Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 99100101102103 159>
Korisnik
Poruka
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2010 u 17:08
Jagoda kako ti se zove ova bijela mirišljava ruža? Imam i ja istu pa tražim naziv..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2010 u 18:42
Prvo cestitke za 100-tu stranicu,i naravno za tvoje cvijece
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2010 u 20:01
Iskrene čestitke za stotku......smile120
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2010 u 20:58
Čestitke za stotku i puno lijepog cvijeća, kojeg si nam tu pokazala smile113.
Prekrasna ruža i božićna zvijezda Clap
život je more
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2010 u 06:51
Lijepi su ti ovi kaktusi koji cvatu!! Ja imam dva - jedan veći, drugi manji, ali nisu još cvali nikako.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2010 u 16:55
Ode moja pp u vjetar...smile178
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2010 u 23:37
Sretan Božić
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2010 u 00:26
Drage posjetiteljice moje stranice, odnosno mojeg dvorišta i cvijeća, hvala vam na obilasku ....TRIŠA, MIRA K, VILMAČ, GIO, MILICA7, ANAIDA, FANY54, LANTANA, MOON, NATALY hvala na čestitkama za moju 100. stranicu, na pohvalama za kaktuse i stelu, na Božićnoj čestitki...
NATALY izvini za inbox i propalu poruku, isprazniti ću dio, ali nažalost uvijek kad brišem poruke nalazim se u dilemi što brisati, jer uvijek ima poruka koje nerado brišem....
MIRA K ne znam ime bijele ruže koju si pokazala. Mislim da je to ruža penjačica koja mi je na terasi. Čini mi se da miriše i da dosta obilno cvjeta, ali cvijetovi ne traju dugo...Inače imena ruža, kojih imam nekoliko uopće ne znam, nisam o tome vodila računa kad sam ih kupila ili dobila pelcer....
MOON bravo za izum zalijevanje pšenice, prenijeti ćeš nam iskustva za iduću godinu i hvala ti na Božićnoj čestitci....
VILMAČ pšenica je nikla, nije baš jako bujna, ali ipak je bila ok...smile82    smile154
sutra je novi dan
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2011 u 16:17
Ostvarenje svih želja i snova u Novoj godini od srca ti želimsmile151smile154
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2011 u 17:04
Draga Miro021 hvala ti na čestitki ....Krenula nam je Nova godina i nova cvjetna sezona.....Sada je baš totalno mrtvilo, sve što je ostalo vani je u lošem stanju osim kamelija, koje svakodnevno čekam da krenu sa cvjetovima....Svim posjetiocima moje stranice  želim sretnu i uspješnu Novu godinu i puno lijepog cvijeća....U nedostatku cvijeća evo malo motiva sa moga bora....
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2011 u 22:23
Poznato nam je da si ti sa fotićem pravi majstor, ali ovo Je li to novi fotić

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2011 u 09:18
Bravo draga moja i kod tebe je prazničko ozračje predivnosmile78
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2011 u 12:19
Imaš jako zanimljive kuglice!Baš su lijepe.Clap
Ali bit će valjda i koja fotka iz vrta. Ovih dana se samo čestitalo, pa smo i zaboravili kakve se "čarolije" skrivaju ponegdje u vrtu ili kući!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2011 u 20:06
Predivno jagoda
Sretna Nova 2011.g
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2011 u 21:21
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Imaš jako zanimljive kuglice!Baš su lijepe.Clap
Ali bit će valjda i koja fotka iz vrta. Ovih dana se samo čestitalo, pa smo i zaboravili kakve se "čarolije" skrivaju ponegdje u vrtu ili kući!


Baka je u pravu! Ja sa nestrpljenjem ocekujem nove  fotke kamelija, sigurna sam da su nenadmasne. Znam da je ona ruzicasta otvorila cvet i da je u punom sjaju pa...Smile
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2011 u 11:43
Sretna, zdrava i cvjetna Nova godina! Lijepe su kuglice.smile151
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2011 u 12:06
Super boćice Thumbs%20Up, snješko i gljivica su the best !!
Sretna ti nova!!
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2011 u 01:11
Hvala svima na posjeti i na čestitkama i dobrim željama....
LORA slike su slikane novim fotićem koji mi je zadao muke, što sam i pisala Na kavi...Već sam ga otpisala  ( nakon što mi je pao na pod ) kad tamo mm ga je vratio u normalu što oni u dućanu gdje sam reklamirala nisu znali ...
Sad mogu mirno spavati i pomalo fotkati ...
MIMAR hvala ti što si svratila...Biti će uskoro novih slika kamelija..Momentalno su pupovi, ali slikala sam nešto samo moram staviti na komp....
KORJENKO te neke posebne boćice su dosta davno kupljene va Njemačkoj ( dok ni bilo Kineza )i vavek su lepe i jako ih volin...
GIO, TRIŠA, MILICA7, BAKA hvala vam na posjeti i lijepim rječima....
smile79
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2011 u 01:46
smile169
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Imaš jako zanimljive kuglice!Baš su lijepe.Clap
Ali bit će valjda i koja fotka iz vrta. Ovih dana se samo čestitalo, pa smo i zaboravili kakve se "čarolije" skrivaju ponegdje u vrtu ili kući!
 
Baka tebi posebno odgovaram...Kuglica imam jako puno i neke su već dosta stare i kako sam napisala Korjenku kupila sam ih u Njemačkoj dok još nije bilo Kineza....Drago mi je da ti se sviđaju...Što se tiče novih fotki iz vrta biti će ih uskoro...Sva sreća da fotić ipak radi nakon što ga je mm uspio vratiti u normalu, što sam i napisala Na kavi....Dobro si rekla da se ovih dana uglavnom čestitalo a cvijeće je u drugom planu...Iskreno rečeno i nema bogzna šta, ali naći će se ipak nešto makar u zimovalištu....Kamelije su u pripremi. i biti će cvijetova..
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2011 u 02:19
Još sam na kompu pa evo i nekoliko novih slika slikanih sa novim fotićem na kojeg se pomalo navikavam, jer ima puno opcija pa još nisam sigurna kako najbolje slikati...
 
azaleja crvena
 
 
azaleja bijela
 
 
azaleja roza...Napominjem da su sve azaleje vani na balkonu....
 
 
kamelija sasanqua
 
 
 
kamelija japonica, roza dupla
 
 
plumbago koji je u zimovalištu, eto cvjeta..
 
 
pšenica koja je lijepo narasla , znači biti će i godina dobra...
 
 
kaktusi koji su vani na terasi...
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 99100101102103 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,516 sekundi.