Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - monsterin  eko povrtnjak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


monsterin eko povrtnjak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 99100101102103 138>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2013 u 19:38
smile120Moje velike čestitke, stranice su ti stvarno odlične.
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2013 u 19:46
eehehehheeej stočka je pala..
pa draga monsili...pa o ovo vrijedi ovoga
čestitam na okrugličkom brojčeku...bormeš poveliko lijepom...nastavi i dalje tako...baš te rado čitam!!!!
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2013 u 22:45
   Karli, Hvala i Dobrodošla smile73 na moje stranice ! smile72

   Wiz, draga moja,  za tebe  smile79  i jedno veliko 



Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2013 u 23:45
Ho, ho, pa tu se jubilej slavi! Bravo, neka ostane isti tempo do 200te.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2013 u 09:42
  Ančice moja! smile79  smile86 Hvala !
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2013 u 20:46

   A ova slika spada ovdje.....stara zaliha Bio Enzima!  Još malo i skoro je sve potrošeno.....šteta jer je to jako dobra stvar...EmbarrassedHeart..ali nema veze, nova tura je još malo i gotova, tako da ne moram brinuti da ga neću imati dovoljno....


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2014 u 18:25
 Evo moja nova tura Enzima je opet uspješno privedena kraju.....Moram vam reći ta tekućina čuda radi......otakako sam počela primjenjivati Enzim, mogu reći da sam jako zadovoljna..iako možda to je spor pomak, no uistinu su vidljive velike promjene na biljkama ( u pozitivnom smislu naravno ) .....EmbarrassedHeart


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2014 u 18:30

   Evo ga , ova tura je isključivo od voćnog otpada....EmbarrassedHeartThumbs Up


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2014 u 18:33
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2014 u 21:52
  Evo da podijelim nešto s vama....naime, drago mi je da se još netko uvjerio u pozitivno djelovanje Enzima....Sad navečer me nazvala mamina prijateljica iz Njemačke.....Sjećate se da sam rekla kako je jedna litra Enzima otputovala s njom za Njemačku ? EmbarrassedHeart I tako,  malo smo brbljale preko telefona, pretresale o svemu i svačemu....i tada je upitam da li je koristila Enzim....A ona sva oduševljena kaže:   " Ma joooooj ne pitaj,  sad ću ti nešto reći.....Imam jedan jako, jako stari Filadendron......taj valjda kako je kupljen nije više niti jednog novog lista pustio....I sjetim se ja tako ovog tvog gnojiva i počnem zalijevati ( dodala sam svaki puta u jednu litru valjda samo jedan čep od boce tog gnojiva ) samo  sam ga tri puta zalila, a kad sam ga nakon nekog vremena išla pogledati, nećeš vjerovati, on otfrkao novi list ! "  .... Naravno bilo mi je drago to čuti, da se još netko uvjerio u sve ono korisno što piše o tom čudesnom Enzimu..  I da još nešto,  već sam dobila novu narudžbu za sljedeći puta kad dođe u RH,  ali ovaj puta za onu tekućinu koja je namjenjena za piće....EmbarrassedHeart




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2014 u 22:17
Svoj još nisam procijedila a davno je prošlo tri mjeseca...imam  jedan cvjetek koji je ni živ ni mrtav i takav je več 13g.presđivala,zalijevala,mazila,pazila i ništa mu nije pomagalo i tako sam od njega odustala.Sa vreme na na vrijeme ga malo zalijem i tako on životari već godinama ali sad ga probam malo pregranjivati ovim enzimom pa vidim hoće biti rezultata.
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2014 u 22:33

