Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 104105106107108 260>
Korisnik
Poruka
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 14:18
Ovak ja ove godine nebudem pisala Deda Mrazu već Teti Flavii jer njoj tak divne stvari padaju napamet i ima čarobna kolica po dučanima i u njih padaju tak lijepe stvari da bu ona bolje pogodila što želim neg Deda Mraz.smile145
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 15:55
krasne cvječke mali, pa onda reci da nisi gora od mene.....
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 16:59
Flavia, draga, nemoj biti razočarana pasiflorom što ne cvate. Daj ju podrži malo, reci dobro, ak već nećeš baš sada, već je i malo prekasno da sada procvateš, nemaš više toliko snage. Lijepo joj reci, znam ja da ćeš me razveseliti na proljeće i da ćešbiti najljepše pasiflora na svijetu, a sad se malo odmaraj do onda.
Tako, ti samo lijepo s njom, vidjet ćeš kak bude dogodine lijepa...Wink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 17:09
Draga Sara.....pa nemrem ih više molit...skačem oko njih, dajem im sve kaj im treba....najbolja zemlja, prihrana i sve....pjevam sviram...a one niš. Ti veliš da nemaju snage više...a za puštat listove i "federe" imaju snage....ma nek se j....smile96
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 17:10
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

krasne cvječke mali, pa onda reci da nisi gora od mene.....
naravno da nisam gora.....LOL...znaš ja sam si danas ubola zelenu ružicu....je neka mini....ali je zelena....i pahija jednog...Wink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 17:12
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Ovak ja ove godine nebudem pisala Deda Mrazu već Teti Flavii jer njoj tak divne stvari padaju napamet i ima čarobna kolica po dučanima i u njih padaju tak lijepe stvari da bu ona bolje pogodila što želim neg Deda Mraz.smile145
Sigurno ti je došel M, Tija draga, kad si tak dobre volje...i još smajliće mećeš...kaj baš i nije tvoj običaj...to nekaj ne bu dobro....LOLLOLLOL
...za pisanje pisma Deda Mrazu.....nemrem komentirat....od smijeha...LOLLOLLOLWink
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 17:19
No, no, Flavia-vidiš zašto neće cvasti, ružne riječi- pričekaj do proljećasmile60
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 17:23

Ma šalim se ja Sara.....to ih ja samo malo "plašim" ne bi li se trgnule još ove sezone i pokazale cvjetiće....smile187

Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 17:24
Oduševile su me tvoje orhideje..jesu to orhideje,jer ja ti te latinske nazive nič ne pamtim?
Kaj pjevaš pasiflori,možda joj se pjesmice ne dopadaju,pazi kaj nebusmile85?
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 17:27

"teta Flavia" još nije došao, bude preksutra, pak se osjećam vrlo sretno

Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 17:32
Piramida....možda imaš pravo....ja pjevam njima...ali me je valjda "grdo" čut...pa pasiflore protestiraju....budem probala s recitacijama! smile187
A cymbidiumi jesu orhideje...hvala na pohvali! smile71
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 17:33
Super Tija....baš mi je drago da si dobre volje! A tek preksutra kak buš dobre volje, a? Hug
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 17:45
Evo sad malo današnjih sličica....
 
Hibiscus senensis Yoder...mlada biljčica, ali stalno ima neki cvijetak....
 
žuto-narančasta lantana camara
 
Bromi - brugmansija...svakim danom mi je sve ljepša Embarrassed
 
...i malo "mrtve prirode" s mog stola....jučer dobiveni rezani ukrasni suncokreti od ujne iz susjedstva, ima 2 vrste...tamniji i svjetliji...
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 17:48
Krasni hibi i još ljepša lantana Flavia.
Njima sigurno pjevaš najnovije hitoveWink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 17:54

A danas sam se počastila s još nekim lukovicama.....

ove tulipane "Shirley" sam prvo vidjela na Lorinoj stranici, baš sam sretna da sam ih našla...
 
ovi su me se posebno dojmili nježno žuti sa resicama i tu i tamo imaju po crvenu "fleku" tulipani "Carousell"
 
a ovo su sparaxisi koji su me uboli u oko na Bromelijinoj temi....morat ću prestat pregledavat tuđe teme.....svašta lijepog imate, pa se onda to meni dopadne....i nastavak znate.....LOL
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 17:59
Dobro tebi ide to šopingiranje, sad još i sparaksisi...
Ovi naslikani su stvarno krasni primjerci, nadam se da će takvi biti i uživo.
Ja ih obožavam. BravoClapClap
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 18:00
E pa da i danas nisti nešto kupila, baš bi me razočarala.

Krasne su lukovice
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 18:01
Daj Otok, nemoj mi se rugat....išla sam drugim poslom...pa je uletilo....Wink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 18:04
A najdraže što sam danas slučajno našla mi je ova zelena ruža...neka je mini...mada su joj listovi dosta veliki....boja mi je posebna, a nije farbana...
 
...jel ima možda netko tako nešto i zna li itko kako se točno zove?
 
evo je...boja je točno takva kakva je na slici...
 
 
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 18:05
Da, Flavia, pogledaj kod nje kaj je sve ona nakupovala.
I još je gratis dobila kvačice za veš objesitiWinkWinkWink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 104105106107108 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.