Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj senjski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj senjski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 104105106107108 152>
Korisnik
Poruka
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 09:39
Krasni noviteti i krasni cvijet amarilisa smile71
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 08:20
hvala dado na pomoći s identifikacijom...naravno BB mi je rekla, ali ja uglavnom sve zaboravim ak ne zapišem, a nisam zapisalaWink.
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 08:27
Dobro si rekla "napuhao se", ali tko i ne bi kad bi bio tako lijep?
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 09:58
misty, ja ti njega svako jutro malo pošpricam odstajalom vodom i za sada je zadovoljanWink...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 15:29
Lijepo, lijepo...

Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 17:00
Sukulentima poslije duge zima paše malo sunca,a vidim da si se opet ponovila,amarilis je prekrasanTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 18:37
a kukurjek vam se ne sviđaWink?
 
JUčer smo bili malo u šetnji, pa sam, kako bi naš skitnica rekao, oštetila državu za malo visibaba i šumskih kukurjeka:
 
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 21:59
Lijepi šumski buketić! Clap
Polako tvoji krasni ljubimci izlaze na balkon, kako ti je uspio kukurijek procvjetati u pitaru!
život je more
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 06:54
Draga RS,
navratila i ja pazveselilo me je tvoje cvijece,izlaze na sunce,i kod tebe stiže proljeće.
Kukurijek ti je baš lijep,u vazi.smile169
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 07:14
društvo na sunčanju si lijepo smjestila, samo oprezno s vodom, nema da omanu Wink

kukurijek, iđirot i tradescantija divno izgledaju, a i crassula nije loša Approve

mislim da imam iđirot - od jesenas, sad znam zašto nije baš u naj stanju - on je močvarna trava, a ja neznalica mislila da su sve trave ko tucanj i ostali korovi po dvoru - da im ne smeta suša Confused
teško on preljeti kod mene
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 07:34
I ja sam se došla osunčati. Mene vjetra ne može odnijeti Tongue pa ostajem na južnom balkonu!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 17:27
Ne bi vjerovala, ja napokon došetala do tebe. Sva sreća da tvoju zelenjavu vidim i uživo, pa nisam baš toliko u zaostatku. Wink
Vidim da ti je kroton crvenkast. Moj je zeleni sa žutim prugama. Jel to različita vrsta ili negdje griješim? Confused
Jel otvorena ljetna terasa da se na kavu pozovem?
La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 19:16
pogledajte kako je zanimljiva ova heuchera:
 
 
campanule se sve rascvale pa sam promijenila aranžman:
 
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 19:17
Originalno poslano od člana bigmamma bigmamma napisao:

Ne bi vjerovala, ja napokon došetala do tebe. Sva sreća da tvoju zelenjavu vidim i uživo, pa nisam baš toliko u zaostatku. Wink
Vidim da ti je kroton crvenkast. Moj je zeleni sa žutim prugama. Jel to različita vrsta ili negdje griješim? Confused
Jel otvorena ljetna terasa da se na kavu pozovem?

Darling, kroton je različita vrsta...terasa otvorena za pijenje kave, doduše još nije u nikakvom sjajuWink

 

...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 19:21
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

društvo na sunčanju si lijepo smjestila, samo oprezno s vodom, nema da omanu Wink

kukurijek, iđirot i tradescantija divno izgledaju, a i crassula nije loša Approve

mislim da imam iđirot - od jesenas, sad znam zašto nije baš u naj stanju - on je močvarna trava, a ja neznalica mislila da su sve trave ko tucanj i ostali korovi po dvoru - da im ne smeta suša Confused
teško on preljeti kod mene
 
natalija, po tvojem savjetu, posadila sam ih u suhi supstrat i još nisu dobili ni kapljice vodeSmile.
crassula je slatka, kaj ne, a taj iđirot, misliš na Ogon? Prekrasan je, ostat će mi na balkonu, nejde u Senj. Zašto bi bila neznalica, nitko nemre sve znati, nisam ni ja znala...to znaju samo ovi naši forumaški profešuriClap!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 19:52
Lijepo si posložila, plava boja zvončića dobro se slaže s tamnozelenim luišćem, a smeđe stapke kukurijeka nekako su mi posebne. Kad se otvara terasa za pijenje kave?LOL
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 19:59
Tu se uvijek vidi nešto lijepo.Kroton je divan,nemam riječi.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 23:09
ja bum to došla osobno prekontrolirati Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 23:25
super mi izgleda kukurijek u kombinaciji s kampanulicama! bas slatkoSmile
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 23:44
cvjetići su divni, tako lijepog zdravog izgleda. Nasmijala sam se kako si predstavila svoju lijepu travi:"....ali joj, naravno, ne znam ime...." ...kako mi je to poznatoLOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 104105106107108 152>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.