Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 99100101102103 113>
Korisnik
Poruka
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2012 u 15:20
Originalno poslano od člana kikins kikins napisao:

mene bi zanimalo kako da isecem sablone? cime? probala skalpeklom-teskooooo. [IMG]smileys/smiley6.gif" align="middle" /> nasla sam slike divnih sablona a neznam kako ih iseci...
imam i ja jedan stos sa tim sablonima..lepo isprintas, onda taj papir ubacis među dvoje delovima od prozirne folije, taj sendvic prođes vrucem peglom, preko obicnog papira ili neke tanke tkanine, dobjes laminiranu sablonu
i onda iseces,koristis sablonu dugo,lako i koristno..nadam se da sam pojasnila lepo
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2012 u 09:38
Super stos...moram isprobati. Meni se nakon više korištenja i pranja sablone od jedne folije potrgaju. Ovo je cvrsce i lakše se reze jer je papir u sredini i ne može se pomaknuti. Tatjana - izvuci jos kojeg asa iz rukava!!!
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2012 u 13:27
Originalno poslano od člana Julija D Julija D napisao:

Super stos...moram isprobati. Meni se nakon više korištenja i pranja sablone od jedne folije potrgaju. Ovo je cvrsce i lakše se reze jer je papir u sredini i ne može se pomaknuti. Tatjana - izvuci jos kojeg asa iz rukava!!!
samo pitajete
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2012 u 09:28
Stalno pratimo aktivne galerije.Imam savjet za novije članice foruma.Znam da toga ima toliko puno za pregledati da moram priznati ni ja nisam vidjela sve.Zato vam mogu dati imena naših najkvalitetnijih članica koje više nisu aktivne.Od njih sam ja učila.Ne samo na njihovim radovima nego i na nesebičnim savjetima i tutorijalima.To su kami,mnataša1,maslina55,mare-nostrum,Izzy,kaća43,maredelmare.Ako se još koga sjetim oglasiću se.
P.S.Tatjana,odlična ideja.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 13:35
U petak i subotu su u Lumosu  Dani otvorenih vrata pa je 20% popusta na sve. Dobili su nove stvari. Cure navalite.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 14:48
Tara - hvala na obavijesti! Taman trebam neke stvari!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2012 u 09:43

To se odnosi samo na Zagreb.

Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2012 u 11:45
Ajme meni.Spremam se prvi put raditi transfer.Prvo sam se namučila dok sam našla sva slova,pa dok sam ih zrcalno okrenula.Pa dođem doma,sve ispočetka.Na mojoj kanti je stari ofis gdje pola toga nema.Nakon 4 sata traženja ne nalazim gdje se ta priča zrcalno okrene.Plus javlja mi printer da nema crne tinte,a skoro je novi.Napravila sam 3 printa i 2 fotokopije.Onda premazujem 2 komada A4 sa drvofixom.Onda na to slučajno bacim pidžamu,pa sve ispočetka.Pa nakon sušenja prepeglam preko papira za pečenje,pa se to sve zaljepi,pa opet ponovo.Ujutro peglam naopako ali na azbestnoj podlozi za peglanje.Na poslu printam da me niko ne vidi u velikom strahu da ću pokvariti printer.Sve prošlo ok ali tinta se za sad slabo suši.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 20:00
Originalno poslano od člana TaraBraun TaraBraun napisao:

U petak i subotu su u Lumosu  Dani otvorenih vrata pa je 20% popusta na sve. Dobili su nove stvari. Cure navalite.





jer to uvijek ili samo ovu subotu ?
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 09:30
To je bilo tada samo u Zagrebu.Treba pratiti Lumosovu stranicu.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 18:00
curke treba mi pomoć :)))

da li koja od vas zna kad će se i gdje odrzati tečaj osnova decoupage tehnike, rado bih otišla na jednu od njih prije nego krenem s radovima :)))
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 18:07
evo rasporeda u Lumosu za ožujak
(prepisala sam ti samo početničke radionice):

14.3. srijeda: SHABBY CHIC & GOLDEN DUST (raspucavanje s 2k medium) - osnove
15.3. četvrtak: pisanice
20.3. utorak: SHABBY CHIC - početna
21.3. srijeda: POČETNA ANTIKNI ŠTIH
28.3. srijeda: SHABBY CHIC - početna

ne piše u koliko sati počinju,
provjeri u Lumosu...

pogledaj i na njihovoj web stranici...
na stranici NB hobby arta možeš pratiti raspored njihovih radionica...

sretno... Smile


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
Goyi View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Goyi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 10:27
Pozdrav svima,

kratka obavijest za one koji ne znaju:

od danas u Lidlu imate na akciji akrilne i uljane boje, 24 kom 49 kn. Boje su u tubi od 18 ml.

Požurite dok još ima




Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 11:35
Imam ih.Dobre su.Najviše trošim boju suro smeđu br.13.Koristim je uz malo bijele kao podlogu za krakl.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2012 u 12:22
Lesnina XXL na Jankomiru ima prekrasne Paw-ove salvete! Cijena 19-22 kn paket.
Ja sam kupila ove:
Ako nekome slučano treba...javite se!
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2012 u 12:36
U Samoborskom Superkonzumu su natrpali policu s Maki slavetama. Npr:
 
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
teuta 36 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje teuta 36 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2012 u 16:09
evo vas još jedna pridošlica pozdravlja! Smile
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 01:54
Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Imam ih.Dobre su.Najviše trošim boju suro smeđu br.12.Koristim je uz malo bijele kao podlogu za krakl.
Vidjela sam ih prije nego su se rasprodale.Ambalaža ista,a unutra sasvim stote nijanse.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Goyi View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Goyi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 15:39
A gle, imaš u Sparu 10x10ml za 82 kn. Možda su te bolje.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 10:09
Ja za sad imam boja.A davno nisam bila u Interšparu.Oni na hobi odjelu znaju imati dobrih ali skupih salveta.
U petak sam bila na cjelodnevnoj prezentaciji u Lumosu.Nisam imala vremena pa sam samo vidjela kako se radi efekt otkrhnutog emajla.Kupila sam dvije nove super stvari.Mali,i samim tim jeftiniji,2K za staklo.Pukotine su između sotila i midiuma,a može se sušiti fenom što se sotil ne može i ne smeta mu jugo kao sotilu.Ima pukotine veće i tanje od midiuma.Treba paziti.Na kosim površinama se isto višak sljeva.I kupila sam odličan vodoperivi sjajni lak na bazi alkohola.Sve je bilo na 20 % popusta.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 99100101102103 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.