Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Adenium obesum - Pustinjska ruža
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Adenium obesum - Pustinjska ruža

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 99100101102103 407>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 18:03
Bebolina draga,držimo Thumbs%20Up u to ime..
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 21:14
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

D
Originalno poslano od člana Emilly Emilly napisao:

Nije se još do kraja otvorio, a već je predivan [IMG]smileys/emot128.gif" align="absmiddle" alt="smile72" />[IMG]http://i1231.photobucket.com/albums/ee515/Emilly39/P1080884.jpg" />[IMG]http://i1231.photobucket.com/albums/ee515/Emilly39/P1080885.jpg" />Bebolina [IMG]smileys/emot134.gif" align="absmiddle" alt="smile79" />



Bravo za cvijet;-) Tako je to kad cvjetoljupcu od formata pokloniš cvijet. Ne čekajte moje, neće oni uskoro:'( Mene nema doma a oni su jadnički iza spuštenih roleta:'( Nadam se da neće još dugo biti sami...
bebi...znaju oni da mislis na njih...nadoknadit ce ti oni kad se vratis...Thumbs%20Up Heart
Na vrh
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 21:16
Originalno poslano od člana Pinus Pinus napisao:


Slikano: 15. 03. 2012

Emilly, mislio sam da je „Tajlanđanin“ jer su ovakvi sa duplim cvijetom kod nas (u Evropi) prava rijetkost. Znam za jednog žutog sa ovako duplim cvijetom ali mi zastane knedla u grlu kad se sjetim njegove cijene. No ovi moji neumorno cvjetaju i svima ukućanima dižu atmosferu. Za prvu silu nisu niti oni tako slabi.
 
ovo je predivno...stvarno dizu atmosferu...da se meni bar nekad posreci...Clap
Na vrh
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 21:16
Pinusovi su za past u nesvijest i onda jos malo


update za onog mog malog sugavog - presadila sam ga, korijen je zdrav, iako sam vidjela dvije tri bubice u supstratu, naspricala sam ga insekticidom i isprala lagano. napol sam ocekivala da ce bit truljav, jer mu je stabljicica em smezurana em meksa, al ne, nema ni znaka gljivica. bas me zanima kako ce dalje.
u medjuvremenu posijala tri preostale sjemenke i sve tri su isklijale, vidjet cemo kakvi ce ispast.
i naravno da nisam izdrzala nego narucila jos sjemenki (da ovi ne budu usamljeni).
ti adeniumi stvarno proizvode ovisnost...

velika gorica
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 21:23
o pinus-nikad nisam nikom bila zavidna,ali mislim da se taj osječaj u meni razvija.šta to ima u toj ruži
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 21:27
Emilly, kad sam ugledala cvijet tvog adeniuma, odmah mi je u glavi zasviralo "Na lijepom plavom dunavu", a on kao da pleše uz tu glazbu. Prekrasan je, prava balerina!
Pinus, ne da nisu slabi, već je to prava cvjetna raskoš! Clap A ova mahuna što je sazrila - pretpostavljam da je to rezultat onoga što si u rujnu glumio pčelicu. Isplatilo se čekati šest mjeseci. Thumbs%20Up
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 22:06
@Pinus, adeniumi su ti prekrasniThumbs%20Up
Požuri s sjetvomEmbarrassed kad bebe stasaju, idemo u nove avanture i to kalemljenje s reznicama kultivara na bebolinice. Kod mene će ih biti u svim mogućim bojamaWink pa i žute troduple, one koja ti je zapela za oko
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 22:15
bebolina oni adeniumi sta si mi poslala jel moguce da su se u transportu ozljedili? jedan je samo propao a drzim ih u istoj zemlji kao i klijance koji se za sada super drze i rastu..  ne zaljevam previse a stabljike su se kao smezurale ....smile43  u cemu je stvar? bas sam tuzna,bojim se da mi svi ne propadnu..  Imamjednog malog i raste normalno kao i klijanci tako da neznam sta im moze biti
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 22:35
@maslačak, ovi smežurani su ti žedni! Lako moguće da su neki u transportu dobili po repu od zime.
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 22:41
Zedni,al zemlja im je vlazna...  ok dajem im piti...  drzim fige da prezive i iskreno se nadam da ih zima nije sredila...  hvala na brzom odgovoru
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 22:47
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

Zedni,al zemlja im je vlazna...  ok dajem im piti...  drzim fige da prezive i iskreno se nadam da ih zima nije sredila...  hvala na brzom odgovoru
Ako su smežurani, sigurna budi da su žedni. Češće ih zali, samo pazi da im voda ne ostane na podloškuWink
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 22:51
ok smile176
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2012 u 09:29
Pinus, prekrasni primjerci!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2012 u 22:15
Evo i mojih pupoljakaEmbarrassed fotkala mi ih je kčer i poslala e-mailom za utjehu...
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2012 u 22:25
PRAVI BOMBASTICNI!!!smile76Bit ce cvjetica!Thumbs%20Up
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2012 u 22:34
Originalno poslano od člana irenaidani irenaidani napisao:

PRAVI BOMBASTICNI!!!smile76Bit ce cvjetica!Thumbs%20Up
Ovo radujeSmile
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 18:28
Pretpostavljam da ti je sad srce na mjestu. Lijepi su, zeleni, i očito da im nije ništa naškodilo što su bili iza spuštenih roleta. Potpisujem Irenu!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 20:15
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Evo i mojih pupoljakaEmbarrassed fotkala mi ih je kčer i poslala e-mailom za utjehu...

smile141    jaki su oni,drže se za tebe i čekaju te  smile169
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 20:57
Pinus, tvoji predivni adeniumi ovako puni cvijeća pravi su praznik za oči, kako god ali moram priznati da ti zavidim na njimaEmbarrassed
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 22:16
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Pretpostavljam da ti je sad srce na mjestu. Lijepi su, zeleni, i očito da im nije ništa naškodilo što su bili iza spuštenih roleta. Potpisujem Irenu!
Znaš da mi je drago vidjeti ih u dobrom stanju, pa makar samo na fotki.Smile
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 99100101102103 407>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.