Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Adenium obesum - Pustinjska ruža
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Adenium obesum - Pustinjska ruža

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101102103104105 407>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 11:21
@bebolina , zar uopće sumnjaš da ne bi bila prva u redu za sjemenke. Pa nije život jednosmjerna cesta. Samo neka dozore da ne radim račun bez krčmara.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 20:44
Originalno poslano od člana Pinus Pinus napisao:





Predivni adeniumi Pinus!! Nadam se da će moji jednom imati toliko cvijetova smile227
Na vrh
zmaj View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zmaj Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 07:46
Imam jedno pitanje za znalce. Što više odgovara Adeniumima da su posađeni u većim posudama ili poput Kaktusa vole skućeniji životni prostor.
Moji su porasli i teglice su im sada onako po mjeri, ali imam osječaj da su počeli stagnirat. Planiram ih izvadit da vidim da li nema kakvih buba u supstratu ili na korjenu, pa sam u dilemi da li da im samo promjenim zemlju ili da ih odma smjestim u veće posude.
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 08:21
mislim da vole veće posude zmaj.. i ja svoje planiram prebaciti jer mislim da su im premale posude mada se čini kao da su im taman
Per aspera ad astra.



Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 17:43
hvala vam na dobrodoslici i ja se nadam da cu se ugodno  druziti sa vama 
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 20:38

Evo pupovaEmbarrassed Ne pitajte me koje će boje biti, pojma vam ja nemam dok se potpuno ne otvore. Sigurno je da samo da će biti svijetle boje i punog cvijeta kao od @Emilly

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 20:43
smile227bebolina...jos kod tebe nema nikog doma,ha?Wink
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 20:53
Originalno poslano od člana irenaidani irenaidani napisao:

smile227bebolina...jos kod tebe nema nikog doma,ha?Wink
Ima moja draga kčer Embarrassed ona zalijeva i kako vidiš povremeno fotka za svoju mamu koja "zabušava" i skiće se po metropoliLOLLOLTongue
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 21:11
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Evo pupovaEmbarrassed Ne pitajte me koje će boje biti, pojma vam ja nemam dok se potpuno ne otvore. Sigurno je da samo da će biti svijetle boje i punog cvijeta kao od @Emilly



Znači kinder surprise smile96
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 21:27
Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:

Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Evo pupovaEmbarrassed Ne pitajte me koje će boje biti, pojma vam ja nemam dok se potpuno ne otvore. Sigurno je da samo da će biti svijetle boje i punog cvijeta kao od @Emilly



Znači kinder surprise smile96
Kad na fotki vidim samo vrh biljkeLOL 
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 21:36
@Andina, gle čelavaca i deja na čekanju. Samo su zgurani u običnu zemlju, malo zaliveni vodicom da ne krepucnu dok se gazdarica vrati u bazuTongue

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 22:20
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:

Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Evo pupovaEmbarrassed Ne pitajte me koje će boje biti, pojma vam ja nemam dok se potpuno ne otvore. Sigurno je da samo da će biti svijetle boje i punog cvijeta kao od @Emilly



Znači kinder surprise smile96
Kad na fotki vidim samo vrh biljkeLOL 

Bitno da znamo da je adenium na fotki..to je sigurnosmile156
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 22:38
jao koji cvjetovi... prekrasni su vam primjerci

a da i ja predstavim svoju ekipu, lanjski sijanci + jedan dobiven, onaj najveći


3 su oko godine stari, kupljeno sjeme (cvjetno društvo), a ostali - osim najvećeg, sijani oko vele gospe lani
sigurno bi moglo i bolje, ali ja sam zadovoljna,
najvećeg sam dobila od fride, ona ga je sijala preklani, u svibnju, mislim

svi bebači su u najmanjim teglicama od 5 cm, fridin je u onoj broj većoj, ove sezone ću ih malo prihrniti, do sada nisam nikako
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 22:40
sad kad ih ovako gledam, moram priznati da mi je ljubimac onaj bucko iza u drugom redu, s velikim trbuščićem, drugi s lijeve strane
Na vrh
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 22:44
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Originalno poslano od člana irenaidani irenaidani napisao:

smile227bebolina...jos kod tebe nema nikog doma,ha?Wink
Ima moja draga kčer Embarrassed ona zalijeva i kako vidiš povremeno fotka za svoju mamu koja "zabušava" i skiće se po metropoliLOLLOLTongue
ah steta...mislila sam se usuljat ...smile199LOLLOLLOLLOL
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 22:53
natalija,predivno izgledajuClapJedva čekam da moji stignu do te veličine ali to ide tako sporoooo..nema veza,strpljiva samLOL
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 07:16
Prekrasni su Natalija.
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 08:24
@Natalija<3   prekrasni malci, bravo
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
tara2009 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tara2009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 09:35
natalija svaka cast na zivcima i strpljenju isplatilo se...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 10:10
Kad je vrijeme da ih presadim svakog u svoju teglicu? Jos stoje svi skupa u posudi u kojoj su klijali i griju se na suncu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101102103104105 407>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.