Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 99100101102103 260>
Korisnik
Poruka
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 18:05
preljepo pogotovu ovaj zadnji pupoljak  smile76
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 18:07
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

a da ti draga pod te grane na neki stalak staviš tegle i sa spajalicama pričvrstiš grančice?  Ovo je samo ideja kak bi ja probala a možda ga bude konačno i u prodaji na proljeće (nemoj ovo shvatiti ozbiljno,za tegle)
...e vidiš...imam ja dosta onih "šipkica" za viseće tegle, pa bi mogla probati položit u teglice i objesit na brajdu..samo neznam da li se to može sada, ili na proljeće....možda bi se moglo sada jer Armandii ne smrzava...budem probala pa ćemo vidjeti. One moje reznice od proljeća su još uvijek onakve kakve su bile....zelene, ali nema niti jednog novog listića....identične su onome stanju kakve su bile kad su zapelcane. Vidjet ćemo i kaj bu bilo od toga...Wink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 18:10
Hvala svima na pohvali za 100 stranica smile79 (a dugo nam je i trajala ta 100-ta, evo nas već na 101-voj..smile96)
 
Otok, prvi glas za narančaste cvjetove na duploj gazaniji smile181, kod mene su bile samo žute....mutirala je od šoka valjda.....daj pofotkaj pa da vidimo!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 18:12

Baš sam krenula pohvaliti ovu prekrasnu crvenu ružu i tvojih 100 stranica, a ti već otvorila 101. - ma prekrasno je sve.  čestitke.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 18:23
Hvala draga Triša.....ne moram ti niti reći da mi je baš draga tvoja pohvala! smile78
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 18:27

Moja brugmansija zove se Bromi Big%20smile i ovo su cvjetovi koji su se kod mene otvorili! Kak stvari stoje....bit će još dosta novih cvjetova! Divni su mi i tako fino mirišu....

a
 
 
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 18:29
Čestitke za 100 stranica prekrasnih fotografija, lijepog, interesantnog i iznad svega, posebnog cvijeća, hvala na clerodendrumu, ako Bog da da se on uhvati, a ja poživim i budem sjedila u njegovoj hladovini, sjetit ću se tebe... smile73
život je more
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 18:31
Stefkaja, ja mislim da je kod bugenvilija bitno kako su one oblikovane u startu...moja ljubičasta je i kupljena kao mali grmić....a crvena je kupljena kao visoka biljka, ali ne tako gusta....tako se onda i dalje ponašaju.....evo par slikica i od moje crvene....koju niti ne mogu slikati da cijela stane u fotku....a da bi se dobro vidjelo....
 
evo crvene bugice
 
 
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 18:35
stvarno je predivna..tek sam ih otkrila ove godine na forumu i stvarno me oduševila..doista neznam koja je ljepša crvena ili ljubičasta..
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 18:35
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Čestitke za 100 stranica prekrasnih fotografija, lijepog, interesantnog i iznad svega, posebnog cvijeća, hvala na clerodendrumu, ako Bog da da se on uhvati, a ja poživim i budem sjedila u njegovoj hladovini, sjetit ću se tebe... smile73
Draga Lantana, hvala ti za čestitke, a za clerodendrume....pa naravno da ćeš poživjet!...evo moji mladi.....treća im je godina...ove godine uredno cvatu, a visoki već preko 2,5 metra!....brzo ti to ide!...a u tvojoj klimi koja im još bolje odgovara bit će i bolji nego ti moji mladi! Na proljeće se nemoj iznenaditi što tjeraju listove kasnije u odnosu na druge biljke....tek u 4. mjesecu listaju, a cvatu u 8. mjesecu! Wink
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 18:43
lijepo je procvijetala burgmansija a miris osjećam od njezine mame koja takođe ima puno pupova

bugica crvena je predivna smile120
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 18:45

provociraš me s ovom bugicom jel'da? smile187

Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 18:56
Hana, kak sad da te provociram a ti ne voliš crveno smile96....baš danas gledam u Don Juan penjačicu ružu i mislim si...pa to je najljepša ruža, takva lijepa crvena, a ti veliš da ti crveno cvečeko nije po volji! smile72
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 18:58
....a kaj se tiče provociranja sa bugicama...ja jedva čekam da negdje naiđem i "isprovociram se" s jednom rozom koja gusto cvate, pa sa bijelom i sa žutom....narančastu imam malu od Bromi....moram je pazit prek zime da mi sirotica "ne rikne" smile72
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 18:59
I još zadnja sličica za danas...
 
viseća begonija...cvate i dalje...
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 21:22
lijepa i begonija naravno i njih obožavam i moje još cvijetaju
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 21:37
Uvijek lijepo u tvom "kreativnom neredu".
Baš se pitam,da li uopče znaš broj svojih ruža i klematisa koje imaš u vrtu ?
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 21:41
Pa di si ti Štefek...nisam te susrela na forumu već par dana smile79
....sad da ti velim da znam broj...nebuš mi verovala....ali stvarno znam koliko imam...i jednih i drugih...Wink
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 21:46
nagradno pitanje pa neka pogađamo smile155
počinjem klematisi 25...a ruže ...tko je na redu???'
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 21:52
Koja je nagrada...i ko je dodjeljuje? smile184...pitam da znam...da se i ja prijavim na kviz....smile184
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 99100101102103 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,389 sekundi.