Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 103104105106107 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 07:00

smile199 Prošetala sam u tišini da ne poremetim ljepotu tvojih biljaka... Divno!

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 12:13


Uploaded with ImageShack.us

Da li postoji i najmanja šansa da bi ovo mogla biti bijela echinaceja??smile143


Uploaded with ImageShack.us

Lagerstremija još uvijek cvate kao velika!!



Uploaded with ImageShack.us

Mirine mimoze su već velike cure!!




Uploaded with ImageShack.us
I velikolisni bršljan iz Njivica lijepo napreduje




Uploaded with ImageShack.us
A od gazanija, marljivo skupljam sjeme




Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 12:16


A ova ruža opet neumorno procvijetala
Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 12:24


Čak je  i sirotica postala krasotica

Uploaded with ImageShack.us



Anaidina krijestica, koja je preživjela nekoliko sudara sa mojom malom zvijeri Ellom, sve je lijepša

Uploaded with ImageShack.us




Konačno!!!smile205  Dočekala sam se prvih pupoljaka hibića, a ima ih jako mnogo!!

Uploaded with ImageShack.us

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 12:24
Free,sve ti je prekrasno,ali ova zadnja ruža je posebnasmile71
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 12:29


Uploaded with ImageShack.us




Ovogodišnja, posijana poincijana, veličinom je dosegla biljku starosti 6 godina!!!  Valjda joj prija društvo dubrovačkog gospara!!!

Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 12:35
Pa ja ne stignem gledati kojom brzinom ti stavljaš slikiceTongue
Jel to novi hibić ili ....?Thumbs%20Down
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 12:41


I aralija, poklon tete Đurđice uživa u društvu dobrovačkog gospara, ali ne napreduje kao poincijana, možda je nešto drugo u pitanju

Uploaded with ImageShack.us




I ivančica, koju je susjeda bacila a ja ponovo zasadila, cvate već dreću turu, baš se je krasno oporavila od izgona, susjeda nemože vjerovati da je to ista biljčica koju je ona bacila!!

Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 12:43
Mali kaktus, hibić je jako stari, ali ga svake godine obrežem jer mi je prevelik za spremanje!!  Pa mu onda duže treba do cvijetova!!  Kada ću se moći suzdržati od šišuckanja, od svega želim napraviti tvoj krumpirko, al mi slabo ide!!!smile78
Kada mi dođeš, ponijet ćeš koju reznicu, to je ruža za tvoju sjenicu!!!

E, palo mi je nešto na pamet, da li si razmišljala na mjesto maritime (koje naravno NE BACITI)  posaditi čuvarkuće, imaš ih zbilja puno, ne rade nered, jako su uredne, posadiš i nemaš brige s njima!!  A kada se previše razrastu, za koju godinicu, Starvišak daš meni!!smile96    Na kaj to opet sada vuće, žžžžžžžžžžžžž..........., dobro, ne moraš dati baš meni samo ne baciti!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 12:48


A jako, jako, jako, me razveselio i ovaj mali listić acantusa, mislila sam da je sve smrzulo kaj je ostalo vani, a ovi koje sam unijela u zimski vrt, pali su od topline!!  Za ovu zimu ide u podrum!!!

Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 12:52


Kiki-ko, a vidi ti tvojeg bolesnog pacijenta!!!   Nabubrio, narastao, podmlatka koliko želiš!!!

Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 12:55

Opet lijepe slike tvog vrta! Bravo!  Da te pitam kako se ovo zove tvoje - moje - cvate i kod mene:

 

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 13:02


Ova glupača, ma koliko nekome od vas bila lijepa, zauzela mi je svaki centimetar vrta, i svake tegle, i svaki prorez između ploča, i ispod svakog kamena je ima, samo mi je nema u ušima, a zavlači se valjda i tu samo je još nisam primjetila!!!
Valjda je ćula da ja jako volim djetelinu!!!



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Mali kaktus, ukredeni ostić je procvao, a moji ni mrdac od cvijeta, a listova puna šuma!!!

Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 13:05


Muhlenbergijine alstomerie sve su bujnije, a svako jutro, s šalicom kave im šapućem....tko je najljepši na svijetu..... i one rastu, rastu

Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 13:09
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:

Opet lijepe slike tvog vrta! Bravo!  Da te pitam kako se ovo zove tvoje - moje - cvate i kod mene:

 

  Pitat me možeš, draga Miro, al badava, kad nisam zapamtila latinsko ime a netko ga je spomenuo, ali mi ti to zovemo...snahice..jer marljivo rasti i same se zasijavaju, ako im dozvoliš, ako ih ne isčupaš prije nego se zasiju, i nemaš dalje brige s njima, samo počupaš višak biljčica i podijeliš dalje!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 13:12


Nije agava procvijetala, tako mene svako jutro iznenadi tekoma na najnevjerojatnijim mjestima, čak i čempres i vrbica tako procvijetaju svakog jutra!!   Dekoraciju tegle, lijepo molim zanemarite!!!  Agava ide na novi položaj!!!

Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 13:34


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
Moj kamenjar se sve više popunjava sa sve više cvijetova!!  Još da se dočekam procvijetanih ostića, lila monarde, ma ima se u tom dijelu kaj očekivati!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 13:36
Baš sam sretna da ti se onaj jadnik primio i van svih očekivanje razmnožio.Što se tiče akantusa,to je kod nas korov.Doslovno nekontrolirano neiskorjenjiv.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 13:39


Uploaded with ImageShack.us
Ovo je moja milionbells asarina, narasla je do visine od metar i pol, ogradica tj, penjalica, se joj od listova i mnoštva cvjetića i pupića skoro i ne vidi!!!  Kada sam je sijala, imala sam sliku cobee pred sobom, zato sam se jako začudila premalim cvijetićima, ali i asarina mi je sada prekrasna!!

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 13:40
Sad mi je jasno zašto je MM jučer našao lopaticu u vrtu,a ja se pravila da ne vidim.Wink
Ma,ništa zato,al sam sad nešto ugledala iljepo u tvom vrtu...Wink
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 103104105106107 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.