 Arim, slobodno ga zalij kad god ima potrebe za tim, možda nećeš odmah uočiti razliku , ali vjerujem  da nećeš dugo ni čekati....Evo nešto u što sam se i sama uvjerila....Imala sam dva adeniuma od predlanjske godine....ti su doslovce drijemali, kako bi rekli ni tamo, ni vamo....ništa iako mi je to već dojadilo, jako su me ljutili, ali sam ih svejedno odlučila ostaviti još neko vrijeme....srećom, kad sam saznala za ovo čudo od tog bio gnojiva, nisam se puno dvoumila oko toga da li zalijevati ili ne.....počela sam to primjenjivati, rekla bih više je to bila onako igra na slijepo, što bude, bit će....No ne samo da sam to gnojivo primjenila na tim kilavim adeniumima, nego i na sad već lanjskim novakima....I tako, kocka je bila bačena i povratka više nije bilo....Sad je slijedilo pitanje koje visi u zraku, Što će sad biti, što će se nakon nekog vremena dogoditi, hoće li moji adeniumi živnuti ili će slijediti onaj najcrnji scenarij, sve sam ih ubila......napetost je svakim danom sve više rasla....a onda sam odlučila da sve zanemarim na par dana i da se više ne mučim čudnim i glupim pitanjima......i tako prošlo je nekoliko dana, došli smo baš od mojih, a meni nešto u prozoru iza zavjese čudno, vidim neke čudne veće listove....kad sam maknula zavjesu.....ostala sma otvorenih usta od čuda, jer osim što su im vidno porasli listovi....moji kilavci ne da su živnuli, nego su prešišali ove prošlogodišnje koji su naravo bili daleko ljepši od njih...a njih nekoliko prošlogodišnjih dobro da se nisu raspuknuli po cijelom caudexu, na naglo su se zdebljali, i ako Bog da sreće,  vjerujem da će najvjerojatnije već ovo proljeće svi zajedno procvjetati.....SmileThumbs Up







  


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2014 u 22:45
Lijepo iskustvo,nadam se i kod mene takvom uspjehu.Idem ga odmag procijediti.
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2014 u 22:47
 
   Eeee da, moram ti još nešto reći.....no o tome ću ti u pp....Embarrassed




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2014 u 23:00
 
 Vjerujem da ćeš i ti sigurno doživjeti ugodno iznenađenje, pričekajmo zajedno rezultate, a do tada mi samo preostaje strpljivo čekati da mi dođeš ovdje podnijeti izvješće za koje uopće nimalo ne sumnjam, treba biti pozitivno ....EmbarrassedHeart


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2014 u 23:23
Podnesem izviješće nema problema  smile138  
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2014 u 23:31
 Hvala draga ! smile79smile84 Htjela bi da se vas čim više uvjeri u praksi da ovo stvarno djeluje, a ne da to bude samo ono ahhhhh, čula kazala, tresla se brda, rodio se miš...LOLLOL






Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2014 u 00:08
Draga moja, ovo je najozbiljnije što ću sada napisati.... Najbolje da počneš praviti veće količine i da prodaš.... Znaš da bi bilo zainteresiranih....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2014 u 00:12
 Ima toga još dragi moji.....Embarrassedsmile84LOL  Naravno da ću to opet podijeliti s vama, a s kime drugim bi? LOLLOL  Ovakoc....već stotinu puta pokušavam ožiliti Vanhuteovu suručicu iz odrezanih grančica.....I kažu za nju ovo.....prije šaku u uho natjerati nego ožiliti taj grm iz reznica.....I znate što....već sam počela dubiti na glavi, moliti te grančice da se prime.....I gle ostala sam u čudu !  Shocked Još ne znam da li su se sve primile, nemaju listove...ali zato imaju cvjetne pupove, ponavaljam sama sebi u bradu, ne to nije moguće, to je nemoguća misija....grančice su upravo zametnule cvjetne pupove i kako mi se vidi, planiraju procvasti u hodniku.....da li da smile213ili se smile96?smile156smile195 A za sve je pogađate sigurno, opet zaslužan Enzim.....




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2014 u 00:15
  Milice ! smile79smile86 Eno Enzima i Emulzije u mojim oglasima, kako sam rekla za sve naše članove, naravno da ide po sniženoj cijeni, ali nažalost nemam toga baš puno jer i meni treba.....a kako vidim nije da se baš netko previše interesira za to...ili me još nitko ne shvaća ozbiljno s tim Bio gnojivom ? Hm, pitanje je to koje visi u zraku ....ErmmQuestion


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 99100101102103 138>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.