Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hercegovački vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hercegovački vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 76>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2010 u 18:03
Krasne nove slike prekrasnog novog i starog cvijeća!!!!smile141
Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2010 u 19:29
lijepo si se ponovila, cvijeće i ukrasno grmlje i naravno pampas ti je i dalje lijepo [IMG]smileys/smiley20.gif" align="middle" />
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2010 u 19:39
Vidim da si se lijepo ponovila,dature ti krasno cvatu,a ni ostalo cvijeće ne zaostajeClap
Htjela bih znati od čega ti je živa ograda?Smile
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2010 u 21:02
Prinova tu je tikvić super vidi se da nisi štedila kada je kupovina u pitanju, i sve drugo ti je super pogotovo dature.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 07:49
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

 I još malo sličica svega i svašta,


Uploaded with ImageShack.us
ack.us
 
 
 
Prvo sam prošetala vrtom poslije kiša. Onda ove najnovije slike. Vrt ti je zbilja lijep i zato sam ponovila ove dvije panoramske... nekako ga obilježavaju u cijelosti.
A pojedinačno...Dature... prekrasne....da ne nabrajam ostalo cvijeće, sukulente, kaktuse.
 
Mona je preslatka, posebno na one dvije slike na prethodnoj strani....Big%20smile
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 07:55
Tvoje dature,pampasica,a sukulentice......predivno,Mona je prava mazicasmile71
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 08:46
Predivno,Tikvić!!Kod tebe sve rascvjetano kao da je ljeto još u toku...Super za prinove,lijepo si se počastila!Smile
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 08:57
staro ili novo svejedno,sve je za desetku
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 22:26

Divota

"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 22:35
Mene je oduševila ova živica, pampasica i kineski jorgovan, prekrasno Clap

život je more
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2010 u 11:35

Hvala što si me "klopila po glavi" porukom u mojoj temi...stvarno mi je to potrebno ponekad, da bi posvetio malo vremena i drugim vrtovima, a ne samo onima koje redovno pratim. Od sada i tvoj vrt spada u te moje "redovne".

Prekrasan je, sve djeluje savršeno i razbija klišej u glavama nas kontinentalaca o Hercegovini kao kamenjaru. Ovo je stvarno divan vrt, naprosto buja iz svakog kutka, sa svake slike.
Dature su me oduševile, a ipak najljepši cvijetak mi je tvoja Mona. Koja je to ljepotica, sunce joj njezino slatko.
Kažeš dočekiva te kad dođeš s posla? To me podsjetilo na onu pjesmicu "On me čeka, on me uvijek čeka. Na vratima neka njuška meka. Očima mi srce svoje daje. Riječi ne zna, ali zato laje!"
Sve pohvale vrijednim rukama koje stvoriše i koje održavaju ovaj divan vrt! I veeeliki pozdrav maloj Moni! 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2010 u 23:18
 Fani, Waterlily, Antonijasmile79.
 Mali kaktus ograda je od buksusa (šimšir), sama sam je zažilila.
 Smail, Baka, Mira, Alisa, Gio, Anči, Lantana i vama smile79
 Mali Gogo ona pjesmica je predivna, nisam je prije čula hvala ti i hvala svima vama na posjeti i lijepim riječima i svratite ponovo, ponovo i ponovo.
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2010 u 17:45
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Mene je oduševila ova živica, pampasica i kineski jorgovan, prekrasno Clap

ova mi je slika fenomenalna kao da  šetam nekim botaničkim vrtom 

Uploaded with ImageShack.us  sve ureno i predivno draga moja prijateljice
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2010 u 17:48
A smem pitati koliko je stara ograda,da znam koliko ću morati ćčekati da moja narasteSmile I ja sam svoju sama pelcala
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2010 u 23:25
I nove slikice pokazuju ljepote kakve se rijetko vidjaju ! Svaka posjeta tvojem vrtu , tvojem parku , tvojem cvijecu je veliki uzitak !
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 01:03

Vrt ti je predivan, pravi park. S velikim oduševljenjem sam prošetala tvojim stranicama
Bit ću ti česti gost. I noviteti su super.....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 23:08
 Hvala ti puno draga Fani.
 Mali kaktus mislim da je ograda stara nekih 7-8 godina. Sadila sam je u dva reda na cik-cak pa je vjerojatno zbog toga onako bujna. Bila bi ona još mnogo veća da je moj muž zadnjih par godina nije drastično podrezivao.
 Gute Fee, Lora do srca vam hvala na posjeti i lijepim riječima. Uvjek će te biti rado viđeni gosti gosti. Puno smile78svima vama.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 01:11
Draga Tikvic , to je rezultat tvojih vrijednih ruku ! Ja sam malo zalosna da sam u momentu opet tako daleko ! Nadam se da cuvari mojeg cvijeca obavljaju svoj posao kako treba  ! Svaki dan mislim na povratak !
       smile79
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 14:01
preljepe prinove vrt ti je fantastiča svaka ti čast .....jednostavno nema rijeci koja bi mogla opisati moje zadovoljstvo dok gledam tvoj vrt i one bodljikavce koji su preslatki.... ja se naravno na ovom i jos jednom forumu njima strasno zarazio.....smile227
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 17:35
Tikviću, uživam u zadnjim slikama, al čekam i nove!!smile199
Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 76>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.