Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 105106107108109 140>
Korisnik
Poruka
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 22:56
Joj Katek, zarazila si me s trubljama, već ih sanjam!!!!smile222

Rožice su mi všeč!!!

A ovaj clemić vitičelasti po mom šalabahteru nema ime, osim viticella, cvate od 6-9/10 mj, grupa obrezivanja je 3 i nije osjetljiv na hladnoću, može biti na svim stranama svijeta. Iako znam da najviše vole glavu na suncu a noge u hladu (ja volim obratno!LOL).
Veeeeliki pozdrav!Clap


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 23:08
He, he, sinoć sam prevrtila jako puno slika sa klemićima i kada sam vidjela C. V. Blue Bell, velim to je moj... onda idem dalje pa naletim na Alpina Helsingborg, uh sad je več dilema, pa su još C.V. Blue Boy, John Treasure i Litlle Bas bili u kombinaciji, kao i samo viticella bez imena, kao'ko si i ti rekla. E sad, vrag bi ga znao, kada za klematis sa istim imenom imaš slike različite po boji. No jedno sam sigurna Barek nije nikako LOL.
Što se trublji tiče, napraviti ćemo nešto da ih više ne sanjaš, nego da ih gledaš Tongue.
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 23:16
Onda nek bude samo vitičelko!
Za trublje ti puno hvala unaprijed! Em su krasne, em mirišu!
smile78
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 23:54
Pozdrav! Gdje držiš trublje preko zime, mooolim te? Moraju li biti na toplom i svjetlom ili mogu prezimiti u podrumu s trunčicom svjetla? Smile
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 00:13
Malo sam u zadnje vrijerme zanemarila tvoj prelijepi vrt, no zato sam si danas dala oduška i lijepo se našetala. Sve pohvale jer je sve prekrasnoClapClapClapClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 06:32
I do mene zamirisale trubice u tri boje!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 06:52
Trube su cijela rascvjetana stabalca,ruža  penjačica puna cvića,baš si sretnica,a ruža mini-koja boja....lipo mi je kod tebesmile64smile169
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 08:32
smile227smile79
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 09:03
One ruže pokrivačice tla su zaista lijepe, i ja imam jednu cijepljenu kao stablašicu, kad procvate predivno izgleda. Sve ti je prekrasno.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 09:13
kat.rea,bas nijednu nisam ulovila,nisam bila kuci

trube su predivne,a ruzu pok.tla imamo istu
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 10:10
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

ruža pokrivačica tla
Picture%201160
 
U ovo doba tako raskošne?????? Shocked
Time is something you can never get back..
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 10:16
Katice......kad dolazite točno...evo trube sad u punom cvatu a ne znam dali će biti kad vi dođete......
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 13:20
smile149
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 16:16
Sunceee, moje trube su posađene u bubanj od veš mašine
 evo na slici truba izvađena iz zemlje zajedno sa bubnjem i tako ide u podrum u kojemu ima malo svjetla, ali ne baš previše. Po zimi tu itamo koju kap vode, a kada dođu topliji dani opet sa bubnjem u zemlju...Moram priznati da mi se to pokazalo jako dobro jer nema velike prilagodbe kod ukorjenjivanja, jako brzo potjera i rano ima prvu cvatnju... ovo im je več treća cvatnja ove godine...
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 16:58
E Katek sve ti je super! Imaju li gaure sjemenke, ako da, bilježim se sa štovanjem :)
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 20:47
Lora, hvala lijepa, tvoja pohvala mi puno znači, jer ti si veliki znalac što se cvijeća tiče.
 Anaida da sano znaš kako su sinoć mirisale ( danas ne jer pada kiša).
Miro imaš pravo, trube su cijela stabla, a to je zato što su po ljetu u zemlji, ne u tegli.
Smail ja sam ove godine pokušala od 3 grane ruže pokrivačice napraviti stablašice. Za jednu znam da je uspjelo jer mi je potjerala grančice iz gole šibe, a za druge dvije čemo vidjeti na jesen...
Gio vidim ja da imamo dosta istih ruža Wink
 Misty to im jedrugi cvat.
Antune, mi smo u subotu u svatovima i u nedjelju smo još u Požegi. Neću ti obečavati, ali imam tvoj broj telefona, pa ako stignem barem na par minuta da se vidimo, javim ti se.
Medo, gaura je sada tek počela cvasti, tako da nemam pojma ima li sjemenke i može li se sjemenom razmnožiti. Morati ćemo malo vidjeti kako ju razmnožiti, ali mislim da su rječanke ( Šmrcko i Lora) reznicama razmnožavale.
Toni i Vilmač, hvala na posjeti, dođite mi opet, kao i svi dragi prijatelji koje sam več spomenula.
 
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 21:04
Ja sam se dobro prošetala tvojum vrtom,prelijepo ti je,ruže,trubice,clemić,gaura.....TongueTongueTongue
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 22:56
kod tebe se svaki put oduševim -ali sad sam baš se iznenadila gdje si posadila svoje trube -ja se toga nikad nebi sijetila -baš dobro
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 23:27
Predivan ti je vrt, tvoja glicinija me uvijek oduševi.smile99

Imaš li kakav savjet za sadnju glicinije, smije li se saditi u jesen zbog snjegova. I ja imam ljepoticuEmbarrassed
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2010 u 11:36
predivno ti je cvijeće, truba ti je super, bi li ja mogla dobiti koji pelcerić.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 105106107108109 140>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,891 sekundi.