Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt pokraj Save
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt pokraj Save

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 105106107108109>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 1,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2014 u 19:47
Fotka ko fotka i nije baš najuspješnija, ali je zato tvoja  snaša  najljepša cvijetna kreacija koju sam ikad vidjela. Savršena je!!!smile55

Originalno poslano od člana blue sky blue sky napisao:

Moram se pohvaliti da u našem selu imamo smotru folklora već 14 godina i kako sam sa svojim frendicama zadužena za uređenje ove godine sam napravila snašu od cvijeća kako bere jabuke .Nažalost fotka nije baš uspjela i baš mi je žao što to nisam navjeme fotkala
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2014 u 16:40
krasna snaša.ideja je za čistu peticu
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2014 u 23:51
Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

fuksija je divna...a hibiskusa cu i ja uzgojiti do godine...ljepi vrt i nemogu da ne komentiram...smile57
Oooo  puno ćeš ti toga uzgojiti do godine smile79
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2014 u 23:54
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Dugo nisam bila u vrtu pokraj Save i vidim da sam dosta toga propustila, ljepota cvijeća i kolorit boja a i svršenstvo fotkica ostavlja posjetitelje bez daha pa tako i mene. smile55
hvala draga na komplimentu što se tiče fotkica samo metnem na AUTOi evo lijepe fotkeWink
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2014 u 23:58
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Prekrasni asteri, i ljubičasti i bijeli! Ni krizanteme ne zaostaju. Odlično si okom kamere "ulovila" leptire .
Andina ovih dana su bili neobično zaokupleni svojim poslom na krizantemama da ih uopće nije smetalo što ih ja stalno zagledavam i škljocamSmile
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2014 u 00:03
Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

predivno...leptirice privlace cvjetovi meni je neki dan cak i u kucu usao jedan krasni...izgubio se od kamenjara a prozori bili otvoreni....smile64a fotka snese je dobra nesekiraj samo da mi je znati kako si to uspjela...izgleda da i ti imas zlatne ruke i veliku ljubav prema cvijecu....kao i svi mi....ljepo je biti dio vas..ja sam sretna kad setam tudjim vrtovima...a u tvoj stalno dolazim...smile86
Ovo si dobro napisala-kao i svi mi-  smile79
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2014 u 00:06
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:

Prelijepe fotografije draga blue i dokle god bude ovih divnih bioindikatora  u našim vrtovima možemo biti sigurni da živimo u čistom okolišu.

upravotako kada su kojekakve bube i pčele oko nas još imamo sreću da možemo njuhom osjetiti opojne mirise prirode
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2014 u 00:09
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:



Snaša u berbi jabuka, krasna ideja provedena u djelo. Da, šteta da nisi uspjela napraviti još koju fotografiju. Zato si me oduševila šarenim letačima u tvom vrtu. Jako volim leptire i čini se kao da ih je, kod mene barem, ove godine bilo u nešto manjem broju.
 ovdje ih je bilo stvarno puno jedino što ove godine nisam vidjela lastin repak 
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2014 u 00:10
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Prekrasne slike sa leptirima!
miska i tebi šaljem smile79
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2014 u 00:21
Hvala ti Tikvić  .Snašu sam radila na dasku na koju sam metnula spužvu za cvijeće nju sam natopila i sve skupa zamotala u foliju na to sam slagala cvijeće lice sam radila od seduma kosu od tučka pupavica,pregaču sam kombinirala ruže i hortenzije rubinu tj. haljinu od krizantema  i karanfila a maramu od grospfilije,opanci koji se ovdje ne vide od suncokreta .Smilei tako cvijet do cvijeta 
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2014 u 08:56
Krasno cvijeće i leptirići, a cvjetna snaša je za čistu peticu. Svaka čast na ideji. Ostavljam ti pozdrav iz kišnog Karlovca... smile92
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2014 u 23:49
prekrasno sve - od duplog hibiskusa, fuksija, divnih slika sa leptirima...... ali snasa je smile227, genijalna. snasa je tako cool da se slazem sa tikvic da je NAJLJEPSA CVJETNA KREACIJA koju sam I ja vidjela. moj duboki naklon smile55nadam se da ce ti netko proslijediti sliku - jer sam sigurna da su je I drugi slikali, a do tada ja ponavljam ovu tvoju
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2014 u 23:53
wau svaka ti čast baš si kreativna, ako fotka nije uspjela snaša bome jeste 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2014 u 00:07
Pozdrav vrtlarice i umjetnice Hug
Nadam se da je još netko poslikao ovo što si napravila, zaista je za svaku pohvalu!
Oni leptiri su ti priča za sebe, nešto nestvarno Clap
Rijeka

Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2014 u 23:22
Cure hvala na komplimentima i baš sam počašćena sa ovim vašim rječima i komentarima
Bugicasmile79
Klaudijasmile79
Josipasmile79
Mirasmile79
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2014 u 23:27
Skupila sam još neke fotkice od drugih  koji su također slikali.Kako nam se naša smotra zove-Kolo na dva štuka- Evo prvo slikice od kola u kojem plešu kćeri i sin skupa sa djedomSmile
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2014 u 23:30
kako ju je bilo teško nositi jer je cvijećarska spužva bila puna vode donjeli smo je iz radione na lojtramaSmile[
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2014 u 23:31
ovo je moja ekipa
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2014 u 23:32
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2014 u 23:33
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 105106107108109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.