Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne čarolije :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne čarolije :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 99100101102103 109>
Korisnik
Poruka
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 21:41
e to se zove-doživjeti stotu!!!Bravo! dobro kaže Tatjana-nadmašila si samu sebe!!!smile64
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 09:42
Jednostavno i opet savršeno.Oprosti mi ako si to već nekome odgovorila ali ova kao gotička slova ,dali je to print,kist i ruka ili nešto treće.Mislim da si jednom za vitice rekla da je ruka.Boja ,flomaster,kontur?S čim ljepiš ogledalo?Tenx na odgovoru.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 09:49
Možda sam dosadna sa zapitkivanjima, ali moju kćerku su oduševile tvoje pločice i budući ide kumi na babine poželjela je da joj napravim jednu.
Budući da nemam iskustva, molim te pomozi:
režeš li sama lesonit i čime
koje su dimenzije
 
Hvala!!
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 06:50
kiko-ko... slova su ispisama rukom... sve pisem kistom i akrilnom bojom
elza... pločice mi rež muž, izrezane su od medijapana i veličine su 35 x 20 cm
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 15:10
Hvala, ali budući da moj muž ima dvije lijeve morat ću se snaćismile156
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2010 u 08:46
nisam nešto previše radova radila na platnu, a k tome, ono  što sam radila, davno je bilo, pa sam odlučila tijekom vikenda zagrijasrpsitte, kistove i platno, jer se spremam raditi nešto na puno većem platnu, pa je bilo lakše i manje štetno uzeti manje platno i na njemu se zagrijavati...
dakle, suncokreti (ne baš uspješni) na malom platnu

Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
čokolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 53
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje čokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2010 u 14:26
Kako to misliš ne baš uspješni? odlični su!!! a dječje pločice fant fant fantastične!
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 00:13
Odlično, meni se najviše sviđa pozadina
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2010 u 08:59
nekoliko puta u životu sam pokušala posaditi grm hortentije, predivnog cvijeta koji me podsjeća na djetinjstvo, no, nikada mi to nije uspjelo....
odlučila sam je "posaditi"na slikarsko platno, a njega po želji mom agoža smjestiti u predsoblje.....
kada sve sredim u predsoblju, za neku javniju sliku, slikam ponovno jer mi se ne sviđa kako su boje ispale pod blicem, na bennoj svjetlosti su puno nježnije...






(izrada slike po koracima na natinekucnecarolije.blogspot.com)
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2010 u 09:23
-već sam dala svoje mišljenje za slike ali od viška glava ne boli
-meni su predivne,ali hortenzije malo više,svaka čast...
Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2010 u 10:47
nato, u kojoj školi radiš da dođem na instrukcije? sve mi je prepeprelijepo!! smile71
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2010 u 20:00
Ne samo da je prelijepo, nego bu sada i Bibi pokusala to napraviti, to ne moram ni reci, vec je vidim sa platnom.
Ali reci dali si lijepila na platno salvetu s lijepilom za platno, jer meni se je skinulo s tekstila.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2010 u 18:22
ne mogu vjerovati!!!svaki put me iznova oduševiš i dobivam volju za rad dok gledam te tvoje ljepote!prvo su me oduševili tvoji"ne baš uspjeli" suncokreti a sad ova slika!ludilo!!predobro,bolje reči savršeno!smile64
Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2010 u 18:36
...hortenzije su prekrasne.... ma kako uspiješ onako fine konture izvest... svaka čast
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 10:28
zadnjih dana nikako da se sastavim sa vremenom, pa sam već malo željna kistova, salvetica i ljepila....
uspjela sam malo odvojiti vremena, pa sam za kolegicu napravila jedan mali kompletić za babine...






Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 11:57
joj,natasa kako je ovo slatko,divno si sve iskompletirala,poklon za Petra samo takismile94
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 12:32
             prekrasan kompletn za malog Petra. Ako postoji koja viša ocjena od pet ta je tvoja (ne računa se 5+)   
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 12:37
ajme,sto je cakano,ma preslatko,nemam riječi..... toliko je divno da  se nemogu nagledat vog rada. koliko detačja,boja,motivi.... savršeno! smile89 svaka čast majstorice smile211smile211
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 13:48
Ne možeš se ne diviti ovomu što si napravila. Stvarno je perfektno.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 15:00
curke moje, hvala vam od srca... zaista sam guštala radeći ovaj kompletić... nisam imala previše vremena, ali sam svaki dan pomalo i guštala i guštala....
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 99100101102103 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,047 sekundi.