Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 100101102103104 113>
Korisnik
Poruka
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2012 u 16:08
danas sam bila u Chemacu na radionici, bilo je super :=)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2012 u 10:34
Definitivno NE LAKIRATI 2k sa akrilnim lakom.Opet mi se sve pretvorilo u glib.A da bar to nisam znala!!!smile42
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 11:53
tete salvete trebam pomoć. Dali se može raditi 2k (sotile i medium) na stiroporu i da li mogu pukotine puniti sa purporina prahom i s čim lakirati?Wink
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 12:42
Ovako:Naravno da se može.Ja prvo stavim malo akrilne boje i (ili) salvetu.Možeš puniti s bilo čim.NE LAKIRATI SA AKRILNIM LAKOM!!!Za porporinu je najbolje lagano izdaleka presprejati sa bezbojnim lakom.Znam da se može premazati i sa lakom na alkoholnoj osnovi.Ja imam dobar sjajni od Stamperie.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2012 u 11:34
Kiki-ko puno ti hvala, to me čeka za vikend. Baš se veselim.Smile
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2012 u 21:29
molim za savjet!Je li itko probao radit sa FACETTEN jednokomponentnim lakovima (u boji) za raspucavanje.Nešto slično sam vidila na You Tubeu (stranice Sare Capraro)
Na vrh
Goyi View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Goyi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2012 u 15:38
Drage tete salvete, da li se netko od vas susreo sa transfer glazeom? I ima li ga kupiti negdje kod nas? Stvar je odlična za decoupage, ali nisam ga vidjela ni u jednoj našoj hobby trgovini. Možda je pod nekim drugim imenom ili smo još na kraju reda? Confused Puno hvala za informacijeSmile.

Bacite oko: http://blog.decoupage-garden.com/2011/03/kurs-obrazkowy-w-ogrodzie-decoupage.html
Na vrh
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 19:59
ima li koga od vas na facebooku ? Ako da javite mi u pp da vas pronadjem :)
Na vrh
stellamaris View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 24 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stellamaris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 23:05
Drage tete salvete pomagajte, ako želim napraviti dekupaž na lakiranom bijelom stolu jel cijelu stranu stola moram ofarbati akrilnom bojom ili mogu odmah na stol staviti akrilno ljepilo pa savetu?
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2012 u 13:54
Najbolje je prvo staviti prajmer koji je jako skup.Neki umjesto njega pošpricaju bezbojnim lakom,stave malo akrilne boje,salvetu pa lak.Inače se guli.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2012 u 18:21
zar ne bi ostale fleke na tim mjestima gdje je akrilna boja.. ?
Na vrh
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2012 u 18:26
curke kako bi se ponašala akrilna boja na stolariji ali iznutra?
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2012 u 13:04
Ostvari bez akrilne boje.Da,vidjela bi se.Što se tiče stolarije,zašto ne!?
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 12:32
         Svim dragim tetama salvetama želim sretan Uskrs
 (jučer nisam stigla do kompjutera, previše jela je bilo u pitanjusmile45)
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 21:23
Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Ostvari bez akrilne boje.Da,vidjela bi se.Što se tiče stolarije,zašto ne!?


daj mi par idejica plsss tj proces za stolariju iznutra i što da kupim sad je smedja sanjam o bijeloj s ponekim detaljčićem salvetne tehnike
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 13:40
Ja sam na netu vidjela par puta unutrašnjost na sitne cvjetiće.Meni se svidjelo.Ove ladice-stalaže su mi super.
Vjerujem da je to papir u roli.Ja sam u jedan stari ormar stavila zidnu tapetu sa diskretnim uzorkom. 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2012 u 08:59
I ja sam gledala ovakve police-ladice, genijalna ideja! Sada samo čekam da netko odbaci kakvu ladicu pa da ju ja malo preuredim po svom...Wink
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2012 u 09:00
Nakon što sam ovo vidjela,našla sam već dvije kraj kontejnera ali uvijek u nezgodno vrijeme ili na nezgodnom mjestu.Uspjela sam samo skinuti 3 ručkice.Kad se samo sjetim koliko sam ih propustila u životu.Ja bi 3 male jer mi je zid u kuhinji mali.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2012 u 09:12
Toliko sam predozirana sa uskršnjim mackanjem da do daljnjega ne mogu zamisliti da uzmem salvetu u ruke.smile210Čekam da me prođe.Još nisam ni stan pospremila do kraja.Ne znam kada će biti smile56
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2012 u 12:40
Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Toliko sam predozirana sa uskršnjim mackanjem da do daljnjega ne mogu zamisliti da uzmem salvetu u ruke.smile210Čekam da me prođe.Još nisam ni stan pospremila do kraja.Ne znam kada će biti smile56


heh, draga kiki,
u potpunosti znam kako ti je... Wink 
i sama sam u toj fazi...
predozirana sam sa salvetiranjem i mackanjem općenito...
sad su mi dvije kutijice u fazi lakiranja
i nemam volje za raditi nešto novo...
previše toga se skupilo na svim frontama
da me čak ni ovo ne veseli...

al, do nečeg novog ćemo uživat u uradcima ostalih... Smile

p.s.
kako je na kraju prošao sajam?
jesi uspjela barem dio prodati?



učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 100101102103104 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.