Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj teritorij...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj teritorij...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 23>
Korisnik
Poruka
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 09:06
arim hibiskisi su prekrasni, sve jedan ljepši od drugog. Pandoreu ćeš morati prebaciti u posudu jer ne podnosi minuse, a zaista bi bila šteta da i sljedećih godina ne uživaš u ovoj prekrasnoj penjačici.
Oduševila me boja tvoje lagerstroemie, isplatilo se iščekivati cvijet. Uz tvoju njegu cvijeće odlično odoljeva ovim tropskim vrućinama. Clap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 11:48
Dragi posijetioci,svi od reda hvala vam na posijeti.smile95
Da na fotkama sve lijepo i zeleno izgleda ipak nije sve tako krasno.Cvijeće sam smijestila i sadila u hladovini tako da mu sad uz malo vode paše,lijepo cvijeta i napreuje.smile57
Pandorea vec treći put cvate iako je mala,na suncu je i zboravim je zalijevati a njoj to paše.Zasađena je u posudu sa vrtnom zemljom iznenađena sam što se uopće primila jer moram priznati bila je zanemarena.

Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 12:00
arim hibici ocaravaju svaka cast, ja sam nabavila jednoga pa da vidim kako ce mi ici sa njim ....a i ostalo cvijece uz ove vrucine sjajno napreduje ;)
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 12:37
Prelijepa ti je lagestremija. Ako ti ne bude problem da nakupiš malo sjemena. Ja imam roza ali ove godine nije još cvjetala. Vjerujem da neće ni cvjetati jer sam ju ovoga proljeća presadila iz posude u zemlju u dvorište.  Da li ti tvoju pokrivaš po zimi da se ne smrzne?  Question
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 13:03
smile57
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 13:37
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Prelijepa ti je lagestremija. Ako ti ne bude problem da nakupiš malo sjemena. Ja imam roza ali ove godine nije još cvjetala. Vjerujem da neće ni cvjetati jer sam ju ovoga proljeća presadila iz posude u zemlju u dvorište.  Da li ti tvoju pokrivaš po zimi da se ne smrzne?  Question


Pokušam skupiti sjeme nisam uopće zagledala gdje je i imali ga.Kažu nije sigurno da se iz sjemena dobije ista biljka,mislim boja cvijeta.
Prve godine sam je zaštitila i smrzla,druge godine nisam je zaštićivala i nije smrzla pa ajd znaj.Uglavno čitala sam prve godine vani uvijek nadzemni dio smrzne ali na proljeće potjera iz zemlje i više nama problema sa zimom.Sretno.
Moraš je zalijevati voli vodu,primjetila sam kad je nisam zalijevala nije cvala ili je skoro prestala a sa redovnim zalijevanjem bogato cvijeta.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 15:22
Zalijevam svako jutro. Dok je bila u posudi je cvjetala. Opazila sam da su joj narasle neke nove grane iz sredine ali cvijeta još nema. Sada je u zemlji pa što joj bude. Kad dođe zima ,zaštitit ću je  i čekati proljeće da vidim rezultat.

Kad otpadne cvijet na tom mjestu se pojave neke male kuglice, ja mislim da je to sjeme.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 17:41
Gledala sam imaju kuglice i sjeme u njima skupljat ću namaš brige.

Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 22:23
Ovaj cvijet me oduševio raste kod moje mame

 


Znate li kako se zove?
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 23:26
Tradescantia. Možda tradescantia sillamontana. Da li je lišće dlakavo?
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 07:49
otok je u pravu, to je trad. silamontana
prekrasna je, ja svake godine imam neki picmoljak koji zima uništi i nikako da uzgojim tako "bogatu posudu"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 07:51
Kako je tvoja mama uspjela uzgojiti tako lijepu tradescantiusmile71
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 07:57
na brzinu sam pretrčala i prethodne stranice i stvarno su ti biljke za 10

Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 08:15
Otok,lišće je dlakavo.
Natalija,Mali kaktus kod mame to raste kao ludo,na jesen je unosi u kuću i podreže sve do posude.
Slikano prije mjesec dana, sad već prekrila posudu.Na žalost mama je daleko pa nemogu slikati.
Hvala vam.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 09:13
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 09:27
Divno izgleda!! Onda ću je i ja podrezati u jesen pa nek se razbuca do nove sezone.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 13:31
Dragi gosti,slučajno sam izbrisala SVE pp pa vas molim javitie se ponovo kome sam obećala pošiljke.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 16:19
prekrasno Clap
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2011 u 19:55
Kad god navratim uvijek uživam.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2011 u 21:25
Thumbs%20Upsmile113
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 23>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.