesen, ni u zimu, uvijek se nešto dešava, uvijek nešto cvate
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 17:49
Baš mi se to sviđa ,kud god pogledaš sve puno cvijeća,i vani i u kući.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 22:10
kao što Štefica kaže kud god se okreneš ima cvijeća a to kod tebe volim sve skučeno i sve lijepo sređeno
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 12:55
Ljepotic<e moje hvala vam, srećom pa je malo prostora, jer imam u vikendici i previše, pa tko bi to sve stigao.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 20:04
da znaš nemam i ni ovu pacifičku krizantemu
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 20:08
Pa baš mi je drago da i ja tebi mogu nešto posaditi. To je Lantanina, dakle odvojiti ću mali pelcerić, a do druge jeseni će narasti veliki.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 107108109110111 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.