Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - LORIN vrt i cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


LORIN vrt i cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 99100101102103 111>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 17:01
U malim bočicama se otrov pakira, ona neće biti mala nego najveća koju ćeš imati. Treba joj vremenaWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 19:26
cestitke za predjenu 100 tu stranicu,pa za predivn boju hibica,i za sve ostaloThumbs%20Up
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 07:40
Prvo čestitke ta toliko stranica!!!!Nema sumnje da i broj stranica otkriva veliku ljubiteljice,da ne kažem ovisnicu  o cvijeću ali i pravu majstoricu slikanja.Baravo Lora smile55
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 02:02
Hvala, hvala, kako ste mi drage gošće, dajete mi podstreka za dalje

A sad da li ste spremne za još slikica?.....Ako i niste ja ih stavljam

Jedan od moja tri Piladelphusa, od kojih miriše cijeli "kvart"





Još jednom Clematis montana grandiflora





Ruža penjačica Decor na samom ulazu



I jedna stara, stara ruža polupenjačica





Kad smo već kod ruža sve su u pupoljcima a ove dvije su najnaprednje....prvoj sam zaboravila ime/Njemac me prati
u stopu, a meni se ne da tražiti gdje je zapisano/



Aruba, najprva procvate



Počinje cvasti i crveni bordo Božur/Paeonia/, koji i inače cvate u maju



Nastavljammmmmmm..................

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 02:18
Roza Hortenzia, ona najveća Tmno roza i bijela kasnije cvatu/



Pupoljak je već veliki



Šmrčkina vinca se raspojasala, baš mi je lijepa



Nastavljammmmm.................

Gaura od Dade, bila je malecka, već je prilično napredovala





Convallaria/Djurdice iz Buzeta /svih pet je bilo u jednoj vazi/



Ono suho što vidite iza njih trebala bi biti Bungica, ja strpljivo čekam. Naime i kod susjeda je još ista, pa kasnije bude bujna, ja se pravim optimista

Neki tulipani kod mene su pobrkali vrijeme pa sada izlaze










Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 02:45
I još malo

Geum Coccineum Cooky





Aquilegia Lanjska od Bake Bee





Znam da sam vam pokazala Citisus Maria Borkwood, ali ova grana mi je baš slatka



Aurum Italicum



Od pelargonija najprve su procvale Englezice





Imala sam tri, ali je treća izgleda bila osijetljivija pa je otišla......možda je nadjem na Florijani....

Ophiopogon Nigrescens



Aucuba Japonica



I malo svega

Epiphyllum





Sedum reflexum, odlučio da cvate



Sedum Palmeri izviruje iz svake rupe u zidu



Tradescantia Blossfeldiana isto u cvaatu



Echeveria



Phlox, još uvijek u dobrom izdanju



Djetelina



I za kraj, ove godine prilično kasno rascvijetana Clivia




I to je to, ima još slika ali za danas je dosta

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 05:19
Šetam jutros tvojim vrtom, opijam se mirisom i ljepotom piladelphusa, divim se paeniji, visibabama. ploxićem tako neobične boje, roza tradescentijom (ja sam imala plavu i ne tako lijepu), šatiranom điranu, tvojim zbunjenim tulipanima (čak i kod mene su već ocvali!), tvojim ružama...
Dišem punim plućima i baš uživam!! LOL
Iz svega ovoga prelijepog teško je izdvojiti bilo što, pa ipak izdvojit ću ovu ružu, kraljica je ipak...kraljica!
 
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 07:26
Originalno poslano od člana Lora Lora napisao:






 


Uhvatila me nostalgija kad sam vidjela sliku ovog tulipana.
Lani sam imala takve i bila sam jako zadovoljna sa  njima. No, ovu godinu nema niti jednog. Definitivno nešto moram promjeniti u načinu njihova uzgoja.

Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 07:36
Saki cvit ima svoju lipotu ,svoj čar,predivnosmile64
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 07:40
Lora,ti imaš pravo bogatstvo u vrtu,lijepu šetnju si mi podarila,pa sam ju morala ponovitiTongue.Sve ti je lijepo i bujno,a ružu Arubu sam ovu jesen i ja kupila,ali mi se jedna na žalost posušilaConfusedNeke biljke vole pobrkati datume pa nas onda iznenadeTongue.
.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 10:16
prekrasno  rascvjetano smile64
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 10:21
kod tebe u vrtu je sve u dobrom izdanjuThumbs%20Up...sve divno i rascvjetanosmile64i jedva cekam da vidim kako moj vrt izgleda!
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 10:35
smile141   smile113
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 10:47
Auuuuuu.................smile227 ja san bez teksta..... onaj jasmin je veličanstven, ja sam takva dva velika pred puno godina doslovno ko drvosječa posjekla i zapalila, bili su mi uz šternu i probili u nju...Confused, za takve grmove treba imati dobro i veliko mjesto jer se jako šire.........
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 10:50
Da i ja sam bez teksta, sve je u punom cvatusmile64
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 11:31


Uploaded with ImageShack.us
sve prlijepo a miris jasmina osjetih i ja smile99
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 01:00
Hvala drage moje cure što tako često posječujete moju skromnu cvijetnu oazu. Umislit ću si da je sve zaista super. A ima još tako puno toga što bi htjela još malo dotjerati. Sad me trenutno mući terasa s velikim brojem vaza, koje namjeravam malo drugačije rasporediti. Tu su biljčice za koje nemam više mjesta u vrtu a drage su mi.

Evo vam velike puse za vaše lijepe riječi

Korijenko Jasmin, nije jasmin, to je parajasmin/ PHILADELPHUS. I zaista je jako invazivan. Svako proljeće se borim s njim a i ljeti ga orezujem. Ali toliko je lijep, i toliko po njemu miriše čak i kuća, da ga nipošto ne bi maknula. A i posadili su ih sva tri moji roditelji u dva kuta vrta i pred ulaz.....

Imam još ponešto slikica, pogotovo već velikih 7 i pol hosta, pa vam ih moram pokazati. No malo sam ljena prenijeti u Photob. i na CIF......

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 02:10
Lora prekrasno ti je cvijeće i čini mi se puno naprednije od mojeg...
Jasmin odnosno .......je prekrasan, moram doći po grančicu da mi kuća zamiriše....WinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 09:27
Lora, kod tebe uvijek ima krasnih biljkica kojima nas razveseliš!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 10:41
Prošetala sam tvojim vrtom i usput uživala u rascvjetalom cvijeću. Sviđa mi se odabir biljaka i jednostavno ne mogu izdvojiti samo jednu kad su mi sve naj.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 99100101102103 111>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.