Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hippy ( Hana  ) - Decoupage Vision
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zatvorena temaHippy ( Hana ) - Decoupage Vision

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 104105106107108 113>
Korisnik
Poruka
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 09:11
Lijepo,baš lijepo...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 11:06
Hana...posebno je lijepa ....sviđaju mi se ornamenti koje si radila sa strane...o motivu da ne govorim, a boje su baš koje volim. prekrasno draga...
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 11:26
jako mi je lijepa ova viktorijanska....a jos mi se vise kod tebe svida sto kada radis nesto-proucis koje su se boje koristile u tom vremenu...(npr.egipatska - tirkizna, ovdje crvena....)

odlicno!!!!
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 11:33
Originalno poslano od člana goga-osijek goga-osijek napisao:

jako mi je lijepa ova viktorijanska....a jos mi se vise kod tebe svida sto kada radis nesto-proucis koje su se boje koristile u tom vremenu...(npr.egipatska - tirkizna, ovdje crvena....)

odlicno!!!!


Hvala goga      ... baš mi je drago da si to zamijetila   
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 14:05
Ja Hippy ne znam koji bi tvoj rad izdvojila ali znam da iz svakog rada zračiš TI i da tebe ne može nitko kopirati.
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 00:17
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Ja Hippy ne znam koji bi tvoj rad izdvojila ali znam da iz svakog rada zračiš TI i da tebe ne može nitko kopirati.


Hvala ti draga...lijepo je to čuti
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 07:56
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Ja Hippy ne znam koji bi tvoj rad izdvojila ali znam da iz svakog rada zračiš TI i da tebe ne može nitko kopirati.
 
Potpisujem Karmen.
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 08:13
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Ja Hippy ne znam koji bi tvoj rad izdvojila ali znam da iz svakog rada zračiš TI i da tebe ne može nitko kopirati.

 

Potpisujem Karmen.


Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 08:18
Evo još jedna tacna u mom asortimanu    ovaj put, sa mojim omiljenim suncokretima

Sinoć bila frendica kod mene, a kak je ona pristojna žena, vidjevši tacnu samo je rekla da je neobična

Meni je tacna u živo puno ljepša... a pogotovo jer sam se totalno ufurala u " slikanje " i dorađivala je do besvijesti, misleći na Vincenta



Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 08:20
Uh,neobično lijepa!
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 09:04
Ja ženo kod tebe vidim samo tvoju nepresušnu energiju i što ja kažem strast koja iz tebe zrači a koja je prožeta kroz ova samo dva suncokreta....čak i u tvom avataru si ti u pokretu.
 
Reci mi da li su to zlatni listići ili sprej i kako se radi s tim listićima. Moram priznati da ih nisam vidjela osim kod vas nekoliko na radovima
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 09:06
pa čuj nemora se svakom svidjet motiv jel tak...no za razliku od tvoje prijateljice meni se jako sviđa kako si ju napravila..i opet ja...tvoju tacnu vidim na svom zidu Smile a kavu bum vam donjela na inox tacni LOL
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 09:18
Hippy....meni se sviđaju suncokreti na tvoj način. Baš sam malo prije rekla da nisam jasna sama sebi, nekada su mi favorit bile ruže. No, od kad se bavim salveticama, suncokreti su me osvojili kao motiv...toliko su ustvari zbog svojih boja koje zrače toplinom ,osebujni.
Tvoja interpretacija je tebi svojstvena i originalna. Sviđa mi se kako si spojila krakle , mješanje boja...i ponovno si me razveselila i raznježila. Hvala ti.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 09:24
tacna je čista rapsodija Van Gogha i sve više i više tvoji radovi poprimaju njegovu notu, ako smijem primjetitiWinkSmile ( no ja ga volim- da ne bi bilo zabuneSmileSmile)
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 09:39
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Ja ženo kod tebe vidim samo tvoju nepresušnu energiju i što ja kažem strast koja iz tebe zrači a koja je prožeta kroz ova samo dva suncokreta....čak i u tvom avataru si ti u pokretu.

 

Reci mi da li su to zlatni listići ili sprej i kako se radi s tim listićima. Moram priznati da ih nisam vidjela osim kod vas nekoliko na radovima



Hvala na ovakvim riječima, al zaista, hvala

da...to su zlatni listići.....

Probala sam sa zlatnim auto lakom uokviriti ovakve " kompozicije" ali to jednostavno nije bilo TO.....
Tek nakon aplikacije zlatnih listića bila sam zadovolja....i od onda ih dosta koristim ( one u ravne, ne zgužvane )...jest da su skupi....ali se isplate...bar za detalje

A kako se radi s njima?

Pa kao prvo moraš imati ljepilo za zlatne listiće ( iako se mogu ljepiti i sa duo medijem ) ali ja koristim baš to mlječno ljepilo koje nanosim kistom...nakon 10-15 minuta, prisloniš zlante listiće preko ljepila i sa suhim, finim kistom, lagano ih pritiskajući da se priljepe.....na kraju " očetkaš " višak listića....Kao završni zaštiti sloj se koristi lak za listiće kako bi zadržali svoju orginalnu boju ..i to je to...
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 09:40
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

pa čuj nemora se svakom svidjet motiv jel tak...no za razliku od tvoje prijateljice meni se jako sviđa kako si ju napravila..i opet ja...tvoju tacnu vidim na svom zidu [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" /> a kavu bum vam donjela na inox tacni [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />


Ženo...koliko bi ti tacni imala na zidu
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 09:43
Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

tacna je čista rapsodija Van Gogha i sve više i više tvoji radovi poprimaju njegovu notu, ako smijem primjetiti[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" /> ( no ja ga volim- da ne bi bilo zabune[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" />)


Ajme...... ali ovo mi je do sada najljepši komentar... u cijeloj mojoj, kratkotrajnoj, decoupage karijeri
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 09:44
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Hippy....meni se sviđaju suncokreti na tvoj način. Baš sam malo prije rekla da nisam jasna sama sebi, nekada su mi favorit bile ruže. No, od kad se bavim salveticama, suncokreti su me osvojili kao motiv...toliko su ustvari zbog svojih boja koje zrače toplinom ,osebujni. Tvoja interpretacija je tebi svojstvena i originalna. Sviđa mi se kako si spojila krakle , mješanje boja...i ponovno si me razveselila i raznježila. Hvala ti.


Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 10:01
smile39stvarno je prelijepa!!!!!!!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 10:08
 
I ja bi ko i Duda kavu nosila na inox tacni. Ovo je prelijepo za nositi kavu i još da koja kapljica padne na nju...... dobila bi fraze!
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 104105106107108 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.