Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kamelia - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kamelia - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 47>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2012 u 13:56
Mari,5510-to se je samo odjednom stvorilo oko 8 sati navečer,čak mi je bila puna kupaona vode.Ja sam iz okoloice Bjelovara.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2012 u 14:10
ajde zbilja..tolko vapimo za kišom ali ovako naglo ipak ne valja
jesu sačuvani tvoji predivni bucmasti suncokreti, da bar dozore za sjeme
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2012 u 14:17
U pravu si Mari,najbolje je kada pada lagana bez vjetra.Suncokretima nije ništa
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2012 u 21:45
Jooooj ,jooooooj i kako da ja sad dođem do tebe?
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2012 u 16:41
Malo smo bili u šopingu




polako selim cvijeće u kuću









Tibuhina mi je napokon procvijetala



clerodendrum





japanske anemone





pasiflore





abutilon



dunjarica



kozmos



Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2012 u 16:56
smile64
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2012 u 16:57
a i ja razmišljam dali bugice pospremiti vidim da im škodi ovo hladno vrijeme
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2012 u 17:06
Pa da toni,vrijeme je da polako razmišljamo o pospremanju biljaka,jer kod nas može biti i mraza.Svake jeseni jedna te ista priča,kuda sa svim tim cvijećem?
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2012 u 18:03
WOOW koja ljepota, gdje si ju samo nabavila
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2012 u 21:28
Mari,kupila sam je lani na sajmu cvijeće u ludbregu.Trebala je biti žuta.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2012 u 01:26
Kamelia malo sam prošetala po tvome vrtu...Puno je lijepih biljaka i puno ih sada cvijeta. Očito im paše vlaga i manje temperature. Čitam da si imala slomljenih vaza. Žao mi je da ti se to desilo, ali protiv prirode ne možemo..Meni svaka malo jača bura napravi dar-mar među vazama, ali nemam ih kamo drugdje staviti nego kod ulaza u kuću gdje najviše puše..
Vidijela sam dvije zanimljive biljke koje nemam, a to su papigice i clerodendrum-leptirići...Zapelcaj koju grančicu...
sutra je novi dan
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2012 u 06:15
predivne biljke.. meni je uvijek nekako žao kad dođe to vrijeme za unositi cvijeće unutra i uvijek svoje držim vani do zadnje moguće granice..
Pošto obožavam plavo cvijeće ove su me fotke baš lijepo nahranile dozom lijepote jutros.Heart
belica,zagreb
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2012 u 14:39
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Kamelia malo sam prošetala po tvome vrtu...Puno je lijepih biljaka i puno ih sada cvijeta. Očito im paše vlaga i manje temperature. Čitam da si imala slomljenih vaza. Žao mi je da ti se to desilo, ali protiv prirode ne možemo..Meni svaka malo jača bura napravi dar-mar među vazama, ali nemam ih kamo drugdje staviti nego kod ulaza u kuću gdje najviše puše..
Vidijela sam dvije zanimljive biljke koje nemam, a to su papigice i clerodendrum-leptirići...Zapelcaj koju grančicu... [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />




Hvala ti Jagoda na šetnji.Što se tiče biljaka nebrini,javim ti se na p.p. Navrati opet
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2012 u 14:41
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

predivne biljke.. meni je uvijek nekako žao kad dođe to vrijeme za unositi cvijeće unutra i uvijek svoje držim vani do zadnje moguće granice..Pošto obožavam plavo cvijeće ove su me fotke baš lijepo nahranile dozom lijepote jutros.[IMG]smileys/smiley27.gif" align="absmiddle" alt="Heart" />







Hvala ti belica na lijepim riječima
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2012 u 14:44
Prekrasni novitetiThumbs%20Up posebno ova ljepotica!
clerodendrum

 

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2012 u 15:07
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Prekrasni noviteti[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley20.gif" height="17" width="23" align="absmiddle" alt="Thumbs%20Up" /> posebno ova ljepotica!
clerodendrum [IMG]http://i1149.photobucket.com/albums/o596/kamelia10/P9150059_zpsc7938e83.jpg" /> 




Hvala ti draga ,čim bude pelcera zapelcati ću ti nju i tibuhinu,jer ja nezaboravljam dobra djela .Samo da ti se pohvalim da mi je bijela ruselija puna cvijeta,hvala ti draga još jednom
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2012 u 16:41
Joooooj ženo, nisam zato došla na tvoju temu! Pusti biljčicu neka raste..
Drago mi je da ti se ruselia primila i da te veseliThumbs%20Up
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2012 u 17:45
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Joooooj ženo, nisam zato došla na tvoju temu! Pusti biljčicu neka raste..
Drago mi je da ti se ruselia primila i da te veseli[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley20.gif" height="17" width="23" align="absmiddle" alt="Thumbs%20Up" />




Ma znam da nisi i drago mi je da ga posjećuješ ,ali ono što si ti za mene učinila je stvarno za svaku pohvalu,malo je takvih ljudi.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2012 u 18:27
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

WOOW koja ljepota, gdje si ju samo nabavila
 
 
Prošetala i divila se ali ova biljčica je i mene očarala, moram priznati da je prvi put vidim (ili nisam dovoljno pažljiva na forumu) ne žali što nije žuta ova boja baš joj stojiWink
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2012 u 18:59


 


polako selim cvijeće u kuću



"Gospar" ti je predivan( moja tiha patnja)
 

 

 



 

clerodendrum



 A i ovo je predivno!



 

 



 

 



 

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 47>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.